Ведмежий ринок у криптовалюті: що таке?

Ведмежий ринок у криптовалюті: що таке?

Зміст цієї статті:

Щоб успішно заробляти на криптовалюті, потрібно розібратися в основах та вивчити термінологію. Наприклад, зрозуміти, що таке ведмежий ринок у криптовалюті. Таке формулювання можна часто зустріти у тематичних спільнотах. Розуміючи значення та особливості тренду, ви зможете вільно почуватися на біржі.

Що таке ведмежий ринок у криптовалюті?

На ринку крипти мешкає багато тварин, головні – бики та ведмеді. Бики – це трейдери, які активно скуповують криптовалюту, внаслідок чого ціна на неї зростає. Ведмеді – їхня протилежність. Ведмедями називають трейдерів, які накопичили активи, заробили на них та намагаються продати. Це означає, що ведмежий ринок криптовалюти настає тоді, коли більшість учасників продає свої криптоактиви.

Цим терміном називається тренд над ринком, характеризується поступовим зниженням вартості монет. Коли ведмежий ринок криптовалют почався, вартість активів іноді може трохи зростати, але загальна тенденція на спад зберігається протягом певного періоду.

Скільки триває ведмежий ринок у криптовалюті? Поки що не почнеться бичачий, і ціна активів знову не зросте. Експерти вважають, що часом бугаїв можна назвати зростання вартості крипти мінімум на 20% від попередніх значень.

Ведмежий ринок: гарний час для інвестицій чи невиправдані ризики?

Якщо говорити образно, ведмідь своєю лапою тягне криптовалюту вниз. Цей тренд характеризується зниженням ринку і більшість трейдерів, які намагаються зберегти прибуток, продають валюту. Заробляти в цей час складніше, але є можливість диверсифікувати свій портфель, тобто запастися різною криптовалютою за невисокою ціною.

Пам’ятайте, на зміну ведмежому завжди приходить бичачий тренд. Головне завдання трейдера – зробити правильні прогнози та купити монети, які справді стануть дорожчими.

Як трейдеру-початківцю вижити на ведмежому ринку крипти?

Оскільки точно спрогнозувати, скільки триватиме ведмежий ринок у крипті складно, потрібно навчитися виживати в будь-яких умовах.

Залишитися на плаву допоможуть кілька тактик:

  • Купуйте за низькою ціною. Трейдери, які вибрали таку стратегію, користуються зниженням цін та поповнюють свої криптовалютні запаси, сподіваючись на подальше зростання. Але важливо прорахувати ризики та купувати помірковано, адже надійні не завжди виправдовуються.
  • Шукайте інші шляхи заробітку. На криптовалюті заробляють не лише продажем. Біржа Binance та інші популярні платформи пропонують користувачам альтернативу. Наприклад, стейкінг. Це зберігання активів у криптовалютному гаманці для підтримки активності та безпеки платформи. Простими словами – крипту буде тимчасово заблоковано за винагороду.
  • Вчіться та вдосконалюйте стратегію. Ведмежий тренд – це низький поріг входу ринку для новачків. Початківець трейдер може використовувати цей період для покращення навичок торгівлі на біржі, щоб з приходом періоду бугаїв відчувати себе набагато впевненіше.

Як розпізнати ведмежий ринок у криптовалюті?

Ринок завжди зростає, трейдери скуповують активи, внаслідок чого ціна кріпти зростає. Якоїсь миті інтерес інвесторів знижується, і власники активів прагнуть продавати їх. На цьому етапі зростання ціни зупиняється та спостерігається спад, на ринку виявляється більше продавців, ніж покупців. Початок періоду ведмежого ринку криптовалюти – зниження ціни на активи більш ніж на 20% від максимальної вартості протягом певного часу. Тривати це може від кількох місяців до кількох років.

Період ведмежого ринку криптовалют – не єдиний фактор, що впливає на ціну крипти. Волатильність цього ринку дуже висока, а торгівля на біржах, навіть найпопулярніших і надійних, завжди несе в собі певні ризики.

Для отримання доходу на біржі важливо розуміти основи та тонкощі трейдингу, вміти аналізувати тренди та вибирати правильний варіант поведінки. Навчитися цьому простіше, коли у вас є підтримка досвідчених наставників та великої спільноти. Прийшовши в Сrypto Сrew, ви зрозумієте, як торгувати на ведмежому ринку криптовалюти вигідно та з мінімальними ризиками.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали