Безкоштовно отримати NFT

Безкоштовно отримати NFT

Зміст цієї статті:

Багато перспективних NFT коштують дорого, але учасники крипторинку можуть отримати їх безкоштовно, не вкладаючи власних грошей. Це особливо актуально для новачків, які поки що невпевнено почуваються в криптоіндустрії і побоюються вкладати реальні гроші у віртуальні валюти. Ми розповімо, як у 2022 році отримати NFT безкоштовно.

Що таке NFT і навіщо його купувати

NFT – це незамінні токени, створені на технології блокчейн. Токени створюються для предметів мистецтва, зображень, музики, будь-яких об’єктів, які можна перетворити на віртуальну форму. Купуючи NFT, користувач отримує сертифікат на володіння цифровим активом. На відміну від криптовалюти, в ланцюзі блокчейн якої всі ланки рівні, токени унікальні.

Купувати NFT у 2022 році варто для заробітку чи колекції. Перепродуючи токени, власники заробляють на різниці в ціні, а іноді ця різниця дозволяє значно збільшити капітал.

Як отримати NFT безкоштовно

Отримати NFT токени безкоштовно можна в іграх. Вони інтегруються у популярні проекти Play to earn. Проходячи рівні гри, користувачі отримують нагороду у вигляді цифрових активів для своєї колекції, ставши власниками, можуть залишити їх або продати на маркетплейсі. Існують десятки популярних та цікавих ігор для отримання NFT безкоштовно:

  • Sorare;
  • FootballCoin;
  • Spells of Genesis;
  • Alien Worlds;
  • Farmers World.

Отримати безкоштовно NFT картинку новачок може, беручи участь у роздачі. Великі компанії та біржі криптоіндустрії проводять безкоштовні роздачі токенів для користувачів. Участь не вимагає від користувача вкладень, отримати токен можна, наприклад, у популярних Discord-спільнотах для криптовалютних інвесторів та трейдерів. Іноді роздача не вимагає від користувачів будь-яких активностей, а іноді потрібно виконати певні дії: брати активну участь у житті спільноти, робити репости, підписуватися на соціальні мережі, публікувати пости.

Отримати безкоштовні NFT токени можуть учасники Airdrop від крипт комьюніті, бірж або маркетплейсів. Airdrop – це спланована роздача токенів від розробників цифрових активів для їх популяризації та підвищення впізнаваності. Для привернення уваги до нових проектів та збільшення аудиторії розробники пропонують отримати безкоштовні токени в Airdrop GameFi-проектах. З метою швидше заповнити ігровий простір вони роздають віртуальні активи гравцям, в результаті компанія отримує нових користувачів та впізнаваність, а користувачі – токени для своєї колекції чи перепродажу.

Щоб стати власником цифрового активу, будь-який користувач може самостійно зайнятися розмноженням NFT. Такі функції є в деяких іграх, наприклад Axie Infinity. Нові токени створюються з урахуванням вже існуючих. Цей спосіб має один недолік – для «розмноження» потрібно мати хоча б парочку NFT, але отримати їх можна безкоштовно за допомогою роздачі або Airdrop.

Складний, але цікавий спосіб отримання безкоштовних токенів NFT – створювати їх самостійно. Створити токен можна безкоштовно, перетворивши на формат NFT будь-який малюнок, фото, трек, текст. Безкоштовні інструменти для переведення об’єкта у віртуальний формат можна знайти на популярних платформах, наприклад OpenSea. На цій же платформі отримані безкоштовно NFT токени виставляються на продаж.

Навчання заробітку на NFT

Щоб заробляти на віртуальних активах недостатньо знати, де безкоштовно отримати NFT. Необхідно стежити за динамікою та трендами ринку, правильно керувати активами, покладаючись на аналітичні дані, а не інтуїцію. Заробіток на NFT, як і на криптовалюті, тягне за собою високі ризики, адже волатильність ринку висока. Але робити грамотні інвестиції та вибирати перспективні активи для купівлі та перепродажу можна навчитися.

Команда трейдерів Crypto Crew розробила курс навчання для тих, хто тільки розпочинає шлях у криптовалютній сфері. Ми вчимо новачків заробляти на віртуальній валюті з мінімальними вкладеннями чи без них. Навчаючись у нас, ви зрозумієте, як влаштований ринок цифрових активів, зможете впевнено увійти на біржу, не боячись самостійно здійснювати угоди та заробляти реальні гроші.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали