Що заважає криптотрейдеру заробити

Що заважає криптотрейдеру заробити

Зміст цієї статті:

Зараз тема цифрової валюти дуже поширена і з кожним днем ​​набирає популярності. Трейдер – сучасна професія. Вона складна, але досить перспективна, престижна, але має високий ризик залишитися в збитку.

Криптотрейдер – хто це? Це фахівець, який отримує прибуток за рахунок торгівлі цифровими активами на криптовалютних біржах. Одне з його основних завдань: аналіз поточної ситуації над ринком цифрових валют.

Багато хто запитує: що робить криптотрейдер і які його обов’язки? Крім аналізу ринкового становища, фахівець здійснює угоду купівлі/продажу фінансового інструменту. Основне завдання, яке стоїть перед трейдером, – це правильно спрогнозувати ситуацію: купити крипту дешевше, щоб згодом продати її дорожче. Як правило, фахівець повинен мати вищу економічну, фінансову, технічну чи математичну освіту.

Який заробіток криптотрейдера? Фіксованого прибутку немає. Доход трейдеру нараховується як відсотків від укладених угод. Як не дивно, але багато в чому рівень заробітної плати залежить від досвіду та професіоналізму фахівця. Тому однозначної відповіді на те, скільки заробляє криптотрейдер, немає. Що заважає йому отримувати високий прибуток? Насамперед, це професія, в якій велике значення має психологія людини.

Психологічні фактори, які заважають криптотрейдеру

Криптотрейдер це той, хто заробляє з великим впливом на нього емоційної складової. Емоції – фактор, який має велику вагу в успішності майбутньої угоди. Як вони впливають на розмір прибутку?

Страх та тривожність. Це стан, у якому трейдер зможе раціонально міркувати і приймати правильне рішення. Дані емоції не дають змоги оцінити реальний стан ситуації. У торгівлі Форекс страх і тривога проявляється в тому, що криптотрейдер:

  • надто рано залишає прибуткову угоду;
  • закриває позицію щодо стоп-лоссу.

Скупість та екстравертність. Криптотрейдер – це людина, яка має правильно вибудувати торгову стратегію, бути терплячою та знати почуття міри. Валютна біржа – місце, де треба вчасно зупинитись. Інакше в результаті буде програш. Організований криптотрейдер – що це таке? Це людина, яка поступово збільшує свій прибуток і не відступає від встановленої торгової системи. Скупість з імпульсивністю мають такі прояви у трейдингу:

  • немає конкретної стратегії у торгівлі;
  • постійне переторгування;
  • провальні угоди.

Зарозумілість і невміння усвідомлювати власні помилки. Неможливість прийняти програш, надмірна впевненість у собі, нерозуміння ринку – великі вороги для трейдерів. Вони 100% призведуть до падіння. Надмірна самовпевненість призводить до відмови закривати позицію щодо стоп-лоссу та небажаної активної торгівлі. Фахівці забувають враховувати зміни на ринку.

Помилки криптотрейдера, які варто уникати під час торгівлі

Що таке криптотрейдер? Це професія, пов’язана з Форекс. Щоб торгівля була максимально прибутковою, слід уникати кількох важливих та серйозних помилок.

Відсутність стратегії. Вивчення інформації та криптобірж нічого не дасть. Рекомендується робити торговий аналіз великої кількості монет та вибрати найбільш підходящі. Вироблення прибуткової стратегії – перший крок успішності заробітку на валютному ринку.

Надмірно часта торгівля. Бажання за один вечір отримати максимальний зиск невірна позиція. Варто розуміти: щоб заробити хороший профіт, потрібен час. Перед вкладенням великої суми інвестицій потрібно провести ретельне дослідження валютного ринку. Настійно не рекомендується щодня щогодини торгувати. Важливо дочекатися свого часу.

Криптотрейдер це що? Це напрям, де наполегливо радять виробляти власну торгову стратегію, а не використовувати готові рішення інших трейдерів. Велика помилка – покладатися на досвід інших фахівців. Так, є багато добрих порад, які можна брати собі на замітку. Але краще перевіряти подібні припущення за рахунок фактів та реальної статистики.

Використання неоптимізованих інструментів. Хто такий криптотрейдер? Це людина, яка не повинна вибирати перший торговий інструмент, що трапився. Адже не кожен із них дасть змогу здійснювати угоди, які призведуть до отримання профіту. Неправильно підібраний інструмент перешкоджатиме закриттю угоди у позитивному для трейдера ключі.

“Я криптотрейдер” – може сказати не кожен. Біржа Сrypto Сrew пропонує скористатися навчальним курсом трейдингу, який допоможе:

  • новачкам зробити старт у новій професії;
  • професіоналам – удосконалити наявні знання.

Криптотрейдер – зовсім новий напрямок, що стрімко розвивається, який має великі перспективи. Бажаєте спробувати собі у трейдингу? Криптовалютна біржа Сrypto Сrew допоможе вам у цьому!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали