Індивідуальне навчання трейдингу

Індивідуальне навчання трейдингу

Зміст цієї статті:

Заробляти трейдингом складно, але саме цей вид заробітку на крипті дає змогу отримувати великий дохід. На відміну від довгострокових інвестицій, для здійснення яких потрібно мати лише базові знання та вміти вибирати перспективний актив, трейдинг вимагає набагато більше часу, зусиль, уваги та знань. Отримати ці знання самостійно непросто через велику кількість порожньої та марної інформації у відкритому доступі. Найшвидший і найефективніший спосіб вдало стартувати в торгівлі криптовалютою – пройти індивідуальне навчання трейдингу у професіоналів. Чому можна навчитися, розкажемо далі.

Чого варто навчитися трейдеру-початківцю?

Навчання трейдингу з нуля для початківців у групі або індивідуальне відбувається, як правило, за однією програмою, але на індивідуальних заняттях учень отримує максимум уваги куратора. Програма для новачків у трейдингу – це досить великий курс, пройшовши який учні отримують такі знання:

 • Стилі трейдингу, популярні та ефективні торгові стратегії.
 • Основи технічного аналізу, правила використання індикаторів та графіків різних видів.
 • Що таке фундаментальний аналіз, як використовувати його вивчення трендів ринку.
 • Механізм укладання угод на популярних біржах, інструменти та функціонал торгових майданчиків.
 • Правила інвестування у криптовалюти, алгоритм збирання збалансованого інвестиційного портфеля.
 • Основи ризик-менеджменту та правила контролю збитків.
 • Психологія ринку, існуючі маніпуляції та способи не потрапити під їхній вплив.

Пройшовши навчання трейдингу на біржі з нуля, новачок повинен вміти вибрати оптимальну торгову стратегію та використовувати її, самостійно відкривати позиції на ринку, використовуючи ефективні інструменти аналізу та слідуючи тренду. Ефективним можна назвати навчання, після якого трейдер-початківець не боїться самостійно почати торгівлю на великій біржі, оцінюючи ризики і прораховуючи свої дії на кілька кроків вперед.

Чому індивідуальне навчання трейдингу з нуля ефективніше за групове?

Індивідуальне навчання трейдингу – найшвидший шлях початку заробітку на біржі. Навчаючись торгівлі криптовалютою віч-на-віч з куратором, трейдер-початківець може ставити будь-яку кількість питань і отримувати розгорнуті відповіді на них, виконувати ефективну роботу над помилками, отримувати корисні рекомендації від ментора.

Сьогодні навчання трейдингу з нуля відбувається в онлайн форматі, тому кожен, хто хоче серйозно зайнятися торгівлею криптовалютою, може знайти час на проходження курсу та практику. Теорія далеко не все, що отримує учень від персонального ментора. Наставник допомагає учневі вибрати найкращу для нього торгову стратегію, сформувати перший інвестиційний портфель та почати заробляти на біржі в комфортному для новачка режимі.

Навчання трейдингу з нуля в Україні

Пройти індивідуальне навчання трейдингу в Україні можна платно, обравши потрібний курс. При виборі варто звертати увагу на відгуки реальних клієнтів, репутацію компанії та реалістичність її пропозицій. Ніхто не зможе навчити вас трейдингу лише за тиждень.

Плануєте пройти індивідуальне навчання трейдингу криптовалют з нуля, щоб якнайшвидше почати самостійно заробляти на біржі! Обирайте курс від Crypto Crew! Ми створили найпопулярніше крипто ком’юніті в Україні та розробили ефективний курс для трейдерів-початківців. Вчимо вигідно інвестувати та заробляти на біржах за системою Smart Money. Наш курс підійде не лише новачкам, а й досвідченим трейдерам, які хочуть покращити свої показники та підвищити ефективність. За місяць навчання ви навчитеся базовим навичкам трейдерам і зможете впевнено стартувати на популярних світових біржах.

Переваги навчання трейдингу криптовалют з нуля у Crypto Crew:

 • лише актуальні знання;
 • максимум практики;
 • вся увага ментора вам;
 • персональний розбір стратегії та помилок новачка;
 • ефективна система торгівлі Smart Money;
 • доступ до найбільшої та популярної крипто спільноти України;
 • доступна ціна;
 • зручний формат навчання.

Готові розпочати навчання трейдингу! Залишайте заявку на сайті Crypto Crew!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали