Виведення криптовалюти на карту

Виведення криптовалюти на карту

Зміст цієї статті:

Інвестиції в криптовалюту та заробіток на цифрових активах не втрачають популярності, навпаки, все більше людей цікавляться криптоіндустрією. Якщо ви вже почали торгувати криптою, рано чи пізно ви захочете вивести свій прибуток і витратити кошти. Розкажемо про виведення криптовалюти на карту з прикладу біржі Binance.

Виведення криптовалюти на карту з біржі Binance

Умови виведення грошей із криптовалюти на карту на біржі Binance одні з найвигідніших для користувачів. Безпечно вивести гроші, витративши, витративши мінімум часу, можна двома способами:

 • Безпосередньо з гривневого балансу. Гроші виводяться через партнерські платіжні системи GEO Pay, SettlePay та інші.
 • Через платформу Binance P2P. Кошти виводяться через обмін з іншими користувачами біржі, користувачі можуть обмінюватися гривнею або криптою з балансу, здійснюючи P2P-перекази.
Користувачі Binance можуть вивести криптовалюту на картку Приват Банку, Монобанку, ПУМБ та інших банків, які працюють із платіжними системами Visa та MasterCard.

Отже, щоб вивести гроші безпосередньо з балансу на біржі через сервіс SettlePay, потрібно виконати такі дії:

 1. Авторизуватися та увійти до особистого кабінету.
 2. Відкрити вкладку «Гаманець», потім «Фіат та спот».
 3. Навпроти гривні у переліку активів натиснути кнопку «Зняти», підтвердити операцію.
 4. Ввести дані банківської картки або вибрати збережену картку.
 5. Вказати суму коштів у гривні, яку ви плануєте вивести, підтвердити.

Як правило, гроші приходять на карту одразу, іноді операція виконується протягом кількох хвилин. Через гаманець GEO Pay гроші з біржі виводяться в такому самому алгоритмі, але транзакція займає більше часу.

Виведення грошей з криптовалюти на карту через P2P

Якщо ви волієте виводити гроші через платформу Binance P2P, операція також не забере багато часу і виконати її просто. Алгоритм виведення:

 1. Авторизуватися на біржі, в особистому кабінеті вибрати розділ “Торгівля”, відкрити вкладку “P2P”.
 2. З гаманця «Фіат та спорт» переказати кошти на «Гаманець поповнення».
 3. У додатковому меню вибрати функцію “Продаж” UAH фіат – UAH, вибрати банк. Цей спосіб також дає змогу виводити кошти на карти різних українських банків.
 4. У запропонованій таблиці вибрати найкращий варіант для продажу, підтвердити транзакцію, натиснувши на «Продати UAH».
 5. Уважно ознайомитись з умовами обміну, вказати суму.
 6. Підтвердити списання коштів із вашого балансу на біржі.
 7. Завершити обмін, коли гроші буде виведено з гаманця криптовалюти на картку.

Комісії за виведення криптовалюти на карту в 2022 році

Який би спосіб для виведення засобу ви не вибрали, проблем із транзакцією бути не повинно. Але слід бути готовим до того, що за виведення грошей стягується комісія. Якщо ви користуєтеся біржею Binance і виводите гроші через сервіс SettlePay, пам’ятайте про ліміти, що діють. Відповідно до правил платформи, одна транзакція не повинна перевищувати 29 999 гривень, денний ліміт переказу на одну картку становить 75 000 гривень, а місячний ліміт виведення грошей на одну картку – 150 000 гривень.

Сервіс стягує з користувачів комісію у розмірі 1,5% від суми переказу. Але на біржі часто діють акції, тож ви можете вивести гроші, заощадивши на комісії.

При переказі грошей із біржі через P2P комісія не стягується, але деякі банки можуть зняти з клієнтів комісію за зарахування коштів. Ліміти для користувачів Binance P2P також є, вони вказуються для кожної окремої заявки, і ви можете ознайомитися з лімітом під час створення обмінної операції.

Для користувачів інших торгових платформ діє приблизно такий же алгоритм виведення, але все ж таки різні біржі встановлюють окремі умови, ліміти та комісії. Ознайомитися з правилами виведення грошей ви завжди можете у відповідному розділі на сайті торгового майданчика.

Більше про технічну частину заробітку на криптовалюті ви дізнаєтесь на Crypto Crew. Ми вчимо не тільки інвестувати та ефективно торгувати криптою на біржі, але й безпечно зберігати цифрові активи, управляти ризиками, просто та з мінімальними комісіями виводити кошти будь-яким зручним способом. Навчайтеся у Crypto Crew і заробляйте на біржах навіть із невеликим депозитом!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали