Де можна купити криптовалюту?

Де можна купити криптовалюту?

Зміст цієї статті:

Кілька років тому про криптовалюту мало хто знав, для більшості цифрові гроші здавались сумнівним активом. Сьогодні криптовалюта на слуху, кількість трейдерів та майданчиків для трейдингу зростає. В Україні ухвалили закон про легалізацію віртуальних активів, він дозволить ринку криптовалют легально працювати у нашій країні. А ми розповімо, де можна купити криптовалюту.

Де можна купити криптовалюту в Україні: всі способи

Криптовалюта стала настільки популярною, що з’явилася велика кількість майданчиків для її покупки та обміну. У 2022 році купити криптовалюту в Україні можна на криптобіржах, онлайн та офлайн-обмінниках, P2P-платформах, терміналах через посередників.

Криптобіржі

Біржа, де можна купити криптовалюту, схожа на фондову. Різниця у товарі. На фондових біржах продають акції, на криптовалютних – біткоїн, ефіріум та іншу цифрову валюту. Це найпопулярніший спосіб продажу та покупки. Біржі пропонують інші варіанти заробітку, наприклад, відкрити криптовалютний депозит і отримувати відсотки. На біржах завжди є найбільший вибір різних криптовалют, вкладення користувачів захищені страховими фондами. А ще у великих бірж, наприклад, Binance, Bybit, Coinbase є мобільні додатки, де можна купити криптовалюту у будь-який зручний час.

Онлайн-обмінники

Онлайн-обмінник – це сайт, де можна купити криптовалюту за безготівковий розрахунок. Такі майданчики приймають карти великих банків, наприклад ПриватБанк або monobank. Обмін нагадує процес покупки долара або євро зі звичайною гривневою карткою.

P2P-платформи

P2P-платформи – це своєрідний маркетплейс, де можна купити криптовалюту: ефіріум, біткоін та іншу. На платформі розміщено пропозиції власників монет. Вибравши потрібний варіант, ви можете написати користувачеві та домовитися про угоду. P2P-платформа гарантує безпеку операції, працює за таким принципом: після підтвердження угоди сторонами криптовалюта надходить на рахунок самої платформи, коли покупець робить переказ, а продавець підтверджує отримання грошей, криптовалюта вирушає на рахунок покупця. Зручно, що такі платформи мають рейтинги користувачів, вони дозволяють вибрати надійну людину для угоди.

Термінали

Якщо вас цікавить, як і де можна купити криптовалюту за готівку, шукайте спеціальний термінал. Криптотермінали – це аналоги звичайних банківських терміналів, вони приймають гроші, а потім на ваш криптовалютний рахунок приходить куплена монета. Як користуватися терміналом, вказано на його екрані.

Офлайн-обмінники

Офлайн-обмінники крипти працюють за тим самим принципом, що й звичні обмінники валют. Тільки в цьому випадку ви віддаєте касиру свої гроші, а натомість отримуєте куплену криптовалюту на попередньо зареєстрований гаманець. Створити гаманець потрібно до звернення до обмінника, щоб надати його реквізити. Пам’ятайте, відстежити чи скасувати транзакцію з криптовалютою не можна, тому до вибору обмінника необхідно підійти відповідально.

Посередники

Окрім спеціальних платформ та додатків, де можна купити та продати криптовалюту, є ще один спосіб – посередники. Цей варіант не можна назвати надійним та безпечним, він найбільш ризикований. Ви надсилаєте гроші на рахунок власника крипти, а він переводить її на ваш криптовалютний гаманець. Технічно угода схожа на покупку через P2P, але без будь-яких гарантій. Користуватися послугами посередника варто лише в тому випадку, якщо ви на 100% упевнені у його чесності.

Як вибрати найкращий спосіб покупки та навчитися заробляти на крипті?

Дедалі більше українців цікавляться криптовалютою, і сьогодні з’являється безліч майданчиків для покупки та цифрових активів. Незважаючи на популярність крипти, це все ж таки порівняно нова і нестабільна валюта.

Навчитися заробляти на криптовалюті простіше, коли у вас є підтримка та надійне джерело знань. У спільноті Сrypto Сrew ви знайдете однодумців, а досвідчені трейдери стануть вашими наставниками, допоможуть розібратися у складних темах, розкажуть, де можна офіційно купити криптовалюту, як навчитися аналізувати ринок, робити точні прогнози та постійно збільшувати дохід.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали