Трейдинг криптовалют

Трейдинг криптовалют

Зміст цієї статті:

Нехтуючи навчанням трейдингу криптовалют для початківців, недосвідчені користувачі бірж втрачають кошти, так нічого і не заробивши. Криптовалютний ринок має безліч підводних каменів, і входити до нього непідготовленим ризиковано. Перш ніж розпочати торгівлю на біржі, варто дізнатися, як вона працює, як проходять транзакції, якими активами краще торгувати.

Чому важливо пройти навчання трейдингу криптовалют?

Криптовалютний трейдинг – це найскладніший вид заробітку на цифрових активах, пов’язаний із високими ризиками. Криптоіндустрія має високу волатильність, спрогнозувати точно, що буде з популярною сьогодні монетою через кілька місяців, неможливо, її курс може різко підвищитися або впасти. Заробляючи на торгівлі криптою, трейдер має вміти швидко реагувати на коливання курсу та зміну трендів на ринку, аналізувати актив, грамотно розподіляти інвестиції. Усьому цьому можна навчитися, витративши трохи часу та доклавши зусиль.

Пройти навчання трейдингу криптовалют з нуля варто, якщо ви хочете:

 • Почати заробляти на крипті із невеликим стартовим депозитом.
 • Зберегти стартовий депозит.
 • Розібратися в особливостях ефективних стратегій трейдингу.
 • Вибрати найкращу біржу для себе.
 • Інвестувати гроші в перспективні монети та скласти інвестиційний портфель правильно.
 • Навчитися розпізнавати тренди ринку.
 • Дізнатися про маніпуляції у криптосфері, щоб не стати їхньою жертвою.

Хаотичне створення ордерів та невиправданий ризик – це майже завжди швидкий злив депозиту. Досвідчені трейдери, які прийшли до високого та стабільного доходу, дотримуються обраної стратегії, зважують кожну дію, прораховують ризики та контролюють збитки. Тільки навчання у занурення у сферу допоможе стати таким трейдером.

Що дає новачкові навчання з трейдингу криптовалюти?

Зареєструвавшись на біржі, трейдер-початківець часто хоче заробити якнайшвидше, тому йде на невиправдані ризики. В результаті депозиту вистачає на кілька днів, а потім доводиться знову вкладати власні гроші і починати все заново. Навчання трейдингу криптовалют для початківців з нуля допомагає розібратися не тільки в технічній частині торгівлі на біржі, але й навчитися діяти помірно, продумуючи кожен крок.

Пройшовши якісне навчання, новачок дізнається:

 • Як працює технологія блокчейн, як утворюється криптовалюта.
 • Де безпечно зберігати цифрові активи?
 • Як влаштований криптовалютний ринок та біржі.
 • Як перспективно інвестувати у крипту та збалансувати інвестиційний портфель.
 • Як керувати ризиками та контролювати збитки.

Технічна частина навчання спрямована на ознайомлення трейдера-початківця з інструментами біржі, методами аналізу, роботу з графіками. Пройшовши повноцінне навчання, новачок дізнається, як використовувати технічний аналіз на практиці, в результаті він ефективніше інвестує та вчиться правильно керувати своїми активами.

Де вчитися трейдингу криптовалютою з нуля?

Вчитися торгувати на біржі можна у професіоналів чи самостійно. Безкоштовне навчання трейдингу криптовалют займає більше часу, тому що доводиться самостійно шукати інформацію, розбиратися у складних темах, робити помилки та витрачати час на їх виправлення. Навчання з менторами ефективніше та простіше, займає менше часу, швидко приносить перші позитивні результати. Навчаючись трейдингу на криптовалютній біржі у професіоналів, новачок буквально з перших занять застосовує отримані знання на практиці, за допомогою ментора працює над помилками, тестує різні торгові стратегії та вибирає відповідну.

На курсі трейдингу криптовалют від Crypto Crew ви дізнаєтеся, як інвестувати в цифрові активи і торгувати на біржі успішно, керуючи ризиками. Ми вчимо найкращим стратегіям трейдингу, чимало часу приділяємо психології криптовалютного ринку, розбираємо методи аналізу. Наші учні вже за місяць навчання самостійно торгують на біржі. Приєднавшись до ком’юніті Crypto Crew, ви переконаєтеся, що вчитися трейдингу може бути просто і цікаво.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали