Прибутковий стиль торгівлі

Прибутковий стиль торгівлі

Зміст цієї статті:

Скальпінг, арбітраж, довгострокова та короткострокова торгівля – все це популярні стилі торгівлі, які використовуються трейдерами по всьому світу. Кожен стиль прибутковий, якщо вміти використати його. Прибутковість трейдера залежить немає від обраного стилю, як від його стратегії, навичок, вміння працювати з графіками і технічним аналізом. Важливими факторами є ризик-менеджмент, управління капіталом, вміння розпоряджатися власним часом і не піддаватися психологічним вивертам. Ми розповімо про кілька стилів, які за правильного підходу допоможуть заробити на криптовалюті.

Скальпінг

Скальпінг – непростий, але цікавий стиль торгівлі, що дозволяє непогано заробляти. Принцип полягає у відкритті протягом торгової сесії великої кількості позицій та їх утримання протягом кількох секунд чи кількох хвилин. Трейдеру, який вибрав такий стиль, не можна відволікатися від процесу, він повинен швидко реагувати на дрібні коливання ціни і приймати блискавичні рішення. Завдання гравця – заробити якнайбільше на дрібних та відносно безпечних угодах.

Успішним скальпером може стати той, хто вміє швидко реагувати, працювати у стресових та екстремальних умовах, не піддаючись емоціям. Такий стиль дозволяє не тільки добре заробляти, а й швидко отримати значний досвід у трейдингу, навчитися заробляти з мінімальним стартовим капіталом, освоїти особливості ринку та основні методи аналізу, познайомитись із психологією криптовалютної індустрії.

Короткострокова торгівля

Якщо ви не можете похвалитися високою стійкістю до стресів або не готові працювати в ритмі скальпера, є не менш прибутковий, але не такий стресовий стиль торгівлі – короткостроковий. Ви можете вибрати дейтрейдинг та відкривати максимально можливу кількість угод протягом одного дня. Головне правило дейтрейдингу – до кінця дня позиції мають бути закриті, бажано вигідно. Принцип полягає у отриманні доходу від великої кількості дрібних угод.

Якщо хочете працювати в ще комфортнішому ритмі, при цьому готові уважно стежити за позиціями протягом декількох днів, варто спробувати свінг-трейдинг. Це також вид короткострокової торгівлі, але позиції утримуються протягом кількох днів, оптимально до трьох. Вибираючи свінг-торгівлю, трейдер женеться не за кількістю угод, а їх якістю – вони мають бути більш прибутковими, ніж угоди дейтрейдингу.

Довгострокові інвестиції

Довгострокові інвестиції – найбільш розслаблений стиль торгівлі, і він чудово підійде новачкам, які тільки знаються на сфері. Довгостроковими вважаються інвестиції, за яких куплений актив утримується протягом трьох-шості місяців, після чого продається. Звісно, ​​завдання інвестора – спіймати вдалий момент і продати актив значно дорожче, ніж він купили.

Щоб підвищити шанси на успіх, обравши довгострокові інвестиції, варто вкласти гроші у кілька активів. Вибирайте криптовалюти з високою, середньою та низькою капіталізацією, диверсифікуйте інвестиційний портфель, щоб у разі падіння курсу однієї монети компенсувати збитки зростанням іншої.

Арбітраж

Криптовалютний арбітраж – це спосіб отримання прибутку на різниці вартості монет усередині одного торгового майданчика чи різних біржах. Серед трейдерів особливо популярна торгівля однією криптовалютою одночасно на двох біржах. Причиною різниці в курсі одного активу на різних майданчиках часто буває різниця у попиті. Наприклад, курс Біткоіна на біржах може відрізнятися на 100, 200 і навіть 300 $ за монету.

Класичний арбітраж – це купівля монети на одній біржі та продаж її на іншій за вищою ціною. В рамках одного майданчика трейдер може відкривати позиції з різними парами цифрових активів, економію на комісіях.

Вивчайте популярні стилі торгівлі у Crypto Crew та заробляйте на криптовалюті з мінімальними вкладеннями! Наш курс створений для всіх, хто готовий навчатися та занурюватися у сферу крипти, відточувати навички трейдера, експериментувати зі стилями та працювати над своєю ефективною стратегією торгівлі. Навчимо заробляти вигідно, в комфортному для вас темпі, не зливаючи депозит.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали