Crypto Crew
23.06.2022

Як інвестувати у крипту?

Як інвестувати у крипту?

Зміст цієї статті:

Криптовалюта – один із найкращих активів для інвестицій сьогодні. Вона практично не схильна до девальвації, попит на неї зростає, внаслідок чого підвищується вартість самого активу. Грамотно вклавшись у крипту, ви досить швидко можете заробити. Ми розповімо, де і як інвестувати у криптовалюту.

Що варто дізнатися новачкові, перш ніж почати інвестувати в криптовалюту

Перше, що потрібно вивчити інвестору-початківцю – ринок криптовалют. Необхідно вибрати перспективну монету, яка з великою ймовірністю принесе прибуток. Спрогнозувати зростання чи падіння ціни нових монет не беруться навіть досвідчені трейдери, а з перевіреними часом криптовалютами справи інакше. Якщо ви тільки починаєте інвестувати в крипту, вибирайте популярні і знамениті монети, попит на які завжди високий. Це Bitcoin, Ethereum, Solana, Axle, AVAX, Dogecoin, LItecoin, Ripple та інші лідери ринку.

Також варто вибрати спосіб інвестування, їх багато. Декілька способів інвестувати в криптовалюту:

  • Купити монету, щоб згодом продати дорожче. Найпростіший і очевидніший варіант інвестування. Вам не доведеться грати на волатильності монети, достатньо зробити довгострокову інвестицію.
  • Купити токенізовані акції. Ви купуєте цінні папери, перетворені на security-токен. Простими словами це токени, вартість яких прив’язана до акцій. Як і звичайні акціонери, власники токенізованих акцій одержують дивіденди.
  • Придбати ETF. Це внесок у біржовий фонд, який використовує криптовалюту як базовий актив. Фонд закуповує монети, наприклад Bitcoin, продає свої цінні папери, а інвестори, які купили акції фонду, заробляють на змінах курсу Bitcoin. Це дозволяє інвесторам тримати свою частку у крипті, при цьому не купувати та не зберігати монети самостійно.

Як почати інвестувати в крипту: вибираємо біржу

Щоб почати інвестувати в крипту з нуля, потрібно придбати монету. Новачок може обійтися невеликим стартовим капіталом, наприклад, вкласти 100 $. Головне правило – вкладати стільки, скільки ви не боїтеся втратити.

Для покупки крипти є різні майданчики – це біржі, P2P-платформи, які працюють за принципом маркетплейсу, онлайн та офлайн обмінники, термінали. Як правило, новачки використовують біржі, купівля монет на них проста, швидка та безпечна. Але потрібно вибрати надійну біржу.

На що варто звернути увагу при виборі:

  1. Рейтинг. Довіряйте перевіреним майданчикам, якими користуються мільйони. Це Binance, Bybit, KuCoin, Huobi та інші відомі майданчики.
  2. Об’єм торгівлі. Чим вище цей показник, тим популярніша платформа. Високі обсяги торгівлі свідчать про довіру користувачів.
  3. Репутація. Перед тим як інвестувати в крипту не полінуйтеся та почитайте відгуки, а також публікації про біржу. Збої та проблеми в роботі трапляються навіть біля топових майданчиків. Не варто довіряти скандальним платформам, які часто дають збої.

Як правильно почати інвестувати в криптовалюту: процес покупки монети

Отже, ви обрали біржу, вирішили зробити довгострокову інвестицію, купити та зберігати монету до значного зростання її ціни. Найпростіше купити її на біржі, наприклад, на Binance. Для цього потрібно створити обліковий запис і пройти верифікацію. На цій біржі купити монету можна декількома способами, у тому числі за допомогою дебетових та кредитних карток або через платіжні системи. Для цього потрібно вибрати монету, вказати суму, яку ви готові витратити, запровадити реквізити картки та підтвердити операцію. Зберігати куплену монету можна в гаманці на біржі або гаманці на окремому спеціалізованому сервісі.

Інвестувати в криптовалюту правильно – отже, вкладати гроші в перспективні монети, які практично гарантовано принесуть прибуток. Щоб підвищити шанси на успіх, варто інвестувати у кілька різних криптовалютів, на випадок, якщо один з активів не виправдає очікувань. Навчитися правильному інвестуванню в крипту та грамотному розпорядженню капіталу ви можете на курсі від команди Сrypto Сrew або у нашій закритій спільноті. Разом з нами новачки просто та швидко освоюють крипторинок та починають заробляти з перших тижнів навчання.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали