Криптовалюта заробіток в інтернеті

Криптовалюта заробіток в інтернеті

Зміст цієї статті:

Інвестиції в криптовалюту – один із найперспективніших варіантів вкласти гроші. Але можна не тільки інвестувати, очікуючи на підвищення курсу, а й заробляти на своїх криптовалютних активах вже зараз. Розглянемо популярні способи заробітку на криптовалюті в інтернеті для новачків та більш просунутих користувачів.

Як заробляти на криптовалюті в інтернеті?

Заробіток на криптовалюті в інтернеті можна поділити на активний та пасивний. Активний – це трейдинг, тобто спекулятивний продаж активу. Трейдер має купити крипту дешевше та продати дорожче, заробити на різниці в курсі. Це складний та ризикований вид заробітку, але найбільш перспективний та прибутковий. Дохід трейдера залежить від стартового капіталу, волатильності обраної криптовалюти, стратегії торгівлі та досвіду.

Одним із найкращих способів пасивного заробітку на крипті є стейкінг. Це видобуток монет, альтернатива майнінгу, для якої вам не потрібне спеціальне дороге обладнання. Нові блоки ланцюга блокчейн генеруються алгоритмом випадкового вибору. Власник крипт повинен заблокувати частину своїх коштів у гаманці, монети будуть використовуватися для підтримки безпеки та працездатності блокчейну, перевірки транзакцій. Поки монети заблоковані, власник не може їх продати, але за це він отримує прибуток у вигляді відсотків. Чим більше сума заблокована в гаманці, і чим довше вона знаходиться там, тим вищий прибуток.

Способи заробітку на криптовалюті в інтернеті без вкладень

Щоб отримати крипту, необов’язково купувати її. Існують способи заробітку криптовалюти в інтернеті без вкладень. Один із таких – Airdrop. Це безкоштовна роздача токенів за виконання певних дій. Airdrop організовують розробники криптовалюти чи торгові платформи для привернення уваги аудиторії, популяризації монети. Як правило, безкоштовно можна отримати недорогу і поки що маловідому крипту, але завжди є шанс, що її курс підвищиться, і пізніше вдасться заробити. Отримати токени безкоштовно можна за передплату, репост, рекламний пост у соціальних мережах.

Ви можете без вкладень заробляти криптовалюту в інтернеті з телефону просто граючи в ігри. Сьогодні сотні DeFi ігор виборюють аудиторію, тому у користувачів постійно з’являються нові можливості для отримання безкоштовних токенів без вкладень. Все що потрібно – скачати гру та розважатися, виконуючи завдання, проходячи рівні та прокачуючи своїх персонажів.

Genopets, Axie Infinity, Aavegotchi, Illuvium, Mirandus – це лише кілька популярних і захоплюючих ігор, в яких ви можете заробити токени або NFT (незамінні токени), щоб продати їх і отримати реальні гроші або зберегти для інвестицій.

Навчання заробітку на криптовалюті

Не всі способи заробітку криптовалюти в інтернеті вимагають навчання. Наприклад, щоб грати в DeFi ігри та отримувати токени, спеціальні знання не потрібні, важливий лише азарт, ваша зацікавленість та скіли, які ви придбаєте під час самої гри. Але методи отримання крипти без вкладень не забезпечують високий дохід. Для отримання хорошого прибутку потрібно торгувати криптовалютою і робити це професійно. Для трейдингу, довгострокових інвестицій, заробітку на стейкінгу варто вчитися, максимально занурюватися в індустрію, розумітися на нюансах.

Щоб успішно заробляти на крипті, важливо вивчати:

  • Стратегії трейдингу, стилі торгівлі цифровими активами на біржах, їх особливості, переваги та недоліки.
  • Тренди криптовалютного ринку, маніпуляції та їх ознаки.
  • Відмінність криптовалюти, правила інвестування та диверсифікації капіталу.
  • Стратегії ризик-менеджменту.
  • Технічний аналіз.

Ми в Crypto Crew створили навчальний курс для інвесторів-початківців і трейдерів. Проходячи навчання у нас, ви всього за місяць освоїте базові знання та навички, які дозволять впевненіше почуватися на біржі, допоможуть самостійно почати заробляти на цифрових активах, обираючи перспективні активи для інвестицій та керуючи ризиками. Проходьте навчання та приєднуйтесь до нашого крипто комьюніті, щоб знати про криптовалюту більше!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали