Чому Біткоїн – це технології, а не скам

Чому Біткоїн – це технології, а не скам

Зміст цієї статті:

Біткоїн – це не лише криптовалюта, а й децентралізована система для виконання транзакцій між користувачами з усього світу. Ця перша в історії криптовалюта, яка залишається найпопулярнішою, незважаючи на появу тисяч альтернатив.

Чи є Біткоїн лавкою? Ні, адже він створений у 2009 році і з того часу утримує лідерські позиції, дозволяючи користувачам реально заробляти. На основі коду Біткоїна з того часу з’явилося багато альткоїнів, альтернативних криптовалют. Ми розберемося, як купити Біткоїн в Україні, де зберігати, як виводити.

Купівля Біткоїна в Україні

Купівля Біткоїна в Україні – це простий і швидкий процес, який не відрізняється від покупки цього ж активу в будь-якій країні світу. Є кілька способів купити криптовалюту:

  • На криптобіржі. Існує безліч популярних і великих бірж, в тому числі й українських, де, зареєструвавшись і пройшовши верифікацію, може купити Біткоїн з картки українського банку. Топовою та найпопулярнішою у світі вважається біржа Binance, на ній для українців доступна покупка BTC не лише з доларової, а й з гривневої картки.

  • На P2P-платформі. Це криптовалютні маркетплейси, де користувачі з України продають Біткоїни та купують.

  • Через крипто-термінали. Такі сьогодні є лише у кількох великих містах країни, у яких можна купити крипту за гривні.

  • Через онлайн-обмінники, наприклад, Changeit, Let’sPay або Coin24. Це сервіси, які працюють за аналогом звичайних обмінних пунктів тільки онлайн.

Серед користувачів, які купують Біткоїн в Україні, найбільш популярними є перший та останній варіанти, а саме криптобіржі та онлайн-обмінники.

Почему Биткоин – это технологии,_а_не_скам

Почему Биткоин – это технологии,_а_не_скам

Скільки коштує Біткоїн в Україні?

Курс Біткоїна в Україні такий самий, як і в усьому світі. Вартість монети відрізняється при покупці на різних сервісах і платформах – ця відмінність дозволяє заробляти на арбітражі криптовалюти, коли користувач купує актив на одній біржі і продає його на іншій за курсом вище.

Важливо! Як і вся криптовалюта, Біткоїн має високу волатильність, його курс багато в чому залежить від попиту та пропозиції, тренду ринку. Вкладаючи гроші в BTC та інші монети, інвестор завжди має пам’ятати про ризики.

Як вивести Біткоїн в Україні?

Найпростіший спосіб виведення Біткоїна в Україні пропонують онлайн-обмінники. Вибираючи обмінник, звертайте увагу на відгуки користувачів, заздалегідь дізнайтеся про ліміти і розмір комісії за транзакцію, а також внутрішній курс активу, що вас цікавить, у нашому випадку BTC.

Механізм обміну та виведення простий, практично не відрізняється на різних сервісах. Наприклад, ви вибрали обмінник Changeit. Вам потрібно:

  • Вибрати опцію Обмін, вибрати криптовалюту, яку хочете обміняти на фіат.

  • Вказати суму обміну. Сервіс розрахує суму, яку ви отримаєте після конвертації BTC.

  • Вказати номер криптогаманця.

  • Ввести персональні дані, щоб увійти до облікового запису (потрібно створити обліковий запис).

  • Вказати номер банківської картки, куди будуть зараховані гроші.

  • Наскільки швидко буде здійснено транзакцію, залежить від завантаженості блокчейна в цей час.

Як створити Біткоїн гаманець в Україні?

Біткоїни та альтернативна крипта зберігаються на криптогаманцях, «гарячих», підключених до мережі, та «холодних», не підключених до інтернету. Гаманець має адресу, його потрібно вказувати для здійснення будь-яких транзакцій.

Наприклад, ви вирішили створити «гарячий гаманець». Це онлайн-додаток, що часто використовується для зберігання активу та виконання транзакцій прямо з гаманця. Алгоритм створення різних онлайн-гаманців може трохи відрізнятися, але вони схожі між собою. Потрібно вибрати програму, завантажити та встановити, потім пройти реєстрацію, вказавши персональні дані та адресу електронної пошти чи телефону. Паролі, відкритий (можна вказувати для отримання коштів) та закритий (мають знати тільки ви та використовувати для підтвердження транзакцій) генеруються самим гаманцем.

Дізнатися більше про Біткоїн ви можете у ком’юніті Crypto Crew. Приєднуйтесь, навчайтеся інвестувати та заробляти на криптовалюті вже зараз!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали