Відмінність концепту смарт мані від технічного аналізу

Відмінність концепту смарт мані від технічного аналізу

Зміст цієї статті:

Щоб утриматися на криптовалютному ринку та заробити, важливо розуміти, що змушує активи зростати і навпаки. Успішний трейдер вміє аналізувати дані та вибудовувати правильну стратегію поведінки. Існує кілька методів аналізу, ми розповімо, що таке смарт мані і як ця концепція відрізняється від технічного аналізу.

Що таке смарт мані у трейдингу?

Коли професійні інвестори використовують кошти, ухвалюючи ключові торговельні рішення, це називають рухом розумних грошей. Фахівці, зазвичай, працюють на інституційні банки, великі фонди та інші централізовані фінансові організації. Концепт розумних грошей корисний не лише для інвестицій у цінні папери, а й у криптовалюту.

Отже, що таке смарт мані? Це капітал, який використовується найбільшими, досвідченими та успішними учасниками ринку. Концепція розумних грошей – це набір інструментів, що дозволяють відстежити дії топових трейдерів. Простому трейдеру складно зрозуміти, що задумали великі інвестори, але він може стежити за ними та повторювати їхні дії.

Угоди, які здійснюються досвідченими брокерами, аналізуються інвесторами середнього класу, які дії, своєю чергою, аналізують інші, менш досвідчені трейдери. Таким чином, інвестори використовують чужий досвід та цінну інформацію для побудови власних стратегій поведінки.

Так звані розумні гроші впливають на стан ринку та здатні коливати ціну в той чи інший бік. Деякі експерти стверджують, що концепція смарт мані далеко не завжди працює краще, ніж стратегія менших гравців. Так чи інакше, рух розумних грошей завжди уважно відстежується та вивчається трейдерами, які, копіюючи поведінки професіоналів, отримують непоганий дохід.

Що смарт мані трейдинг дає гравцю:

Знижений ризик. Успішно визначивши тенденцію розумних грошей, особливо на початку їхнього руху, трейдер підвищує свої шанси на добрий прибуток, проте ризики все одно залишаються.

Відносна стабільність. Дотримання концепції смарт мані не гарантує швидкий і дуже високий дохід, але все ж таки дозволяє визначити надійну стратегію, особливо тим, хто не знає, що робити.

Про технічний аналіз

Краще зрозуміти, що таке смарт мані трейд, ви зможете, розібравшись з поняттям технічного аналізу. Це варіант торгівлі, який вигадали роздрібні трейдери. В основному він полягає у вивченні динаміки ринку за допомогою графіків. Він використовується для прогнозування зростання чи падіння ціни криптовалюти. Для аналізу застосовуються формули, індикатори, алгоритми та інші інструменти, котрі інтерпретують графіки котирувань. Проте в основі логічно вибудуваної структури все одно залишається психологія учасників ринку.

Технічний аналіз має три основи:

  • Ринок має враховувати все. Це означає, що будь-які причини, які можуть вплинути на вартість крипти, вже враховані в ній. Завдання трейдера – вміти відстежити та проаналізувати динаміку зміни ціни.
  • Котирування рухаються згідно з трендами. Трейдер має вміти визначити ці тенденції, їх особливості та моменти зміни одного тренду іншим.
  • Історії завжди повторюються. Рух ціни криптовалюти на ринку будується на людській психології. Патерни поведінки гравців, як правило, повторюються. Це означає, якщо якась модель поведінки спрацювала в минулому, швидше за все вона спрацює знову, адже психологія людини не змінюється.

Різниця підходів

Технічний аналіз криптовалютного ринку проводиться для визначення поточного тренду та підтвердження прогнозів щодо підвищення чи зниження ціни. Усе це трейдери роблять задля досягнення однієї мети – вибрати вдалий момент для здійснення угоди.

Прихильники концепції розумних грошей стежать не за динамікою зміни ціни, а за великими учасниками ринку, розраховуючи на їхній досвід, поінформованість та знання, що робити.

Щоб зрозуміти краще, що таке смарт мані і технічний аналіз, який ефективніший підхід, важливо розбиратися в основах трейдингу та нюансах ринку. Для цього вам доведеться вивчити багато інформації, самостійно провести жоден аналіз та попрактикуватися. А робити це простіше та ефективніше з командою Сrypto Сrew та нашою спільнотою. Ставайте частиною команди та збільшуйте свій капітал!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали