Криптовалюта – що це таке

Криптовалюта – що це таке

Зміст цієї статті:

Криптовалюта – це віртуальний актив, робота якого забезпечена мережею з багатьох децентралізованих комп’ютерних вузлів. У транзакціях із криптою не беруть участь банки. Щоб зрозуміти, що таке криптовалюта, і як на ній заробити, потрібно розібратися у темі блокчейну. Розглянемо принцип функціонування цифрового активу та правила інвестицій, але насамперед розповімо, що таке майнінг криптовалюти.

Що таке криптовалюта та майнінг?

Розібравшись із принципом майнінгу, ви зрозумієте, що таке криптовалюта і як її заробляють. Традиційні чи фіатні гроші випускаються центробанками різних країн світу, але у криптовалютній індустрії центробанків немає. Крипта видобувається, цей процес називається майнінгом.

Отже, що таке майнінг криптовалюти? Це процес отримання нових цифрових активів, побудований вирішенні комп’ютерами складних математичних завдань. Комп’ютери, що у будь-яких країнах світу, проводять певні обчислення, у яких генеруються нові блоки блокчейна. Що таке блокчейн у криптовалюті, ми ще розповімо докладніше.

Систему видобутку крипти можна порівняти з великою базою даних, де зберігаються записи про всі операції, здійснені з конкретною валютою. Це основа будь-якої криптовалюти, яка існує сьогодні на ринку. Завдання майнерів – підібрати правильний хеш (результат певного математичного перетворення блоків) від попереднього блоку мільйонів комбінацій. Той, хто згенерував новий блок, отримує винагороду.

Коли крипта тільки-но з’явилася, майнути її можна було практично з будь-якого домашнього комп’ютера, трохи модифікувавши його. Сьогодні для видобутку цифрових активів потрібні високі потужності, спеціалізоване та дороге обладнання. Тому здобиччю крипти зараз займаються переважно майнінг-пули.

Що таке блокчейн криптовалюти?

Блокчейн дозволяє без обмежень прямо проводити транзакції і всіляко взаємодіяти з криптовалютою. Система децентралізована, не контролюється державними органами, залучає все більше користувачів через відсутність ризику блокування коштів (за винятком блокування рахунків на централізованих крипто-біржах).

Усім, хто серйозно цікавиться цифровими активами, потрібно знати, що таке блокчейн у криптовалюті. Це блоки, що складаються з даних про всі виконані з конкретною криптовалютою транзакції, збудовані в хронологічній послідовності. Без консенсусу з боку мережі, що складається з великої кількості розосереджених світом комп’ютерних вузлів, дані з блоку не можна видалити або змінити.

Технологія блокчейн використовується для створення незмінного реєстру з інформацією про всі здійснені транзакції. Несанкціоноване введення транзакцій запобігається певним вбудованим механізмам. Завдяки цьому блокчейн вважається надійною технологією, що максимально знижує ризики втрат для користувачів під час здійснення платіжних операцій. Перевірка та підтвердження будь-яких транзакцій виконуються за рахунок протоколів мережі, що складається з багатьох нодів (комп’ютерні вузли).

Що таке інвестиції в криптовалюту?

Інвестиції – один із найпростіших і найдоступніших способів заробітку на віртуальних активах. Вони дозволяють будь-якому користувачеві заробити на різниці між курсом купівлі та продажу валюти.

Що таке вкладення в криптовалюту? Це купівля цифрового активу з метою подальшого перепродажу після зміни курсу. На відміну від трейдерів, які заробляють на невеликих коливаннях ціни, щодня купуючи та продаючи актив, інвестори вважають за краще утримувати крипту протягом тривалого періоду.

Для новачків найбільш актуальними є довгострокові інвестиції в криптовалюту – це купівля певних монет на тривалий термін, протягом якого актив докуповується при зниженні курсу. Завдання довгострокового інвестора – продати актив за найвигіднішою ціною, дочекавшись сильної просідання монети.

Дізнатися більше про те, що таке криптовалюта, та як її купити, ви можете у ком’юніті Crypto Crew. Приєднавшись до найбільш швидко зростаючої в Європі крипто спільноти, ви зрозумієте принципи інвестування і зробите перші кроки в трейдингу.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали