Crypto Crew
22.06.2022

ТОП криптовалют, в які вкластися

ТОП криптовалют, в які вкластися

Зміст цієї статті:

В яку криптовалюту вкластися сьогодні? Це питання часто ставлять новачки, які планують інвестувати у крипту. Нині на ринку близько 10 тисяч монет. Про більшість із них ви не чули, але навіть серед найпопулярніших, які у всіх на слуху, легко заплутатися. Розкажемо, в яку криптовалюту вкластися сьогодні і зараз, щоб мати шанси заробити у майбутньому.

Чи варто вкладатися в криптовалюту у 2022 році і чому?

Якщо ви серйозно зацікавлені у заробітку на криптовалюті, відповідь однозначна: інвестувати варто. Криптовалюта – це актив із підвищеними ризиками для інвесторів, адже її курс змінюється несподівано, але не всім. Зниження ціни, як правило, є сюрпризом для новачків, а досвідчені інвестори можуть прорахувати ризики та наперед спрогнозувати динаміку.

Сьогодні блокчейн та криптовалюта – один із небагатьох активів, який можна назвати надійним. Нестабільна ситуація у світі безпосередньо впливає на курси основних світових валют, на крипту теж, але меншою мірою. До того ж сьогодні інвестиції у віртуальні активи доступні більшості, потрібен лише скромний стартовий капітал і бажання розвиватися у сфері.

Одна з причин, чому варто інвестувати в крипту, – хороші перспективи адаптації нових видів платежів. Деякі великі компанії вже приймають криптовалюту у вигляді оплати товарів та послуг, у майбутньому кількість таких компанії зростатиме. Рівняння звичайної валюти та віртуальної призведе до зростання вартості останньої.

У яку криптовалюту краще вкластися вже сьогодні: ТОП перспективних монет

Найвідоміша і найпопулярніша криптовалюта, в яку вкладаються у всьому світі – це Bitcoin. Лідер ринку не позбавлений недоліків, його рівень безпеки, функціональності та зручності використання не найвищий, але це не заважає Bitcoin залишатися у топі. Ця монета сильно залежить від стану ринку, по ній можна відстежувати настрій трейдерів та зміну трендів. Незважаючи на періодичні падіння курсу, іноді приголомшливі, Bitcoin залишається монетою з підвищеною ліквідністю, навряд чи попит на нього впаде найближчими роками.

Ще одна криптовалюта, в яку вкладаються активно – Ethereum. Друга за популярністю монета, з погляду технологій, її називають найбільш просунутою. Вона має величезну кількість розробників, на думку експертів на неї безумовно чекає розвиток і подорожчання.

Binance Coin – монета від Binance. Сьогодні це непередбачувана криптовалюта, курс часто скаче. Разом з тим, Binance Coin має високий потенціал, інтерес до неї буде зберігатися, даючи можливість трейдерам добре заробляти.

Solana – порівняно нова функціональна монета, яка швидко почала рости. Експерти вважають стрибки Solana, як і інших популярних монет, неминучими, але рано чи пізно вона покаже чудовий результат, принісши власникам високий прибуток.

Polkadot – один із головних конкурентів Ethereum. Алгоритм, закладений у цій криптовалюті, забезпечує її продуктивність та масштабованість. Функціонал монети приваблює все більше користувачів, тому зростання курсу майже напевно неминуче.

В яку криптовалюту вкластися сьогодні? Уважно вивчіть особливості та динаміку популярних монет. Ще краще – інвестуйте відразу в кілька криптовалютів, щоб диверсифікувати свої активи.

Що потрібно зробити для входу на біржу

Перш за все вкластися в криптовалюту, варто більше дізнатися про неї. Це ризиковий вид інвестицій навіть для досвідчених гравців, але знизити ризики допоможе розуміння ринку, уміння оцінювати тренди та аналізувати. Експерти радять детально вивчити технологію блокчейн, види криптовалют, їх особливості, переваги та недоліки, фактори, що впливають на курс. Варто наперед дізнатися, як і де купувати крипту, де безпечно та зручно зберігати її.

Зрозуміти, в які криптовалюти вкладати гроші та заробляти, допоможе команда Crypto Crew. Ми навчаємо новачків інвестиціям та трейдингу, допомагаємо швидко освоїтися на біржі, почати заробляти з невеликим стартовим капіталом та невисокими ризиками. Наша спільнота – це група однодумців, у компанії з якими навчатися вам буде простіше та цікавіше.

Автор: admin_cryptocrew