Лонгінг: правила успішної купівлі активів

Лонгінг: правила успішної купівлі активів

Зміст цієї статті:

Лонг – це позиція в інвестиціях та торгівлі криптовалютою на ринку. Трейдери, які обирають стратегію торгівлі в лонг, очікують на підвищення курсу активу. Розберемося, як працює лонг, як купити активи успішно та знизити ризики лонгінгу.

Що таке лонгінг, і як він працює в інвестиціях

Лонгінг – це покупка активу підвищення. Цю інвестиційну та торговельну стратегію гравці ринку обирають тоді, коли очікують на суттєве збільшення вартості активу, у нашому випадку криптовалюти. Інвестор сподівається на зростання курсу, тоді він зможе продати крипту дорожче, ніж купив, та заробити на різниці.

Як заробляють на лонгінгу:

  1. Купити криптовалюту на біржі чи у брокера.

  2. Утримувати її доти, доки курс не досягне бажаного рівня.

  3. Продати актив та зафіксувати прибуток.

Важливо! Якщо інвестор помилився, і курс монети падає, а не зростає, доведеться продати криптовалюту зі збитками або утримувати її в надії на відновлення тренду, що росте.

Основні принципи лонгінгу та його переваги

Торгівля у лонг не викликає особливих складнощів. Якщо при виставленні шорт-позиції трейдеру необхідно уважно стежити за дрібними коливаннями, максимум часу проводячи на біржі, торгівля в лонг розслабленіша і підходить новачкам. Потрібно просто купити актив і утримувати його, а за значного зростання ціни виставити криптовалюту на продаж. Лонг-позиція може утримуватись тижнями або місяцями.

Переваги лонгінгу в інвестиційній стратегії:

  • Потенційно висока прибутковість за збереження зростаючої тенденції.

  • Відсутність обмежень за часом, утримувати позицію можна доти, доки досягнуто бажаного результату.

  • Гнучкість при використанні інструментів на біржі можна виставляти слоп-лосс або лімітний ордер.

Як вибрати відповідні активи для лонг-позиції та уникнути помилок

Вибір активу – одне з основних завдань інвестора та трейдера. Важливо вибирати криптовалюту з високою ліквідністю, щоб завжди мати можливість її швидко та просто продати. Вкладайте гроші в монети, доступні для торгівлі на найбільших світових біржах, стежте за котируваннями та обсягом торгів активом.

Щоб уникнути серйозних ризиків у разі вибору невдалого активу, диверсифікуйте інвестиційний портфель. Вкладаючи монети з різним рівнем ризику, ви можете компенсувати втрати при зниженні курсу одного активу за рахунок підвищення ціни іншого.

Як правильно оцінювати ризики та приймати рішення при лонгінгу

Ризик лонгінгу полягає у помилці прогнозування. Якщо очікування трейдера не виправдалися і курс криптовалюти замість зростання показує падіння, інвестор не зможе отримати очікуваного доходу швидко. У цьому випадку є два варіанти дій:

  1. Продаж активу, але зі збитками. Продавати криптовалюту доведеться за ціною, нижчою, ніж вона куплена.

  2. Зберегти актив та утримувати. Тренди ринку постійно змінюються, за обвалом піде зростання. Це дозволить отримати прибуток пізніше.

Щоб правильно оцінювати ризики при лонгінгу, потрібно заздалегідь скласти власний план ризик-менеджменту, визначити, якими сумами ви готові пожертвувати у разі невиправданого прогнозу. Виставляйте стоп-лосс, щоб контролювати збитки та дотримуватися свого ризик-менеджменту. Вивчайте фундаментальний та технічний аналізи для того, щоб оцінити ринок у довгостроковій та короткостроковій перспективі. Саме технічний аналіз допоможе правильно вибрати точку входу при лонгінгу.

Як використовувати лонгінг для захисту портфеля та отримання прибутку на ринку, що росте

Лонгінг у період економічного підйому дозволяє заробляти на різниці курсу купівлі та продажу активу. Він менш ризикований, ніж шортинг, оскільки торгівля в лонг здійснюється з допомогою власні кошти, а чи не позикових. У разі невдачі трейдер не залишається із боргами.

Щоб захистити інвестиції та отримати прибуток на ринку, що зростає, варто диверсифікувати портфель, наповнивши його активами з різними рівнями ризику. Поки ви утримуєте криптовалюту, її можна використовувати для пасивного заробітку, наприклад, стейкінгу. Але він теж не позбавлений ризиків, тому вкладати варто лише частину активу. Більше корисної інформації про торгівлю в лонг ви дізнаєтесь на курсі Crypto Crew і в нашому ком’юніті.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали