Навчання криптовалюті з нуля

Навчання криптовалюті з нуля

Зміст цієї статті:

Привабливість криптовалютного ринку зростає, незважаючи на різкі падіння курсів найпопулярніших монет. Цифрові активи називають одним із найперспективніших інструментів для інвестицій, а трейдинг – найкращим способом заробітку на крипті. Торгувати на біржі непросто, для цього потрібно розумітися на тому, як вона влаштована, вміти диверсифікувати інвестиційний портфель, вибирати вигідні угоди, прораховувати ризики та вчасно зупинятися. Але цьому можна навчитися.

Кілька причин пройти навчання криптовалюті з нуля

Прагнучи швидко заробити, новачок поспішає перейти до торгівлі на біржі, не маючи знань та необхідних навичок. Часто трейдери-початківці до кінця не розуміють, у чому полягає обраний спосіб заробітку, не знають про існування стратегій торгівлі, а також нехтують ризик-менеджментом. Це найпростіший і найшвидший спосіб злити депозит і втратити власні гроші.

Пройшовши курс навчання по криптовалюті з нуля, ви отримуєте базові знання, необхідні для початку безпечної та вигідної торгівлі. Декілька причин вчитися перед входом на біржу:

  • Чи не злити депозит. Перше завдання трейдера-початківця – зберегти вкладення, друга – примножити. Для досягнення цієї мети необхідно вивчати стратегію ризик-менеджменту.
  • Стилі торгівлі. Існує багато різних стилів торгівлі криптовалютою, основна їхня відмінність полягає в тривалості позицій. Одні стратегії передбачають відкриття та утримання позицій протягом декількох секунд, інші – утримання протягом тижнів і навіть місяців.
  • Психологія. Котирування активів на крипторинку залежать від попиту та пропозиції, тому будь-яка паніка здатна різко змінити їх. Щоб не піддаватися маніпуляціям, важливо розуміти психологію криптоіндустрії, вивчати тренди і вміти розпізнавати штучне роздування курсу активу або зниження його вартості.
  • Інвестиції. Купівля криптовалюти на біржі – вже інвестиція, але цей процес не такий простий, як може здатися. Інвестувати потрібно правильно, диверсифікуючи портфель. Щоб збалансувати свій криптовалютний капітал вам доведеться розібратися в особливостях популярних активів, дізнатися, що таке ліквідність, як вона формується, на що впливає.

Способи навчання трейдингу криптовалюти з нуля

У новачка є два варіанти – вчитися криптовалюті з нуля безкоштовно або пройти платний курс від трейдерів. Перший варіант здається привабливішим, це доступно всім, а при вмінні розпоряджатися своїм часом, самодисципліні та високій мотивації дає хороші результати. Самостійно можна знаходити різні гайди та навчальні відео, статті, огляди, детальні розбори стратегій на прикладах. Але однієї теорії недостатньо, треба практикуватись. Для цього трейдеру-початківцю варто зареєструватися на популярній біржі і застосовувати отримані знання на практиці, відкриваючи і закриваючи угоди на дрібні суми.

Якщо ви розумієте, що безкоштовне навчання криптовалюті з нуля вам недостатньо, варто пройти курс від професіоналів. Це не просто отримати теоретичні знання, а й розпочати торгівлю на біржі з допомогою ментора. Переваги наявності наставника – це зворотний зв’язок, рекомендації та підказки, робота над помилками, спільний вибір стратегії торгівлі, що підходить вам.

Чому варто вибрати курс від професійних трейдерів?

На відміну від безкоштовного навчання трейдингу криптовалют із нуля, курс, розроблений професіоналами, допомагає вийти на біржу та розпочати самостійну торгівлю набагато швидше. Головні переваги:

  • структурована інформація без води;
  • теорія та практика для закріплення знань;
  • домашні завдання та розбір торгових стратегій з наставником;
  • живе спілкування з ментором, можливість ставити запитання та отримувати допомогу при розборі складної теми;
  • мотивація досягти певних результатів у стислі терміни.

Проходьте навчання криптовалюті для новачків з нуля у Crypto Crew та почніть самостійно торгувати на біржі вже через місяць! Ми створили курс для трейдерів-початківців та інвесторів, який дасть відповіді на всі ваші питання, допоможе освоїти базові навички для успішного старту на крипторинку.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали