Безкоштовно заробити криптовалюту

Безкоштовно заробити криптовалюту

Зміст цієї статті:

Заробити криптовалюту безкоштовно, не вкладаючи власні гроші – чудова можливість для обережних новачків та досвідчених гравців криптоіндустрії. Методів отримати цифровий актив без вкладень чимало, потрібно лише вибрати відповідний, вивчити його, витратити трохи часу та виконати нескладні дії. Ми розповімо, де безкоштовно заробити криптовалюту швидко та безпечно для власного капіталу.

Способи заробітку криптовалюти

Найпростіший і зрозуміліший спосіб отримання крипти – купити її. Зареєструвавшись на біржі або крипт маркетплейсі, ви можете за реальні гроші купити будь-яку монету, щоб потім перепродати її дорожче і вкласти кошти в інші цифрові активи.

Власники крипт можуть заробити ще більше цифрового активу за допомогою стейкінгу. Механізм простий – користувач біржі передає свої активи платформі під процент за аналогією з банківськими вкладами. Біржа використовує цю крипту для підтримки популярності та забезпечення безпеки транзакцій, сплачуючи власнику активу відсотки. Ризики втрат є, оскільки волатильність крипти висока, і її ціна може помітно впасти лише за кілька годин.

Як заробити криптовалюту безкоштовно

Для безкоштовного заробітку криптовалют без вкладень є інші способи, один з таких – Airdrop. Роздачі крипти створюються біржами та розробниками монет як частина маркетингової стратегії для залучення уваги аудиторії, підвищення впізнаваності та популярності активу. У такий спосіб, як правило, можна отримати невелику кількість нової крипти, нещодавно запущеної на ринок. Airdrop безпечні для користувачів, тому що за виконання простих дій вони можуть отримати криптовалюту одразу на свій віртуальний гаманець. Щоб її заробити, часто достатньо бути зареєстрованим на біржі та брати активну участь у її житті, наприклад, виконувати мінімальні обсяги торгів за певний період. Якщо ваш криптокошелек порожній, можна спробувати безкоштовно отримати крипту, роблячи ріпости, підписуючись на спільноти біржі в соціальних мережах і виконуючи інші нескладні дії. Подібні акції проводять популярні біржі, наприклад, Binance чи Bybit.

Як заробити криптовалюту безкоштовно новачкові, здобувши не лише актив, а й знання? Вчитися! Криптопрограми Learn and Earn від популярних бірж дозволяють отримувати невелику кількість криптів за читання навчальних матеріалів, проходження тестів та опитувань. Вибираючи цей спосіб, ви не тільки поповнюєте свій криптогаманець, але й отримуєте цінні знання, які потім зможете використовувати для гри на біржі. Навчаючись, можна заробляти Біткоїн та інші популярні та перспективні монети.

Заробляйте криптовалюту безкоштовно, граючи в ігри. Одна з найпопулярніших ігор, де користувачі за виконання певних дій та проходження рівнів отримують крипту – Axie Infinity. Гравцям потрібно розводити та прокачувати віртуальних вихованців, які називаються «Аксі». Виконуючи завдання гри, користувач отримує винагороди як крипти чи NFT. Ігор для заробітку віртуальних активів багато, деякі з них вимагають невеликих початкових вкладень, деякі абсолютно безкоштовні. Це чудовий спосіб весело провести час і отримати трохи крипти для свого гаманця та подальшого заробітку.

Навчання заробітку на криптовалюті

Дізнавшись, де можна заробити криптовалюту безкоштовно, не варто зупинятися, якщо ви хочете не просто стати власником віртуальних активів, а значно збільшити власний капітал. Безкоштовно можна отримати невелику кількість крипт, а для реального заробітку потрібно робити інвестиції та грати на біржі. Це непросто, але доступно всім, хто готовий навчатися та розвиватися у криптовалютній сфері.

Самостійне навчання заробітку на крипті вимагатиме чимало часу та зусиль. Набагато простіше вчитись під керівництвом менторів. Наставники Crypto Crew допоможуть з новачка вирости у впевненого інвестора та трейдера, який закриває успішні угоди та завжди залишається у плюсі. Ми розробили систему навчання та пропонуємо приєднатися до нашого крипто ком’юніті, першого та найпопулярнішого в Україні.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали