Скальпінг заробіток на день

Скальпінг заробіток на день

Зміст цієї статті:

Вибравши стратегію скальпінгу, трейдер має шанс швидко наростити депозит, адже цей стиль торгівлі дозволяє отримувати прибуток практично миттєво. Але для отримання відчутного доходу скальперу необхідно відкривати якнайбільше угод. Це високочастотний трейдинг, що підходить не всім. Розберемося, скільки можна заробити на скальпінгу і як ефективно використовувати його.

Як заробляє скальпер?

Суть скальпінгу полягає у отриманні прибутку з короткострокових угод. Скальпери відкривають позиції лише на кілька хвилин, швидко реагують на зміни курсу, фіксуючи мінімальний прибуток. Дохід з однієї угоди невеликий, оскільки прибуток складає всього 2-3 пункти, але чим більше операцій відкриває трейдер, тим більше він заробить. Головне завдання скальпера – здійснити максимально можливу кількість короткострокових угод протягом торгового дня, щоб у сумі отримати значний дохід.

Залежно від виду скальпінгу угоди утримуються від кількох секунд до півгодини. Найшвидший і стресовий варіант – піпсування, коли позиції утримуються кілька секунд, максимум хвилину. Середньостроковий скальпінг дозволяє відкривати ордери на 5-10, максимум 15 хвилин. А консервативний скальпінг передбачає утримання позиції до 30 хвилин, особливо якщо трейдер вловив тренд. Чим коротше угоди, тим більше їх можна відкривати протягом дня, підвищуючи розмір потенційного прибутку.

Скільки скальпінг угод на день може відкрити трейдер залежить від їх тривалості, а також дисципліни та навичок самого скальпера. Професіонали створюють десятки ордерів, успішно закриваючи більшість із них. Щоб збільшити частоту угод, використовуються торгові роботи.

Скільки можна заробити скальпінгом на біржі?

Сказати точно, скільки можна заробити за день на скальпінгу, неможливо. Сумарний денний дохід трейдера залежить від кількості виконаних ордерів, їх тривалості та результативності. Скальпери, як правило, одержують прибуток у розмірі 2-3, максимум 5 пунктів. Але дохід від угоди може бути й вищим, якщо трейдер упіймав тренд і не поквапився закрити угоди, зафіксувавши мінімальний прибуток.

Заробіток скальпінгу на день також залежить від комісій, які він сплачує біржі. За кожну угоду стягується комісія, тому важливо вибрати торговий майданчик із найвигіднішими умовами, щоб не віддавати половину денного доходу біржі.

Скільки відсотків скальпер заробляє залежить не від обраної торгової стратегії, а від майстерності трейдера та вміння ефективно використовувати обраний метод. Заробіток може становити як 30%, так і 100% річних, межі немає.

Рекомендації для збільшення потенційного прибутку:

  • Використовуйте демо-рахунок для тренування, покращення навичок та доведення торгівлі до автоматизму. Навчіться користуватися індикаторами, виберіть відповідні інструменти торгівлі та стиль трейдингу. Чим комфортніше вам торгуватиме на біржі, тим швидше ви прийдете до бажаного доходу.
  • Перевіряйте та покращуйте стратегію. Спробуйте кілька стратегій скальпінгу, оберіть оптимальну і вдосконаліть її, щоб ефективно йти до високого доходу.
  • Підлаштовуйтесь під ринок. Гнучкість та вміння швидко перебудувати стратегію на ходу – важливі навички для трейдера. Слідкуйте за трендами та змінюйте тактику, якщо цього вимагає ринок.

Як пройти шлях від новачка до успішного скальпера?

Скільки відсотків прибутку має приносити угода скальпера, сказати не можна. Особливість скальпінгу полягає у фіксації невеликого прибутку, у кілька пунктів. Щоб укладати якнайбільше прибуткових угод на день, новачкові потрібно:

  • вивчити найпопулярніші стратегії;
  • освоїти основи технічного аналізу;
  • навчитися користуватися індикаторами;
  • стежити за новинами зі світу цифрових активів та фінансових ринків, використовувати фундаментальний аналіз;
  • вибрати ефективного торгового робота;
  • вибрати валютну пару з високою ліквідністю та волатильністю;
  • освоїти стратегію ризик-менеджменту.

Пройти шлях від трейдера-початківця до успішного скальпера допоможемо ми! У Crypto Crew навчаємо новачків ефективної торгівлі на біржі із застосуванням найкращих стратегій.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали