Введення у світ криптовалют: основи навчання для новачків

Введення у світ криптовалют: основи навчання для новачків

Зміст цієї статті:

Інвестиції в криптовалюту – це перспективний спосіб заробітку, яким уже сьогодні цікавляться мільйони людей по всьому світу. Якщо ви теж вирішили поринути в тему крипти, дізнайтеся про поняття блокчейн і принципи його роботи, а також основні правила інвестування.

Що таке криптовалюта, як вона працює?

Криптовалюта – це цифрові гроші, які не мають фізичної форми. Першою криптовалютою є Bitcoin, який вийшов на ринок у 2009 році. Незважаючи на тисячі інших крипт монет, що з’явилися за останні кілька років, Bitcoin все ще утримує лідерські позиції і є найбільш затребуваною монетою.

Криптовалюта створюється на технології блокчейну. Щоб зрозуміти, як працює крипта, новачкові необхідно ознайомитись із принципами цієї технології. Отже, блокчейн – це розосереджена база даних, що є ланцюжком з блоків, у кожному з яких записала інформація про всі транзакції, здійснені з конкретною крипто монетою. Дані записуються в хронологічній послідовності, їх не можна змінити або видалити без консенсусу всіх учасників мережі, тобто практично неможливо. Саме цим забезпечено безпеку криптовалюти.

Технологія блокчейн використовується для створення безстрокового реєстру, дані якого не змінюються – це дозволяє відстежувати замовлення, транзакції та рахунки. Сьогодні на блокчейн створюються не лише окремі крипто монети, а й цілі цифрові екосистеми, що включають віртуальні валюти, торгові майданчики, онлайн-сервіси, ігри та багато іншого.

Правила купівлі криптовалюти для інвесторів: поради для новачків

Купувати та продавати криптовалюту для короткострокових або довгострокових інвестицій можна на біржах, P2P-майданчиках (працюють за принципом маркетплейсів), в обмінниках. Щоб знизити ризики, створюйте власний план інвестицій, заздалегідь продумайте, скільки коштів ви готові вкласти в цифрові активи, яких результатів і в який термін хочете досягти, які методи пасивного заробітку на крипті ви можете використовувати, щоб збільшити капітал.

Інвестуючи в крипту, варто дотримуватись кількох ключових правил:

  • Вкладати не більше, ніж ви можете дозволити собі втратити безповоротно. Криптовалюта має найвищу волатильність серед усіх фінансових інструментів. Курс популярної та затребуваної монети може різко змінити напрямок і обвалитися буквально за день. Інвестор повинен розуміти, що вкладені кошти потенційно можуть бути втрачені.
  • Диверсифікація. Купуйте криптовалюту з високою та середньою капіталізацією, вибирайте кілька популярних та найбільш стійких монет. Розподіл коштів між декількома монетами дозволить уникнути втрати всього капіталу у разі значного зниження курсу однієї з них або навіть заповнити втрати за рахунок зростання іншої монети.
  • Вчіться. Знати, як зареєструватися на криптовалютній біржі та купити актив, недостатньо. Щоб здійснювати перспективні та найменш ризиковані інвестиції, необхідно занурюватися у сферу цифрових активів, вчитися правильно вибирати та зберігати криптовалюти, освоювати принципи ризик-менеджменту, стежити за трендами ринку та аналізувати його поточний стан.

Переваги криптовалюти

Позитивні перспективи криптовалют пов’язують із великою кількістю плюсів, якими вона має. Головні з них:

  • Свобода користування. Криптовалютні транзакції не можна скасувати або заморозити, використовувати цифрові активи можна без перешкод і у різних сферах.
  • Стійкість до злому. Шахраї все ще можуть зламувати торгові майданчики, що є недостатньо якісним захистом, але з кожним роком таких випадків стає менше. Зламати саму криптовалютну мережу практично неможливо.
  • Вигідно та швидко. Криптовалютні транзакції проводяться майже моментально, відправити кошти з гаманця на гаманець можна з будь-якої точки світу, а комісії нижчі, ніж у банківських переказів.

Більше про криптовалюту для новачків ви дізнаєтесь на курсі Crypto Crew та у нашому ком’юніті. Ставайте частиною команди та вчитеся вигідно заробляти на цифрових валютах!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали