Qmall токен огляд

Qmall токен огляд

Зміст цієї статті:

Монета Qmall – це токен однойменної української криптовалютної біржі. Компанія пропонує клієнтам функціональну та доступну платформу для торгівлі цифровими активами, і нещодавно вона отримала ліцензію в країнах Євросоюзу. Розповімо докладніше про токене, його призначення, переваги, а також спосіб покупки.

Огляд токена Qmall

Перш ніж перейти до огляду монети, варто трохи розповісти про саму криптобіржу Qmall. Це платформа, створена в Україні, вона є централізованим торговим майданчиком, екосистемою продуктів для заробітку на криптовалюті. Компанія розробляє безпечні та ефективні фінансові інструменти для криптовалютних інвесторів та трейдерів. Дотримуючись актуальних тенденцій, біржа пропонує користувачам Launchpad – платформу, що допомагає просувати, розвивати та фінансувати нові крипто-проекти. Компанія створює сучасні продукти для користувачів, які спрощують та прискорюють проведення транзакцій.

Біржа має ряд переваг:

 • Низькі торговельні комісії до 0,5%.
 • Вигідні комісії на виведення коштів, від 0% до 2%
 • Широкий функціонал для аналізу ринку, торгівлі та купівлі крипти.
 • Якісна система безпеки та високий рівень захисту від DDoS атак.

Ще одна важлива перевага – коди для швидких транзакцій. Щоб процес переказу коштів від одного користувача іншому займав якнайменше часу, біржа створила опцію генерації коду, використовуючи який клієнт моментально переводить монети без підтвердження та комісії. Унікальний код скорочує час проведення торгової операції без ризику для користувачів.

Українська криптовалюта Qmall – це сервісний токен торгового майданчика. Найчастіше він використовується клієнтами біржі на оплату комісії за проведені транзакції. Також власники токена можуть отримувати додаткові привілеї на платформі. Компанія стверджує, що монета створена для забезпечення більш стійкої та збалансованої екосистеми, покращення користувальницького досвіду. Нині вартість монети – $0,31. Максимальний курс токена Qmall складав $1,37. Усього випущено 100 000 000 токенів.

Які переваги має Qmall?

Як і багато сервісних крипто монет, Qmall має ряд переваг, оцінити які можуть користувачі біржі. Основні плюси токена:

 • додаткові можливості для клієнтів торгового майданчика;
 • одержання пасивного прибутку від платформи qBox за зберігання токенів;
 • проста, швидка та вигідна купівля послуг на біржі;
 • зниження комісії за транзакції (до 50%);
 • можливість брати участь у голосуваннях за розвиток та розробку проектів.

Власники токена отримують доступ до ексклюзивних опцій торгового майданчика, тому активні користувачі біржі купують його. Власники токена також мають можливість купувати товари та послуги в MetaVerse від компанії Qmall.

Як купити токен Qmall?

З початку 2022 року на платформі Qmall доступні дві торгові пари з монетою біржі: QMALL/UAH та QMALL/USDT. Це означає, що користувач може купити токен за гривню або Стейблкоін Tether (USDT), курс якого прив’язаний до американського долара. На біржі можна не лише купувати, а й продавати монету.

Купити токен QMALL можна і на інших платформах:

 • PancakeSwap;
 • UniSwap;
 • WagyuSwap;
 • Tidex.

Окрім цього, монета продається на платформі Coinbase, купити її можна через Coinbase Wallet за Ethereum.

Прогноз для токена Qmall

Плануючи купити криптовалюту, варто уважно вивчити її історію, динаміку курсу та ознайомитися з оцінками експертів. Прогноз Qmall можна назвати позитивним. Згідно з популярними сервісами, що прогнозують зміну вартості криптовалюти, ціна Qmall може досягти $3,2 протягом наступних трьох років. Очікується, що 2025 року вартість монети перевищить $5.

Хочете докладніший огляд токена QMALL та інших монет? Приєднуйтесь до Crypto Crew! Ми не лише розповідаємо про криптовалюту, а й вчимо заробляти на ній. Учасники нашого закритого ком’юніті, а також учні, які пройшли курс з трейдингу, роблять успішні угоди на великих біржах, поступово збільшуючи свій капітал.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали