Скальпінг по склянці

Скальпінг по склянці

Зміст цієї статті:

Скальпінг – це один із найпоширеніших методів трейдингу на фінансових ринках, у тому числі на криптовалютному. Скальпери використовують різні стратегії торгівлі цифровими активами, які дають прибуток. Ми розповімо про скальпінг по склянці, особливості та суті цього типу трейдингу.

Біржова склянка: що це, з чого складається

Перш ніж розібратися, що таке скальпінг по склянці, потрібно зрозуміти, як стакан працює. Отже, біржова склянка або склянка ордерів – це список усіх актуальних позицій на продаж та купівлю криптовалюти. До нього вносяться дані про ціну криптовалюти та її кількість. Бачачи ці дані, трейдер може проаналізувати обсяг торгів на біржі, рівень попиту та пропозиції, ліквідність активу, щоб ухвалити рішення, коли і яку позицію відкрити.

Працюючи зі склянкою ордерів, гравець біржі повинен визначити слушний момент відкриття угоди, щоб отримати прибуток з неї. Важливо розуміти, що склянка не відображає дані всього ринку, він показує лише перелік заявок, створених трейдерами на біржі.

До склянки надходять заявки від так званих активних та пасивних трейдерів. Активні відкривають позиції щодо поточного курсу активу, пасивні – встановлюють бажану ціну та відкривають угоди лише після її досягнення. Якщо йдеться про скальпери, то це не лише трейдери, а й торгові роботи, які створюють велику кількість ордерів за мінімальний проміжок часу.

Суть стратегії скальпінгу по склянці

Скальпінг торгівля у склянці вимагає від трейдера високої концентрації уваги, самодисципліни та вміння моментально реагувати на підвищення чи зниження курсу активу. Трейдер повинен уважно стежити за склянкою ордерів, спостерігати за великими позиціями. Вибравши тактику скальпінгу по склянці, гравець полює на тренд, відкриваючи багато короткострокових угод, закриваючи їх швидко. Протягом торгової сесії він має відкрити максимально можливу кількість позицій, утримуючи їх кілька секунд чи хвилин.

Характерні особливості стратегії скальпінгу по склянці:

  • високочастотний трейдинг, максимальна кількість угод усередині одного торгового дня (позиції не можна залишати наступну торгову сесію);
  • нетривале утримання позиції;
  • угоди на дрібні суми;
  • отримання прибутку від незначної зміни курсу (на кілька пунктів);
  • високий ризик.

Тактика скальпінгу склянкою

Трейдери використовують скальпінг по склянці на ф’ючерсних та спотових ринках, застосовуючи цю стратегію, торгують криптовалютою чи цінними паперами. Цей вид трейдингу широко поширений на фінансових ринках, по суті, він є класичною спекуляцією з важливою особливістю – трейдера цікавить моментальний прибуток, угоди відбуваються тут і зараз. Аналізуючи біржовий стакан, скальпери знаходять вигідний момент входу ринку і виходять із нього, отримавши максимально можливий прибуток.

Тактика трейдингу по біржовій склянці:

  • Точний контроль переліку ордерів. З технічної точки зору аналізувати динаміку по склянці складно, тому трейдер більшою мірою спирається на інтуїцію.
  • Використання ринкових індикаторів. Незважаючи на мінімальну тривалість угоди та практично відсутність часу на аналіз, багато професійних трейдерів не нехтують графіками та активно користуються спеціальними індикаторами.
  • Невеликий прибуток з угоди, але велика кількість відкритих позицій. Трейдер відкриває угоди на невеликі суми, отримуючи з кожної їх незначний прибуток, але сумарно за торгову сесію може непогано заробити.
  • Миттєвий вихід із провальної угоди. Якщо трейдер бачить, що відкрита позиція не принесе очікуваного прибутку, він закриває його відразу ж, щоб відкрити вигідніший.

Навчання скальпінгу по склянці необхідне новачкам, адже цей метод трейдингу не принесе успіху без уміння визначати та бачити рух тренду, а також аналізувати стан ринку. Трейдери Crypto Crew навчають початківців скальпінгу по склянці та іншим стратегіям торгівлі на біржі. Ми створили ефективний курс, який за місяць допоможе значно просунутися в торгівлі криптовалютою, отримати базові навички і почати заробляти самостійно.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали