Crypto Crew
22.06.2022

Інвестиції в криптовалюту

Інвестиції в криптовалюту

Зміст цієї статті:

Чи можна заробити на інвестиціях у криптовалюту? Звичайно, це один із перспективних видів інвестицій, що дозволяє непогано заробляти. Незважаючи на високі ризики, інвестори вкладають гроші у віртуальні активи, і ви можете робити те саме.

Способи інвестицій у криптовалюту

На інвестиціях у криптовалюту заробляють кількома способами. Основні типи інвестування:

 • Купити та зберігати. Довгострокові вкладення ТОП криптовалют для інвестицій дають високі шанси збільшити капітал.
 • Вкладати у криптовалютні компанії. Можна купувати не просто крипту, а інвестувати в компанії, що займаються майнінгом.
 • Вкладати у фонди. Криптовалютні фонди займаються інвестиціями та трейдингом.
 • Здавати монети у борг. Криптують можна покласти в пул ліквідності, своєрідний депозит, і отримати відсотки за зберігання.

Як вибрати монету: ТОП криптовалют для інвестицій у 2022 році

Оцінити перспективу криптовалюти для інвестицій не так просто. Ви можете вивчити динаміку руху цін популярних монет за останні роки та побачити, що у всіх криптовалют були злети та падіння. Проблема в тому, щоб спрогнозувати зростання чи зниження ціни. Грамотно вибрати актив для вкладення грошей спеціалістам допомагає фундаментальний та технічний аналізи.

Якщо ви поки що не знайомі з аналізом, звертайте увагу на топові монети з високою ліквідністю. Одні з найпопулярніших сьогодні:

 • Bitcoin – перша криптовалюта, яку найчастіше використовують для довгострокових інвестицій. Ціна мінлива і непостійна, але попит на монету завжди високий, і буде таким найближчими роками.
 • Ethereum – найпопулярніша альтернатива Bitcoin. Розробники Ethereum прагнуть створити децентралізований набір фінансових продуктів, доступний будь-кому, незалежно від країни проживання, професії, соціального статусу. Котирування монети теж різко падають і піднімаються, а інтерес до неї постійно зростає.
 • Binance Coin – монета, яку підтримує біржа Binance. Її курс не корелює з цінами інших криптовалют, тому вона менш схильна до різких коливань вартості.

Це лише кілька популярних та цінних монет, але перспективної криптовалюти для інвестицій у 2022 році набагато більше. Глибоко занурившись у вивчення сфери, ви зможете аналізувати ринок самостійно та вибирати вигідні активи для вкладень.

Процес інвестування в криптовалюту: з чого розпочати

Перш ніж розібратися, як можна заробити на інвестиції в криптовалюту, її потрібно купити. Один із найшвидших і найпростіших способів – купити монету на біржі.

Як це зробити:

 1. Виберіть біржу. Віддавайте перевагу відомим та популярним майданчикам з великим асортиментом криптовалюти.
 2. Зареєструйтесь! Створивши обліковий запис, пройдіть верифікацію для підтвердження особи.
 3. Поповніть рахунок. На вашому рахунку мають бути звичайні гроші, долари, євро, гривні чи інша валюта.
 4. Розмістіть замовлення на купівлю крипт. Залежно від біржі відрізняється алгоритм розміщення заявок, але всіх популярних майданчиках ця процедура проста і займає мінімум часу.
 5. Купивши потрібну монету, зберігайте її в цифровому гаманці. Ваш гаманець може бути розміщений на самій біржі або на сервісі незалежного постачальника гаманців, наприклад MetaMask або Electrum.

Плюси та мінуси інвестування в криптовалюту

Переваг у інвестицій у крипту багато. Головні – високий попит на віртуальні активи, завдяки чому їхня ціна зростає, та стійкість до девальвації. Також крипти на відміну від акцій має додаткову користь, наприклад, нею можна розплачуватися за деякі товари та послуги.

До мінусів можна нести волатильність та мінливість цін, через що доводиться постійно стежити за котируваннями. Щоб заробити на інвестиціях у криптовалюту, а не втратити вкладений капітал, важливо уважно аналізувати ринок, вибирати потрібні моменти для продажу чи купівлі активів.

З чого почати інвестувати в криптовалюту, і як вкладати гроші грамотно, ви дізнаєтесь у Crypto Crew. Наша команда розробила курс з інвестицій та трейдингу. Ми знаємо, як заробляти на крипті ефективно і просто і готові поділитися знаннями з вами.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали