Як розпочати навчання скальпінгу: рекомендації для новачків

Як розпочати навчання скальпінгу: рекомендації для новачків

Зміст цієї статті:

Скальпінг відноситься до найпопулярніших стилів трейдингу на криптобіржах. Він має різні стратегії, для торгівлі використовують велику кількість індикаторів та інших інструментів технічного аналізу. Ми розповімо, як почати скальпінг із нуля, і що має знати новачок.

Основи скальпінгу: що потрібно знати перед початком торгівлі

Скальпінг – прибуткова стратегія трейдингу, суть якої полягає у скоєнні великої кількості угод із невеликим прибутком. Скальпери протягом дня відкривають безліч позицій, утримують їх лише кілька хвилин, іноді секунд, і отримують прибуток лише кілька відсотків. Однак через високу волатильність криптовалюти, курс якої змінюється протягом дня, сумарно за день скальпер з ефективною стратегією отримує високий дохід.

Що потрібно знати перед початком скальпінгу:

 • Для успішної торгівлі потрібна валютна пара із високою волатильністю. Прибуток дає постійне коливання курсів. При цьому пара має складатися з ліквідних активів, які в будь-який момент можна продати.

 • Залежно від обраної тактики скальпери здійснюють десятки, а іноді й сотні, угод протягом дня. Тому їм доводиться протягом усієї торгової сесії уважно стежити за котируваннями та швидко реагувати на зміну. Спростити завдання та прискорити трейдинг допомагають спеціальні торгові боти, що закривають угоди за секунди.

 • Щоб визначати оптимальні точки входу в угоду та прогнозувати рух курсу, потрібний технічний аналіз. Новачку необхідно освоїти базові поняття технічного аналізу та розібратися в найефективнішими його інструментами.

Як вивчити технічний аналіз для скальпінгу?

Технічний аналіз – це практично незамінний інструмент для прибуткового трейдингу, особливо для тих, хто віддає перевагу стилю скальпінгу. Існують сотні індикаторів, які допомагають скальперам створювати індивідуальні стратегії торгівлі та підвищувати прибутковість угод.

Технічні індикатори входять до інструментарію криптобірж, багато з них швидко налаштовуються. Вони допомагають трейдеру визначити напрямок тренду, зрозуміти, в який бік, швидше за все, рухатиметься ціна монети, знайти потрібний час для відкриття позиції. Відповідно до стратегії та уподобань трейдер може додавати необхідні індикатори та видаляти непотрібні.

Більшість інструментів технічного аналізу є складними для новачків, але є кілька базових, які варто освоїти.

До них відносяться:

 • SMA або ковзні середні;

 • RSI чи індекс відносної сили;

 • Смуги Боллінджера;

 • MACD;

 • Рівні відновлення Фібоначчі.

На нашому курсі ви навчитеся правильно та ефективно використовувати ці, а також безліч інших індикаторів для успішного трейдингу.

Чи радять професіонали скальпінг новачкам?

Скальпінг у криптотрейдингу не можна назвати універсальною стратегією, і не всі трейдери-початківці успішно справляються з ним. Новачку може бути складно через необхідність концентруватися на торгівлі та максимально швидко реагувати на зміну котирувань. Угоди потрібно здійснювати якнайшвидше, тому трейдеру важливо бути уважним та дисциплінованим. Починати рекомендується з невеликої кількості угод, поступово збільшуючи його.

Скальпінг стомлює. Скальпери витрачають багато сил та енергії на трейдинг. Новачку, що не звикли цілий день проводити за монітором і торгами на біржі, спочатку буде непросто. Щоб менше втомлюватися, але здійснювати більше угод, варто підключати торгових роботів.

Освоївши скальпінг, ви маєте реальні шанси отримувати високий дохід, оскільки ця стратегія має низку важливих переваг:

 • Низькі ризики з допомогою угод на дрібні суми. Щоб ефективно керувати ризиками у скальпінгу, варто чітко дотримуватися свого плану, заздалегідь встановити пороги збитків та дотримуватись їх.

 • Висока прибутковість. При торгівлі на ринку з високою волатильністю трейдер має непогані шанси вигідно заробити.

 • Низький поріг входу. І тому стилю торгівлі необов’язково мати великий стартовий депозит.

Думаєте, що скальпінг підходить лише професійним трейдерам? Приєднуйтесь до Crypto Crew, і ми розповімо про найкращі стратегії скальпінгу для новачків!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали