Практичний посібник зі скальпінгу: від початку до професіонала

Практичний посібник зі скальпінгу: від початку до професіонала

Зміст цієї статті:

У криптовалютному трейдингу скальпінг називають одним із найскладніших стилів торгівлі, навіть досвідчені трейдери витрачають чимало часу та зусиль для його освоєння. Особливість стилю полягає в закритті великої кількості угод на дрібні суми, щоб отримувати прибуток лише в кілька пунктів.

Бажаєте освоїти скальпінг на криптобіржі? Ми розповімо, що для цього потрібне.

Технічний аналіз у скальпінгу

Для зниження ризиків та підвищення прибутковості трейдингу скальпери не приймають рішення про угоду лише на підставі сигналу одного індикатора. Варто комбінувати інструменти технічного аналізу із різних груп.

Які інструменти потрібні для скальпінгу:

 • рівні підтримки та опору;

 • ковзаючі середні (MA);

 • лінії Боллінджера;

 • Stochastic Oscillator та інші осцилятори;

 • свічкові графіки.

Це лише кілька інструментів, що часто використовуються, але їх набагато більше, і вибирати індикатори стоїть на основі своєї стратегії.

Психологія трейдингу: як подолати емоційні перешкоди

Щоб покращити свої навички скальпінгу, недостатньо вивчити базові інструменти технічного аналізу та підвищити власну швидкість торгів. Важливо навчитися контролювати емоції. У торгівлі криптовалютою зайва емоційність – це мінус для трейдера, вона призводить до бажання відігратися, в результаті тільки збільшує втрати.

Які психологічні якості необхідні для скальпінгу:

 • спокій;

 • холоднокровність;

 • раціональність.

Щоб навчитися керувати емоціями, трейдери-початківці можуть дотримуватися цих простих порад:

Припинити торгівлю під час закриття 3-5 невдалих угод поспіль. Навіть якщо ліміт денного просідання ще не досягнуто, новачкові варто зупинитися і «охолонути», заспокоїтися і продовжити торгівлю через час, коли він не матиме азарту і бажання відбити збитки збільшенням ризикованості угод.

Дотримуватися порядку дня і відпочивати. Торгівля криптовалютою на біржі – стресовий вид заробітку. Щоб ефективно керувати ризиками при скальпінгу та робити мінімум помилок, важливо починати торгівлю в хорошому настрої та відпочившим.

Не покладатись на чужі сигнали. Трейдер повинен усвідомлювати, щоб за всі свої дії він несе відповідальність. Довіряючи своєму аналізу та сигналам обраних ним індикаторам, скальпер не просто швидше розробить власну ефективну стратегію торгівлі, а й почуватиметься впевненіше, спокійніше.

Рекомендації професіоналів

Які найефективніші стратегії скальпінгу існують? Стратегій та видів багато. Наприклад, піпсовка – це інтенсивна торгівля, короткі угоди з метою отримати прибуток у 2-3 пункти.

Інший варіант скальпінгу – середньострокова торгівля. Угода утримується 5-15 хвилин. Якщо трейдер вибирає консервативний скальпінг, угоду можна утримувати від 15 хвилин з метою отримати більший прибуток, ніж у двох попередніх випадках.

У відкритому доступі є багато готових стратегій торгівлі на біржах, але найкращим варіантом є розробка власної. Тільки на особистому досвіді трейдер може визначити оптимальну для себе щільність відкриття угод протягом дня, ефективні інструменти аналізу та принципи ризик-менеджменту.

Професіонали радять:

 • Торгувати на ринку з високою волатильністю. Заробити скальпінг можна при торгівлі активами, курс яких регулярно змінюється, хай і незначно. На порталі Investing або аналогічних сервісах ви можете знайти калькулятори волатильності торгових пар.

 • Ліквідні монети. Висока ліквідність активу дозволяє продати його будь-коли. До того ж, ліквідні активи мають великі торгові обсяги, тому менші спред.

 • Торгівельні боти. Автоматизувати торгівлю допомагають спеціальні високочастотні роботи. Не варто повністю покладатися на них, але правильне використання ботів дозволить збільшити обсяг торгів та заробити більше.

Приєднуйтесь до Crypto Crew та дізнайтеся, як стати успішним скальпером! Ми навчаємо трейдерів-початківців ефективно використовувати кращі торгові стилі та стратегії, знижувати ризики і підвищувати прибуток від торгівлі на біржах.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали