Crypto Crew
23.06.2022

Навчання Crypto Crew

Навчання Crypto Crew

Зміст цієї статті:

Навчання з криптовалюти у Crypto Crew – ваш перший крок на шляху до фінансової незалежності. Наша команда розробила ефективний навчальний курс на основі інноваційного методу торгівлі Smart Money, він дозволяє з нуля освоїти основи трейдингу та почати розуміти кожен рух ринку, а також вміти його описувати.

Формат навчання інвестуванню в криптовалюти та трейдингу в Crypto Crew

Чи прочитали десятки тематичних статей, але так і не знайшли відповідей на запитання? Ми розповімо все про світ криптовалюти, поділимося з вами актуальними та корисними знаннями. Фахівці Crypto Crew розробили ефективний курс для початківців. Протягом одного місяця ви будете навчатися трейдингу криптовалютою та інвестуванню у досвідчених гравців біржі, які самі пройшли шлях від новачка до професіонала.

Наш курс – це:

 • Навчальні відеозаняття, які проходять протягом місяця, а також доступ до записів назавжди.
 • Безкоштовна участь у закритій спільноті Crypto Crew протягом місяця, де ви познайомитеся з такими ж трейдерами-початківцями, отримаєте підтримку і мотивацію.
 • 10 відео-занять із докладними поясненнями складних тем від наших менторів.
 • Щотижневі прямі ефіри з наставником, де ви зможете ставити запитання та отримувати докладні відповіді на них.
 • Навчання на інноваційній та ефективній платформі Discord.

Навчання криптовалюті з нуля дає позитивні результати, коли новачок систематично отримує необхідні знання у простій і зрозумілій формі, може відразу використовувати їх на практиці, а наставник допомагає йому досягти кращих результатів. Наші ментори завжди готові відповісти на запитання учнів, виправити помилки та відкоригувати стратегію трейдингу.

Кому підійде наш курс

Трейдинг – це не просто інвестиції у крипту, а робота на біржі. Щоб заробляти на купівлі та продажу криптовалюти, новачок має здобути базові навички, розібратися, як влаштований ринок, навчитися аналізу. Початківцю трейдеру належить освоїти чимало інформації, перш ніж він зможе впевнено відкривати угоди. Але й досвідченим трейдерам завжди є чому повчитися, адже ринок мінливий, і його учасникам доводиться постійно вдосконалювати свої навички.

Курс навчання криптовалютному трейдингу від Crypto Crew поділено на рівні. Ми розробили програми для трьох груп учнів:

 • Новачки, які тільки починають освоюватися в світі криптовалюти і робити перші кроки в трейдингу.
 • Трейдери, які розуміють основи, які освоїли технічний аналіз, але регулярно припускаються помилок, не можуть самостійно вийти на новий рівень заробітку.
 • Трейдери, які дотримуються концепту Smart Money, прагнуть удосконалити навички торгівлі та відкривати вигідніші угоди.

Усі групи навчаються трейдингу криптовалютою під керівництвом досвідчених наставників та досягають поставлених завдань. Ми не використовуємо готові програми курсів, які можна безкоштовно знайти у вільному доступі, а розробили свій метод навчання.

Яких результатів досягають наші учні?

Безкоштовне навчання криптовалюті з нуля – хороша можливість розібратися з базою, зрозуміти, що таке крипта, як вона влаштована, як працюють біржі. Але інформація з відкритих джерел не робить з новачка професіонала, не допомагає розібратися в нюансах та складних темах, а їх у світі багато крипт.

Пройшовши курс навчання криптовалюті для новачків, ви за місяць досягнете таких результатів:

 • Навчіться торгувати криптою, використовуючи концепт «розумних грошей».
 • Зрозумієте, як улаштований крипторинок, навчитеся розпізнавати тренди, аналізувати, робити прогнози.
 • Отримайте цінні рекомендації щодо формування інвестиційного портфеля та його диверсифікації.
 • Проведете перші успішні угоди та заробите перший дохід.

Відеозаписи уроків та навчальні матеріали назавжди залишаться у вас, у будь-який час ви зможете повернутися до них, якщо щось забули чи хочете розібратися у темі детальніше.

Мета наших учнів – освоїти базові навички для успішного трейдингу та впевнено почуватися на біржі криптовалют. Навчання в Crypto Crew дозволяє досягти поставлених цілей швидко та ефективно. Приєднуйтесь та заробіть перший дохід з мінімальними вкладеннями!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали