Що таке AirDrop у криптовалюті

Що таке AirDrop у криптовалюті

Зміст цієї статті:

На криптовалютному ринку багато способів заробити навіть без вкладень. Наприклад, беручи участь в AirDrop та отримуючи криптовалюту безкоштовно. Розкажемо, що таке AirDrop у криптовалюті, для чого і ким проводиться, як брати участь.

AirDrop: як отримати безкоштовну криптовалюту

AirDrop проводять блокчейн-проекти та торгові платформи. Ціль – залучити інвестиції, підвищити впізнаваність бренду, створити ажіотаж навколо активу. Учасники AirDrop одержують криптовалюту без вкладень реальних коштів. У такий спосіб не можна заробити багато, як правило, лунають нові, поки дешеві токени в невеликих кількостях. Але для новачка – це вже добрий спосіб стати власником, не ризикуючи власними грошима.

Більшість AirDrop є маркетинговим інструментом, який допомагає залучити потенційних клієнтів. Криптовалюта лунає безкоштовно, одразу потрапляє на криптогаманці учасників. Зазвичай для отримання монет учасник має виконати певні дії:

  • зареєструватися на платформі та авторизуватися;

  • підписатися на розсилки проекту;

  • передплатити соціальні мережі розробника, зробити репости.

Як правило, це нескладні завдання, з якими може впоратися кожним. Проекти таким чином підвищують активність навколо монети у соціальних мережах та медіа.

Про безкоштовну роздачу криптовалюти учасники теж дізнаються із соціальних мереж, реклами на криптобіржах, тематичних спільнотах. Як ловити AirDrop:

  1. Потрібно мати криптовалютний гаманець. Якщо AirDrop проводить біржа, гаманець можна створити прямо на її платформі, але надійніше використовувати спеціалізовані сторонні сервіси або холодні гаманці, пристрої, що працюють без підключення до мережі.

  2. Знайти відповідну платформу, що анонсувала AirDrop.

  3. Зареєструватися та авторизуватися на платформі.

  4. Виконувати ряд нескладних завдань від проекту та отримати токени на свій гаманець.

Що можна робити через AirDrop?

Привернення уваги до проекту та нових інвестицій – не єдина мета безкоштовної роздачі токенів. Крім маркетингових цілей є й інші:

Роздача користувачам токенів керування. Така криптовалюта створюється конкретним проектом, крім фінансової цінності, вона дає власнику право голосу на платформі. Утримувачі токенів управління можуть брати участь у різних голосуваннях серед учасників проекту, внаслідок яких приймаються колективні рішення щодо зміни блокчейну.

Запуск блокчейну. Іноді роздача безкоштовних токенів потрібна для швидкого запуску проекту з виходом ринку. Наявність на гаманцях користувачів монет мотивує їх здійснювати транзакції, завдяки чому система швидше та ефективніше розвивається, масштабується.

Що таке Аірдроп на бінанс?

Популярна біржа Бінанс – одна з платформ, де можна безкоштовно отримати крипто монети. Біржа створила власні послуги Launchpad і Launchpool, через них запускає AirDrop. На Launchpad працює стандартний формат, різні проекти безкоштовно роздають свої токени майбутнім інвесторам, користувачі одержують криптовалюту без вкладень.

Принцип роботи Launchpool інший. Цей проект створений для заробітку фармінгом. Клієнти біржі інвестують власні кошти в проекти та отримують за це фіксований дохід, як винагороду за участь отримують також безкоштовні токени.

Що таке AirDrop NFT?

AirDrop NFT – це те ж саме, що і безкоштовна роздача криптовалюти, тільки в цьому випадку учасники отримують невзаємозамінні токени. Вони проводяться як рекламні кампанії і розкручування проекту. Ловити такі AirDrop потрібно в крипт комьюніті, в Twitter і на спеціальних сайтах, наприклад, NextDrop, NFTCalendar, NFTEvening.

Важливо! Участь в AirDrop NFT не гарантує отримання токена. Учасники виконують завдання (підписки на соціальні мережі та Дискорд, репости та інші) та потрапляють до списків кандидатів на отримання токенів. Зазвичай, учасників набагато більше, ніж самих NFT, тому розподіл токенів відбувається випадковим чином.

Приєднавшись до ком’юніті Crypto Crew, ви будете одними з перших дізнаватися про найкращі Аірдропи криптовалют 2023 року.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали