Скільки заробляє трейдер

Скільки заробляє трейдер

Зміст цієї статті:

Скільки заробляють трейдери на криптовалюті? Це питання цікавить усіх без винятку новачків, які планує увійти на крипторинок та зробити трейдинг основним джерелом доходу. Заробіток досвідченого гравця ринку залежить від багатьох факторів, серед яких обрані ним активи та стратегії для торгівлі. Ми розповімо, як заробляють трейдери, та як робити це успішно.

Способи заробітку на криптовалюті

Перш ніж розібратися, скільки заробляє криптотрейдер, потрібно розглянути різні способи заробітку на біржі. Їх декілька:

 • Торгівля криптою. Основний вид заробітку, найбільш прибутковий, але й ризикований. Головне завдання – купити дешевше та продати дорожче, заробивши на різниці курсу. Існує багато стратегій трейдингу, але будь-яка з них не працює, якщо трейдер не розуміється на тому, як влаштована торгівля на біржі, у що варто інвестувати, як керувати ризиками.
 • Hodl. Простий спосіб заробітку, що не потребує специфічних знань. Необхідно купити актив та утримувати його, поки ціна не зросте значно, а потім продати.
 • Стейкінг. Це пасивний вид заробітку на біржі, він полягає у блокуванні крипти в гаманці для підтримки працездатності та безпеки блокчейну. Власник активу блокує його на фіксований термін або безстроково, за що отримує винагороду у вигляді відсотків.
 • Фармінг. Кошти теж блокуються, але не в гаманці, а в пулі ліквідності. Постачальник ліквідності, власник крипти, отримує відсоток від комісій за проведені у пулі транзакції.

Як ми вже сказали, найприбутковішим способом заробітку є трейдинг. Але він не підходить новачкам, які поки що не мають досвіду роботи з цифровою валютою. Торгівлі на біржі треба вчитися, освоюючи різні методи аналізу, працюючи з графіками, обираючи оптимальну стратегію.

Скільки заробляє криптовалютний трейдер?

Сказати точно, скільки заробляють трейдери на місяць на криптовалюті неможливо – це різні цифри, які залежать від біржі, стратегії торгівлі криптою, капіталу та інших факторів. Чим більше коштів готовий вкласти трейдер, чим більше він готовий витрачати час на навчання та вдосконалення торгової стратегії, тим вищий його заробіток. Досвідчений гравець на біржі, який професійно працює з криптовалютою кілька років, може заробляти до 10 000 $ на місяць і навіть більше.

Що потрібно знати, щоб успішно заробляти на крипті?

З’ясовувати, скільки заробляють трейдери криптовалют, немає сенсу, якщо новачок не розуміє основ ринку. Щоб дійти високого доходу, потрібно:

 • Розібратися, як працюють біржі криптовалют, чим вони відрізняються, як вибрати найкращу платформу для себе.
 • Грамотно інвестувати вільні гроші, збалансувавши інвестиційний портфель.
 • Почати торгувати на біржі з мінімальних сум, щоб розібратися в механізмі, зробити перші помилки та провести роботу над ними.
 • Навчитися обирати перспективні активи.
 • Скласти план ризик-менеджменту для управління ризиками.
 • Вивчати різні торгові стилі та стратегії, спробувати їх та вибрати відповідний варіант.
 • Початківцю трейдеру не вдасться дійти високого доходу, якщо він робитиме помилки. До поширених помилок новачка можна віднести:
 • Інвестиції великої суми. Вкладати в крипту потрібно стільки, скільки ви можете дозволити собі втратити безповоротно.
 • Торгівля без слоп-лосу. Це біржовий інструмент, який дозволяє вчасно закрити позицію, контролюючи розмір збитків.
 • Нехтування диверсифікацією. Інвестиційний портфель має бути різноманітним, складатися з валют із різною капіталізацією. При цьому велика частина портфеля в ідеалі повинна бути призначена для довгострокових інвестицій, і лише невелика частина – для трейдингу.
 • Використання складних стратегій. Торгова стратегія має бути на 100% зрозумілою трейдеру.

Навчитися ефективно торгувати на біржі та уникнути помилок новачка допоможуть професіонали Crypto Crew. На нашому курсі ви дізнаєтесь, скільки в середньому заробляє криптотрейдер в Україні, як дійти високого доходу, маючи невеликий стартовий депозит, навчитеся керувати ризиками та робити перспективні інвестиції.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали