Фібоначчі сітка у трейдингу

Фібоначчі сітка у трейдингу

Зміст цієї статті:

Сітками Фібоначчі трейдери користуються інструментом, що вимірює динаміку курсу криптовалюти. За допомогою індикатора на графіку вишиковуються горизонтальні лінії підтримки та опору курсу активу. Правильно використовуючи індикатор, трейдер підвищує шанси на укладення вигідної угоди, знаходить оптимальні точки відкриття позицій.

Що таке сітка Фібоначчі для трейдерів?

Курс монети завжди рухається вгору чи вниз. Трейдер може знайти старт та кінець зростання ціни, для цього використовується індикатор. Побудувавши сітку Фібоначчі, трейдер вимірює відстань від початку та кінця зростання курсу – це рівні корекції ціни та розширення.

В основі розрахунку індикатора лежать числа Фібоначчі. Існує послідовність чисел, де при розподілі кожного попереднього результат дорівнює 1,618. Інструмент, створений з урахуванням чисел Фібоначчі, використовується як пошуку рівнів корекції, а й прогнозування рівнів розширення. Правильно інтерпретуючи результати аналізу, можна побачити, в який бік рухатиметься курс. За допомогою рівнів розширення гравці ринку фіксують прибуток, а досвідчені трейдери навіть знаходять точки для та відкриття угод проти тренду.

Найбільш поширеними рівнями розширення в сітці Фібоначчі для трейдингу криптовалюти вважаються 138,2% і 161,8%, а найпоширеніші рівні корекції – це 38,2%, 50% і 61,8%.

Як користуватися сіткою Фібоначчі у трейдингу та визначати правильний рівень відкриття позицій?

Курс активу технічно рухається між рівнями, тож розтягнути сітку потрібно правильно. Немає необхідності наносити кожну лінію на графік вручну, адже меню торгового майданчика вже має відповідний інструмент. Вибравши індикатор на панелі інструментів, варто знайти точку початку руху вартості монети вгору, якщо ринок зростає, або точку початку зниження курсу, якщо падаючий. Затиснувши крапку, сітка натягується до рівня 100%.

Важливо! Угоди не варто відкривати у момент, коли курс підходить до рівня відкату. Професійні трейдери радять почекати та простежити за графіком. Приймати рішення про відкриття позиції оптимально після підтвердження розвороту тренда. Крім цього, не слід забувати, що сітка Фібоначчі є лише інструментом аналізу, але не стратегією. Застосування індикатора дасть позитивний результат за наявності трейдера продуманої торгової стратегії.

Виділяють два сценарії вибору точки відкриття позиції при побудові трейдером сітки Фібоначчі:

  1. Відкриття правочину після досягнення курсом кожного рівня. Коли курс доходить до однієї з ліній коригування, гравці біржі відкривають угоди, ставлячи стоп-лосс на протилежному боці від поточного рівня. Якщо стоп спрацює, трейдер знову відкриває угоду на наступному рівні і продовжує використовувати тактику, поки курс не відкотиться назад.
  2. Очікування встановлення рівня підтримки чи опору. Трейдер чекає моменту, поки курс дійде до підтримки або опору на одній з основних ліній Фібоначчі, чекає, поки ціна, рухаючись у бік початкового тренду, повернеться назад, а потім відкриває позицію.

Чи завжди працює сітка Фібоначчі у трейдингу?

Будь-який індикатор, який є на панелі інструментів біржі, може бути неефективним. Не варто покладатися на інструмент аналізу, адже він є лише помічником, але не гарантує позитивний результат на 100%. Сітка будується тільки на зростаючому або падаючому тренді ринку. Якщо тенденція бічна, тобто немає чітко вираженого тренда руху курсу, інструмент не застосовується.

Для більш точних результатів аналізу варто використовувати додаткові індикатори, наприклад, RSI. Коли лінія RSI загинається вгорі-вниз і пробиває рівень 70, графік коригується від однієї з ліній Фібоначчі. Цей сигнал можна інтерпретувати як добрий момент для відкриття угоди на продаж активу.

Як користуватися сіткою Фібоначчі у трейдингу та знаходити найкращі точки для відкриття позицій, розкажуть професіонали Крипто Крю. Ми створили ефективний курс для новачків, який прокачає ваші навички та навчить торгувати криптовалютою на біржі прибутково.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали