Скальпінг стратегії

Скальпінг стратегії

Зміст цієї статті:

Криптовалютні трейдери мають чимало варіантів отримати прибуток, використовуючи різні стилі торгівлі та стратегії. Одні із найприбутковіших стилів торгівлі на волатильному криптовалютному ринку – скальпінг. Це складний, але ефективний метод трейдингу. Ми розповімо про скальпінг стратегії та їх особливості.

Скальпінг на крипторинку: що це

Скальпінгом на фінансових ринках називають стратегію торгівлі та отримання прибутку від невеликої зміни вартості активу. Суть стратегії полягає в тому, щоб успішно закрити максимально можливу кількість позицій з невеликою прибутковістю, але зрештою заробити велику суму.

Скальпінг – торгова стратегія, яка особливо прибуткова на ринку з високою волатильністю, де ціни активів дуже часто змінюються. Для підвищення ефективності трейдери активно користуються кредитним плечем та ставлять стоп-лоси для контролю збитків. Криптовалютний трейдер, який вибрав цей стиль торгівлі, має моментально реагувати на підвищення чи зниження курсу. Як правило, угоди відкриваються на кілька хвилин або секунд. Головні чинники успіху у разі – чіткий план дій і швидкість прийняття рішень.

Важливо! Для використання скальпінгу стратегій на біржі необхідні валютні пари з високою волатильністю. Цей стиль торгівлі відносно безпечний, на відміну від свінг-трейдингу та дейтрейдингу несе менші ризики та дозволяє отримати прибуток швидше.

Найкращі стратегії скальпінгу

Скальпери розробили багато стратегій заробітку, які приносять прибуток. Розглянемо основні стратегії скальпінгу в трейдингу криптовалютою:

  • Трейдинг у діапазоні. Під діапазоном слід розуміти динаміку курсу активу протягом нетривалого періоду між двома заданими рівнями ціни. Відкривати можна лонг та шорт позиції, залежно від курсу. Щоб визначити оптимальний діапазон, відкривати позиції необхідно вручну, купувати актив на підтримці, а продавати його на опорі.
  • Бід-аск спред. Стратегія полягає у різниці вартості активу на попиті та пропозиції. Відкривши позицію, трейдер швидко закриває її, коли ціна підвищилася чи знизилася на кілька пунктів. Потрібно розрізняти широкий бід-аск спред та вузький. При широкому курсі попиту та пропозиції значно відрізняються, при вузькому – різниця невелика.
  • Арбітраж. Ця стратегія торгівлі скальперів особливо популярна через високу волатильність криптовалюти. Вона полягає у заробітку на різниці курсу одного й того ж активу на кількох ринках. Одночасно можна відкрити шорт і лонг угоди на кількох торгових майданчиках або торгувати всередині однієї біржі, використовуючи торгову пару USD/BTC або іншу з високою волатильністю.
  • Маржинальна торгівля. Щоб збільшити прибуток, трейдери, які обрали маржинальну торгівлю, використовують позикові кошти. Це дозволяє працювати з великими сумами, збільшуючи потенційний прибуток. Один із інструментів маржинальної торгівлі – кредитне плече, яке надає більшість великих бірж. Маючи кредитне плече, трейдер може відкривати угоди на великі суми, фактично не маючи їх.

Які плюси та мінуси є у стратегій для скальпінгу?

Скальпінг, як і всі стилі криптотрейдингу, має переваги та недоліки. Його переваги:

  • низькі ризики (угоди, як правило, відкриваються на дрібні суми);
  • простий спосіб заробітку (завдяки реакцію незначні коливання курсу);
  • автоматизація трейдингу.

Недоліки скальпінгу:

  • необхідність швидко реагувати зміни цін;
  • енерговитратність та самодисципліна (новачкам буває важко влитися у процес);
  • незначний дохід від однієї угоди (для отримання великого прибутку потрібен серйозний стартовий капітал та велика кількість успішно закритих позицій).

Навчитися торгувати на біржі та вибрати найкращу стратегію для скальпінгу допоможуть трейдери Crypto Crew. Ми навчаємо новачків вигідно інвестувати в цифрові активи та заробляти навіть із невеликим стартовим депозитом, контролюючи ризики та правильно вибираючи стилі торгівлі. Записуйтесь на курс та приєднуйтесь до нашого ком’юніті, щоб бути в курсі останніх новин криптоіндустрії!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали