Ішимоку Кінко Хе: як використовувати індикатор для прогнозування цін

Ішимоку Кінко Хе: як використовувати індикатор для прогнозування цін

Зміст цієї статті:

При торгівлі криптовалютою трейдери використовують велику кількість індикаторів, за допомогою яких аналізують та оцінюють тренди. Один із популярних інструментів аналізу називається Ішимоку Кінко Хе, він допомагає покращити стратегію торгівлі на криптобіржі, зробити її впорядкованою.

Що таке індикатор Ішимоку Кінко Хё і як він застосовується в аналізі цін криптовалют?

Ішимоку Кінко Хе – технічний індикатор, створений японським аналітиком та трейдером майже сторіччя тому. Індикатор використовується для вивчення цінових графіків, допомагає визначити поточний тренд ринку, знайти максимальні та мінімальні ціни активу за обраний період, прийняти ефективні торгові рішення.

Індикатор складається з кількох елементів. Основною називають хмарою – це фігура, сформована лініями Senkou Span А та Senkou Span B. Є три додаткові лінії, що показують певні зміни ціни, вони називаються Chikou Span, Tenkan-sen, Kijun-sen. Інструмент активно використовується на різних фінансових ринках, він допомагає трейдерами визначати тенденції на криптовалютному ринку, знаходити оптимальний час для відкриття та закриття угод.

Як використовувати Ішимоку Кінко Хе для визначення поточного тренду крипторинку?

Щоб визначити тренд на крипторинку, можна використовувати лінії Tenkan-Sen і Kijun-sen. Якщо Tenkan-Sen знаходиться вище Kijun-sen, висхідний тренд – ціна на криптовалюту зростатиме. Коли ситуація зворотна, і лінія Kijun-sen знаходиться над Tenkan-Sen, тренд низхідний.

Перетин Tenkan-Sen та Kijun-sen може вказувати на можливість розвороту тренду. Коли обидві ковзаючі розташовані близько один до одного, але не перетинаються, спостерігається бічний тренд, тенденція не чітка і курс активу може розвернутися в будь-який бік.

Як користуватися Ішимоку Кінко Хе та шукати рівні підтримки та опору на ринку криптовалют?

Застосування Ішимоку Кінко Хе на крипторинку дозволяє визначити оптимальні точки входу для створення позиції та її закриття. Для цього аналізується хмара Ішимоку та Chikou Span. Так звана хмара Ішимоку формується між Senkou Span А та Senkou Span B.

Для розрахунку ліній застосовуються формули, а наносити їх потрібно певну кількість періодів. У Crypto Crew ви навчитеся правильно використовувати індикатор та інтерпретувати його сигнали.

Використовуючи хмару для аналізу, можна отримати такі сигнали:

  • Поточний курс монети розташований над хмарою – це рівень підтримки.
  • Курс розташований під хмарою – рівень опору.
  • Chikou Span показує курс закриття. Якщо лінія знаходиться над поточною ціною активу, це можна розцінювати як рівень підтримки, якщо нижче – опору.

Ішимоку Кінко Хе: як встановити та налаштувати індикатор для прогнозування цін криптовалют?

Вибрати та налаштувати індикатор Ішимоку Кінко Хьо трейдери можуть майже на будь-якій торговій платформі. Потрібно просто знайти індикатор у переліку доступних елементів технічного аналізу на панелі інструментів та додати його до графіка.

Вибравши інструмент, трейдер бачить вікно, де перелічені його графічні елементи та їх стандартні налаштування. При бажанні можна легко змінити деякі налаштування, наприклад, зробити лінії товщі. Щоб змінити значення періодів, потрібно натиснути на «Параметри» та задати необхідні налаштування.

Стандартно стоять такі періоди:

  • Tenkan Sen – 9;
  • Kijun Sen – 26;
  • Senkou Span B – 52.

Важливо! Починати знайомство з індикатором варто за стандартних, встановлених за замовчуванням, налаштувань. Змінювати налаштування відповідно до особливостей торгової стратегії рекомендується досвідченим трейдерам.

Як Ішимоку Кінко Хе допомагає покращити торгівлю криптовалютами?

Індикатор має низку переваг. Він допомагає визначати тренди та приймати більш успішні торгові рішення. Наприклад, при висхідному тренді трейдери отримують сигнал для покупки активу, при низхідному – для продажу.

Підписуйтесь на ком’юніті Crypto Crew, щоб дізнатися, як покращити свою стратегію торгівлі криптовалютами за допомогою Ішимоку Кінко Хе та інших інструментів технічного аналізу, підвищити ефективність трейдингу та прибутковість інвестицій.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали