Як не втратити гроші у крипті

Як не втратити гроші у крипті

Зміст цієї статті:

Українці активно інвестують у криптовалюту, заробляють трейдингом та навіть майнінгом. Це ринок, що активно зростає, який дозволяє пристойно заробляти. Але вийти в плюс вдається не всім, часто новачки втрачають стартовий капітал вже на перших угодах і розчаровуються криптовалютою. Як не втратити гроші на крипті? Ми розповімо, яких помилок варто уникати, щоб заробляти стабільно та бачити прогрес.

Пастки для новачків

Заробіток на криптовалюті може здатися простим і безпрограшним гарантовано. Це не так. Як і будь-який фінансовий ринок, крипторинок складний і багатогранний, і кожен його учасник, якщо хоче досягти успіху, має вчитися та розвиватися. Новачки, що інвестують у крипту, часто припускаються одні й ті самі помилки:

Небажання розумітися на криптоіндустрії. Помилково думати, що ви впораєтеся без знань та спеціальних навичок чи придбаєте їх у процесі торгівлі на біржі. Приходити в трейдинт потрібно підготовленими, розуміючи, що це таке, з якими складнощами доведеться зіткнутися, маючи план дій та стратегію. Вчитися можна самостійно, на курсах або у популярному ком’юніті криптовалюти.

Емоційне прийняття рішень. Вибираючи угоди та відкриваючи позиції, трейдер повинен керуватися аналітичними даними, емоції лише завадять вийти у плюс, призведуть до втрати значної частини депозиту.

Скупка дешевих та неперевірених активів. Не варто поспішати купувати нову криптовалюту лише тому, що у якомусь паблику ви прочитали про її перспективність. Завжди уважно вивчайте дані з різних джерел, звертайте увагу на думки експертів та професійних аналітиків.

Почуття, що ви щось упускаєте. Нові можливості з’являються буквально щодня, не варто поспішно вкладатися у всі перспективні та перспективні проекти. Відпочивайте від криптовалюти, не зациклюйтесь на заробітку, плануйте та продумуйте всі свої дії.

Інвестування заощаджень. Криптовалютний ринок є ризикованим, тому вкладаючи власні гроші, ви повинні бути готові їх втратити. Звичайно, діючи грамотно, ви збережете інвестиції та заробите, але моральна готовність до втрат допоможе зберегти самовладання та не розчаруватися у сфері. Інвестуйте рівно стільки, скільки не боїтеся втратити у разі провалу.

Як не злити депозит і заробляти?

Щоб не злити депозит, потрібно продумати ризики. Фахівці користуються ризик-менеджментом. Це ефективна система управління ризиками, що дозволяє зберегти стартовий капітал. Ви повинні визначитися, скільки можете дозволити втратити собі на одній угоді протягом одного торгового дня, тижня і місяця, а також визначити максимально допустимий ризик для вашого депозиту. Наприклад, продумуючи ризики на один торговий день, варто дотримуватись позначки 3-5% від депозиту – така втрата не стане серйозною проблемою, скоригувавши стратегію торгівлі, згодом ви зможете компенсувати її досить швидко.

Досвідчений трейдер може контролювати втрати, новачкові робити це важко. Поки ви набираєтеся досвіду, ставте Stop Loss. Цей інструмент автоматично закриє позицію, якщо ваш прогноз не виправдався.

Take Profit – ще один корисний інструмент для новачка. Він допоможе забрати прибутки на піку, який ви встановили до відкриття позиції.

Навчання заробітку на крипті

На криптовалюті заробляють ті, хто наближається до справи серйозно. Проходячи навчання, щодня дізнаючись корисну інформацію, користуючись аналітичними даними, трейдери роблять дії обдумано, вибираючи вигідні та безпечні угоди.

Вчитися самостійно складно, набагато простіше освоїти навички успішного трейдера та впевнено зайти на біржу під керівництвом ментора. Приєднуйтесь до крипта ком’юніті Crypto Crew і проходьте наш навчальний курс. Пропонуємо цікаво і просто пройти шлях від новачка до досвідченого трейдера, який самостійно закриває успішні угоди. Наше криптовалютне ком’юніті створене для всіх, хто готовий навчатися, розбиратися у складних темах, приймати конструктивну критику наставників та вдосконалювати свою торговельну стратегію.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали