Навчання з торгівлі криптою: самостійно чи з наставником?

Навчання з торгівлі криптою: самостійно чи з наставником?

Зміст цієї статті:

Якщо ви плануєте навчатися торгівлі криптовалютою, то вже знаєте, що трейдинг – це вигідно і перспективно. Торгівля цифровими активами може приносити дохід, але не варто забувати про ризики. Щоб робити угоди правильно, необхідно вчитися, адже трейдинг вимагає від користувача знань та розуміння особливостей ринку. Але для початку варто визначитися, навчатися торгівлі криптовалютою з наставником або без, вибираючи відкриті джерела.

Самостійне навчання торгівлі криптовалютою на біржі з нуля

Чи може самостійне вивчення криптовалюти бути ефективним? Звісно так. Але лише за умови, що ви вмієте відокремлювати актуальну та корисну інформацію від сміття, а також готові обробляти великі обсяги даних.

У відкритому доступі є безліч посібників з вивчення крипти, але далеко не всі з них приводять до бажаного результату. Будьте готові до того, що частина гайдів базується на застарілих даних.

Навчаючись торгівлі криптовалютами самостійно, ви маєте зрозуміти принцип побудови стратегії операції, а не просто ознайомитися з деталями. Трейдер повинен вміти визначати вектор руху курсу та проводити аналіз з огляду на всі доступні дані.

Які інструменти можна використовувати у вивченні:

  • YouTube. Відеоуроки по крипті сотні, якщо не тисячі. На YouTube ви знайдете базову інформацію, яку можете застосувати на практиці. Чимало корисних знань пропонують досвідчені трейдери, які ведуть свої канали. Якщо дружите з англійською, рекомендуємо звернути увагу на англомовний контент.
  • Статті та інша спеціальна література. Встигнути за ринком крипти, що стрімко розвивається, непросто, тому всі найактуальніші дані поки не увічнені на папері, але посібники з класичного трейдингу на фондовому ринку допоможуть вам зрозуміти основи і розібратися в механізмі торгівлі.
  • Блоги. Навчання торгівлі криптовалютою з нуля на біржі Binance чи на іншій популярній платформі не обійдеться без вивчення блогів успішних трейдерів. Головне – знайти блог справді досвідченого фахівця, який готовий ділитися корисними даними.

Навчання торгівлі криптою з наставниками

Бажаєте освоїти ази швидше та прокачати навички роботи з криптою? Пройдіть навчання від професіоналів. Перевага таких уроків полягає в тому, що вони розробляються трейдерами. Це найбільш ефективний варіант навчання торгівлі криптовалютою з нуля, тому що ви поступово занурюєтеся у світ трейдингу, дозовано отримуючи лише актуальні дані.

Навчання торгівлі криптовалютою на біржі Binance, Kuna, WhiteBIT та інших майданчиках дає швидкі та позитивні результати, коли новачок отримує структуровані знання та одразу може використовувати їх на практиці. Уроки можуть бути записані або проходити в LIVE режимі, як у Crypto Crew, а за прогресом та якістю засвоєння інформації кожного учня стежать досвідчені наставники.

Особливості навчання торгівлі криптовалютою на біржі з менторами:

  • Структурованість. Інформація впорядкована, освоїти її нескладно. Крім того, курси постійно оновлюються, містять актуальні дані.
  • Спілкування із наставником. Ментор відповідає на запитання, допомагає розібратися у складних темах та дає слушні поради.
  • Робота над помилками. Наставник розбирає не тільки типові помилки трейдерів-початківців, а й персональні помилки учня.

Засвоюйте основи торгівлі на популярних біржах швидко та просто!

Бажаєте отримати структуровану інформацію, максимум корисних інсайтів та навчитися самостійно аналізувати ринок? Пройдіть курс від Crypto Crew! Ми розробили ефективну програму навчання торгівлі криптовалютою на біржах для новачків. Вже за місяць навчання наші клієнти розуміють, як правильно формувати портфель, знають, які угоди варто вибирати, а які краще оминати.

Наші ментори безпосередньо працюють з учнями, допомагають детально розібратися у темі та провести роботу над помилками, дають максимально зрозумілу і лише цінну інформацію, перевіряють домашні завдання та знаходять індивідуальний підхід до кожного. Стати учнем Crypto Crew і переконайтеся, що трейдинг – це просто!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали