Заробіток без інвестицій у крипті

Заробіток без інвестицій у крипті

Зміст цієї статті:

Криптовалюта з кожним готом набирає популярності, і сьогодні одна є одним із найвигідніших та найперспективніших активів для інвестицій. Незважаючи на непередбачуваність ринку та різкі стрибки курсів, інвестори продовжують вкладати гроші в цифрові активи та заробляти на них у різний спосіб. Чи не готові витратити власні гроші на покупку крипти? Ми розповімо про кілька способів заробітку без вкладень, які підійдуть новачкові.

Чи обов’язково вкладати власні гроші в крипту?

Найзрозуміліший і найзвичніший спосіб отримання криптовалюти – покупка на біржі або P2P-платформі. Але для цього ви маєте витратити власні кошти. Отримати крипту можна безкоштовно кількома способами.

Ще кілька років тому заробити крипту без вкладення власних коштів можна було лише майнінгом. Але цей варіант не підходить новачкам. Для заробітку активу майнінгом потрібно розбиратися в технології та складних процесах видобутку криптовалюти, мати досить потужні та дорогі комп’ютери. Сьогодні у інвестора-початківця набагато більше варіантів безкоштовного отримання крипти, для яких не потрібні спеціальні знання і навички.

Топ-3 способи заробітку на крипті без вкладень

Якщо ви любите ігри онлайн, заробляйте цифрові активи граючи. Категорія таких ігор називається Play-to-Earn. Виконуючи завдання та проходячи рівні, гравці отримують криптовалюту або NFT. Заробивши актив, гравець стає його повноправним власником, і може розпоряджатися за власним бажанням, наприклад продати на біржі або накопичити, щоб використовувати для трейдингу.

Другий спосіб отримати віртуальний актив безкоштовно Airdrop. Це безкоштовна роздача токенів від великих торгових платформ та розробників. Airdrop є гарним маркетинговим ходом для бірж, що допомагає привернути увагу потенційних клієнтів та збільшити кількість реальних користувачів. Зареєструвавшись на платформі, що влаштовує роздачу токенів, вам потрібно лише виконувати нескладні дії, наприклад, підписатися на розсилку новин або зробити кілька репостів, щоб отримати винагороду у вигляді крипти на свій віртуальний гаманець.

Якщо ви активно ведете соціальні мережі та маєте популярний обліковий запис, непоганим способом заробітку крипти може стати партнерська програма. Завдання – просувати у соціальних мережах бренд та ділитися посиланнями. Чим більше користувачів перейде за посиланням і почне торгувати на платформі, що рекламується, тим вище заробіток у крипті. Наприклад, такі програми пропонує популярна біржа Bybit.

Безкоштовні способи отримання криптовалюти досить прості технологічно, не вимагають спеціальних знань, безпечні для ваших власних коштів. Але є й недолік – такими способами важко заробити багато. Активу, отриманого безкоштовно, не вистачить для початку серйозних торгів на біржі, але цього цілком достатньо для ознайомлення зі сферою та отримання першого доходу.

Як навчитися заробляти на крипті?

Способів заробітку на криптовалюті багато. Отримувати дохід можна, нічого не роблячи, використовуючи пасивні варіанти заробітку. Наприклад, власник крипти може інвестувати у криптовалютний фонд, купивши його акції, або здати актив у лендинг криптовалютній біржі та отримувати відсотки.

Якщо ви хочете заробляти активно, варто навчатись трейдингу. Торгівля на біржі залишається основним і найприбутковішим джерелом заробітку на криптовалюті. Успішний трейдер повинен мати навички технічного аналізу, розбиратися в трендах, стежити за змінами ринку та котируваннями, вміти диверсифікувати портфель.

Інвестиції та трейдинг – це бізнес, якому потрібно вчитися. Отримувати значний дохід від крипти вдається тим, хто розуміється на особливостях ринку, уважно стежить за трендами, пробує різні стилі заробітку і практично виробляє власну стратегію, вміє контролювати ризики і грамотно управляти інвестиційним портфелем. Навчайтеся заробітку на криптовалюті в Crypto Crew! Ми розробили курс для початківців інвесторів та трейдерів, готові навчити вас базовим навичкам для торгівлі на біржі ефективно, комфортно та безпечно.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали