ATH на ринку криптовалют: що це означає і як воно впливає на інвесторів

ATH на ринку криптовалют: що це означає і як воно впливає на інвесторів

Зміст цієї статті:

ATH на ринку криптовалюти – важливий показник для інвестора та трейдера. Розберемося, що це, які криптовалюти досягли цього показника, і як діяти учаснику ринку при досягненні обраної ним монети ATH.

Введення в ATH на ринку криптовалют

ATH – це найвища ціна за весь час існування активу (All-Time High). ATH як індикатор для інвесторів є важливим, оскільки він може сигналізувати про можливе збільшення курсу активу в майбутньому. Досягнення монетою ATH означає зростання інтересу до неї з боку інвестора, але водночас може викликати паніку серед власників активу, спровокувавши масовий продаж криптовалюти та зниження ціни.

Індикатор ATH показує, наскільки курс монети знизився по відношенню до історичного максимуму. Наприклад, ATH -30% означає, що крипта втратила 30% від максимальної вартості.

Які криптовалюти досягли ATH у різний час, і як це впливало на їхню ціну

Розбираючись у розвитку криптоіндустрії, новачкові варто дізнатися про топові криптовалюти, що досягли ATH, та їхню ціну. До таких відносяться Bitcoin, Ethereum, Litecoin. Останній історичний максимум Bitcoin досяг у листопаді 2021 року, курс монети піднявся до $68 641. За рік, з листопада 2020 року, курс Bitcoin зріс на 340%.

Ethereum досяг ATH теж у листопаді 2021 року, тоді ціна монети склала рекордних для неї $4642.

Історичний максимум Litecoin було досягнуто у травні 2021 року. Максимальна ціна монети за весь час існування – $413.

Для інвесторів важливою є правильна реакція на ATH, оскільки часто після досягнення максимального значення курс активу знижується. З Bitcoin це траплялося кілька разів, наприклад, після досягнення пікової вартості у 2017 році лише за кілька місяців монета впала в ціні на 80%.

Плюси та мінуси інвестування в криптовалюти при ATH

Ризики інвестування в криптовалюти при ATH є, вони пов’язані з високою волатильністю цифрових активів та залежності їх курсів від попиту та пропозиції. Інвестору варто знати про плюси та мінуси інвестування при ATH. До плюсів можна віднести можливість значного зростання вартості активу у майбутньому, монета може побити власний рекорд за кілька років. А мінусом є ризики втрат, оскільки часто після досягнення піку тренд змінюється, ціна активу поступово знижується, а наступного значного зростання доводиться чекати досить довго.

Як аналізувати ринок та вибирати перспективні криптовалюти під час ATH

Аналіз ринку під час ATH допомагає приймати обґрунтовані на фактах рішення про купівлю чи продаж крипти. Найбільш ефективним на крипторинці є технічний аналіз, він дозволяє оцінити як минулу динаміку руху ціни монети, а й її поточний стан. Технічний аналіз допомагає прогнозувати подальший рух курсу.

Крім технічного, варто освоїти фундаментальний аналіз. Він базується на новинах, подіях, пов’язаних із криптовалютою, змінах технологій – усіх фундаментальних подіях, які можуть впливати на ціну активу.

Поради від професійних інвесторів під час ATH

Інвестувати в монету варто після досягнення нею ATH, коли курс починає падати. Чим більше втратила криптовалюта в ціні до історичного максимуму, тим краще – це можливість купити актив за низькою ціною, щоб заробити на її зростанні в майбутньому.

Реакція на ATH від професійних інвесторів зазвичай стримана, тому що це не єдиний показник, який потрібно враховувати під час ухвалення торгових та інвестиційних рішень. При виборі активу для інвестицій, крім ATH, варто враховувати ще кілька факторів:

  • Частота проведення робіт на GitHub. Чим вища активність проекту на цьому популярному IT-сервісі, тим вищий рейтинг монети.

  • Репутацію команди, наявність інформації про розробників та творців проекту у відкритому доступі.

  • Кількість топових бірж, де представлена монета. Віддавайте перевагу монетам, якими можна торгувати на найкращих світових біржах.

Пройшовши навчання в Crypto Crew, ви дізнаєтеся про ефективні стратегії захисту інвестицій у криптовалюти при ATH, навчитеся порівнювати ATH з іншими показниками на ринку криптовалют і правильно реагувати на будь-які зміни курсу.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали