Дубай світова столиця криптовалюти у майбутньому

Дубай світова столиця криптовалюти у майбутньому

Зміст цієї статті:

Деякі держави у світі легалізували криптовалюту. ОАЕ, зокрема Дубай, докладають чималих зусиль, щоб популяризувати цифрові активи серед суспільства. Створення комфортних умов розвитку криптовалютного бізнесу в Дубай невдовзі може зробити його світовою столицею блокчейн.

Офіційний дозвіл криптовалюти в ОАЕ

Уряд Дубая ухвалив закон, що легалізує віртуальні активи, і створив регулюючий орган, необхідний контролю видобутку і обороту криптовалюты. Прем’єр-міністр Дубая заявив, що емірат має намір тісно співпрацювати з компаніями, які займаються цифровими активами та надають криптовалютні послуги, для забезпечення прозорості та безпечних умов інвесторам. Найбільша у світі біржа Binance стала першою, хто подав заявку на отримання ліцензії у Дубаї як постачальник послуг у сфері віртуальних активів. Після цього в Binance оголосили про набір понад 100 співробітників у Перській затоці, а голова компанії Чанпен Чжао переїхав до Дубаї з Сінгапуру.

Мода на крипту в Дубаї

Обсяг світового ринку криптовалют зростає, тому розвинені країни, які не бажають упускати можливості, приймають закони щодо підтримки криптоіндустрії, створюють оптимальні умови для блокчейну бізнесу. ОАЕ є однією з найбільш дружніх держав по відношенню до крипті, країна створює комфортні умови для компаній, що розвивають блокчейн, тому криптовалюта входить у моду серед населення. Влітку 2021 року Центральний банк ОАЕ анонсував запуск своєї першої віртуальної валюти, вона має увійти в обіг до 2026 року.

Переконатись у тому, що криптовалюта стає популярнішою в Дубаї та ОАЕ, можна на прикладі дій великого бізнесу. Наприклад, компанія DAMAC Properties, яку називають одним із найкращих елітних забудовників у Дубаї, планує приймати Bitcoin та Ethereum як оплату. А популярний сервіс з доставки продуктів YallaMarket запропонував виплачувати співробітникам зарплату в криптовалюті.

Нещодавно в Дубаї запустили цифрову платформу My Menu. Вона дозволяє використовувати криптовалюту ресторанам та їх клієнтам для оплати рахунків. Платформа співпрацює з більш ніж 3500 ресторанами, 450 готелями у 70 країнах світу.

Це лише кілька прикладів того, як криптовалюта популяризується у Дубаї. Згідно з останніми опитуваннями, рівень довіри дорослого населення ОАЕ до цифрових валют один із найвищих у світі, а це означає, подібних прикладів з кожним роком ставатиме в рази більшим.

Розвиток NFT в Еміратах

Дубай поступово перетворюється на столицю інноваційних технологій, популяризуючи криптовалюту і не лише. Особлива увага тут приділяється NFT. Державний регулятор віртуальних активів вже займається контролем випуску невзаємозамінних токенів, забезпечуючи захист персональних даних користувачів та безпеку операцій.

NFT – не просто яскраві картинки з інтернету, а нова цифрова валюта, яка здатна принести своєму власнику високий заробіток. В Еміратах це розуміють та активно інвестують у токени. Наприклад, один з лідерів близькосхідного ринку авіаперевезень, компанія Emirates Airline, анонсував запуск колекції NFT і навіть планує створити власний метавсесвіт, надихнувшись досвідом корпорації Meta.

Ще один цікавий проект, створений для розвитку та популяризації цифрових активів в Еміратах, анонсувала платформа Unstoppable Domains разом із компанією Access Abu Dhabi. Вони планують безкоштовно роздавати криптовалюту та унікальні токени всім жінкам в Абу-Дабі. Організатори проекту заявляють, що таким чином вони хочуть прискорити процес цифровізації суспільства та збільшити кількість підприємниць, які створюють бізнес із використанням технології блокчейн.

Щоб активно розвиватися у криптоіндустрії та заробляти на віртуальних активах, необов’язково переїжджати до Дубаї. Кожен громадянин України може інвестувати у крипту та заробляти на ній, наприклад, трейдингом. Вчитеся заробітку на цифрових активах у Crypto Crew і приєднуйтесь до першого українського крипто-ком’юніті. Наша команда допоможе розпочати шлях на крипторинці з мінімальними вкладеннями.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали