Як почати заробляти на криптовалюті: корисні ресурси та інструменти

Як почати заробляти на криптовалюті: корисні ресурси та інструменти

Зміст цієї статті:

Криптовалюта – це можливість заробляти із невеликим стартовим капіталом. Завдяки низькому порогу входу у сферу та різноманітності способів заробітку отримувати дохід із цифрових активів можуть не лише професіонали, а й початківці. Розкажемо, як розпочати заробляти на криптовалюті.

Кращі біржі для покупки криптовалюти: правила вибору платформи

Вибравши актив, з яким ви ходите працювати, варто вибрати відповідний майданчик для роботи з ним. Криптовалюти продаються на біржах, P2P-платформах, які працюють за аналогією з маркетплейсами в онлайн обмінниках.

Які платформи краще використовувати для купівлі та продажу криптовалюти? Необхідно визначитись із цілями. Наприклад, якщо ви хочете заробляти торгівлею криптовалютою, вибирайте платформу з високим обсягом торгів, де доступні відповідні активи та валютні пари. Зверніть увагу на тип біржі, вона може бути централізованою, що має центральний орган управління та передбачає зберігання ваших коштів на балансі акаунта, і децентралізованою – платформа не керується якоюсь організацією або особою, а ваші кошти зберігаються на сторонніх гаманцях.

При виборі біржі варто звертати увагу на такі параметри:

 • доступні види торгів;
 • умови поповнення рахунку та виведення коштів;
 • розмір комісій;
 • простота інтерфейсу;
 • популярність серед користувачів, репутація

Однією з найкращих бірж для заробітку на торгівлі криптовалютою є Binance. Вона має найбільший обсяг добових торгів, щодня послугами платформи користуються близько 14 млн осіб по всьому світу.

За даними сервісу CoinMarketCap до популярних бірж з високою оцінкою також відносяться Coinbase Exchange, OKX, KuCoin, Kraken, Bybit, Huobi та інші.

Як керувати ризиком під час інвестування в криптовалюту?

Якщо ви не готові заробляти трейдинг цифровими активами, який є найскладнішим видом заробітку в криптоіндустрії, інвестуйте. Довгострокові інвестиції передбачають купівлю та тривале утримання активу з його подальшим продажем при суттєвому збільшенні ціни. Вибирати криптовалюту для заробітку варто уважно, адже від цього залежить безпека інвестицій. Варто звертати увагу на ліквідність активу – висока ліквідність дозволяє у будь-який час швидко продати монету.

Перш ніж купити криптовалюту для довгострокових інвестицій, новачкові варто знати:

 • Волатильність криптовалюти висока, тому курс може різко помінятися.
 • Інвестиційний портфель не повинен складатися з однієї монети, варто вибирати кілька активів із різних сегментів для диверсифікації ризиків.
 • Зберігати криптовалюту довгостроковому інвестору найбезпечніше на «холодних» апаратних гаманцях.

Криптовалюта для заробітку в інтернеті: трейдинг та інші способи

Трейдинг криптовалюти – основний та найбільш прибутковий вид заробітку на біржах. Це торгівля активом, де трейдери заробляють різниці курсів. Трейдерам потрібно купити дешевше, а продати найдорожче. Існує багато стилів та стратегій трейдингу. Для успішного заробітку на торгівлі необхідно не тільки вибрати ліквідний актив, а й найкращі інструменти для технічного аналізу криптовалюти – це сервіси TradingView, CoinMarketCap, CoinGecko, Blockfolio та інші ресурси, що допомагають стежити за ринком, прогнозувати рух курсу та відкривати вигідні угоди.

Які інші способи заробітку на криптовалюті існують:

 • Лендінг – передача частини активу на біржі, яка використовує крипту для кредитування інших користувачів. Це пасивний метод заробітку на відсотках.
 • Партнерські програми – можливість отримувати фіксовані виплати чи відсотки за залучення користувачів на біржу за унікальним посиланням.
 • Інвестиції в криптофонди – інвестору-початківцю непросто самостійно вибрати перспективний проект, фонди вирішують цю проблему і допомагають робити менш ризиковані і вигідніші вкладення.

Як заробити на трейдингу криптовалюти та інші способи дізнайтесь на курсі Crypto Crew! Ми навчаємо новачків робити успішні інвестиції та отримувати дохід від цифрових активів із найменшими ризиками.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали