Перетин смерті: як правильно його інтерпретувати та використовувати у технічному аналізі криптовалют

Перетин смерті: як правильно його інтерпретувати та використовувати у технічному аналізі криптовалют

Зміст цієї статті:

Перетин смерті або хрест смерті – це один із ведмежих сигналів на криптовалютному ринку, правильно інтерпретувавши який, трейдери можуть спрогнозувати зниження курсу криптовалюти. Як використовується перетин смерті в аналізі ціни криптовалюти і як формується сам патерн, розповімо далі.

Що таке перетин смерті в технічному аналізі і як воно застосовується?

Перетин смерті – патерн, що відноситься до технічних індикаторів, поширений на крипторинку. Застосовуючи його, можна визначати потенційний розворот тренду та падіння курсу.

Паттерн виглядає як перетин двох ліній: ковзна середня за короткий період перетинає ковзну за більш тривалий період у напрямку зверху вниз. Це Moving Average за 50 та 200 днів торгів. Зазвичай патерн інтерпретується як ознака ведмежого тренду, що вказує на швидке зниження вартості активу.

Протилежністю цього патерну вважається золотий хрест. Це також перетин двох ліній, що показують рух курсу активу за короткий і триваліший періоди. Але в цьому випадку коротка лінія перетинає довгу вгору. Даний патерн може сформуватися в будь-який момент, сигналізуючи про зростання курсу активу, що наближається. Золотий хрест на графіку можна розцінювати як сигнал купівлі монети.

Як визначити перетин смерті на ціновому графіку?

Перетин смерті формується у чіткій послідовності. Спочатку коротка МА розташована над довгою під час зростання ринку. Далі тренд змінює напрямок, через що коротка лінія зверху вниз перетинає довгу. І, нарешті, починається розвиток ведмежої тенденції, коротка лінія опускається нижче за довгу. У технічному аналізі криптовалюти перетин смерті сигналізує про зниження курсу активу, що наближається.

Важливо! Часто хрест смерті на графіку цін справді передбачає затяжний спад, але іноді сигнал буває хибним. Тому не варто покладатись тільки на цей технічний індикатор, важливо аналізувати ринок комплексно.

Як використовувати перетин смерті як сигнал для прийняття рішень у торгівлі криптовалютами?

Технічний аналіз з використанням перетину смерті допомагає визначити та підтвердити ведмежий тренд та ухвалити вірні торгові рішення. Як правило, про продаж активу, оскільки ціна на нього падатиме. Однак не варто поспішати з виставленням ордера на продаж. Досвідчені трейдери завжди використовують додаткові методи технічного аналізу, щоб підтвердити розворот тренду та зробити максимально точний прогноз.

Перетин смерті: яке значення має для технічного аналізу криптовалют?

Як і більшість популярних індикаторів та патернів технічного аналізу, хрест смерті на графіку має важливе значення у прийнятті торгових рішень. Це досить результативний індикатор, який трейдери активно використовують для визначення тренду та прогнозування подальшого руху курсу монети найближчим часом. У короткостроковій перспективі перетин смерті часто дає вірні сигнали. Правильно визначивши рух ринку, трейдер ухвалює ефективні торгові рішення – продавати чи купувати актив.

Як використовувати перетин смерті для підвищення ефективності криптотрейдингу?

Перетин смерті та золотий хрест у технічному аналізі у поєднанні з додатковими індикаторами допомагає правильно визначати тренди. Торгівля за трендом є однією з найбільш популярних та успішних стратегій трейдингу. Але для того, щоб унеможливити помилкові сигнали, необхідний комплексний аналіз. Для ефективної оцінки ринку разом із золотим хрестом та перетином смерті варто використовувати індикатори обсягу, RSI, японські свічки та інші інструменти, які доступні майже в будь-якому торговому терміналі.

Освоїти найефективніші інструменти технічного аналізу допоможуть ментори Crypto Crew. Наша освітня програма створена для новачків у трейдингу. Приєднуйтесь, щоб з перших днів на біржі самостійно аналізувати ринок, розбиратися в трендах та робити якнайменше помилок!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали