Crypto Crew
10.07.2022

Crypto Crew партнер Приват Банку

Crypto Crew партнер Приват Банку

Зміст цієї статті:

Вчитися інвестиціям та трейдингу просто, якщо ви працюєте у команді. Приєднавшись до спільноти Crypto Crew, новачки всього за місяць освоюють основи торгівлі на біржі та здійснюють перші вдалі угоди. Стати і ви частиною команди, щоб заробляти ефективно і з мінімальними ризиками!

Чого ви можете навчитися у Crypto Crew

Crypto Crew – це перша криптовалютна спільнота України, де кожен бажаючий у короткий термін може навчитися грамотно інвестувати, торгувати на біржі прибутково, щодня збільшуючи капітал. Ми розробили ефективний курс навчання для новачків та досвідчених трейдерів, які бажають покращити стратегію торгівлі. У команді працюють професійні ментори, які самі пройшли шлях від новачка до успішних гравців біржі і знають, з якими складнощами може зіткнутися криптотрейдер-початківець.

Навчаючись у Crypto Crew, ви дізнаєтесь:

  • Що таке блокчейн, як влаштовано технологію створення криптовалюти.
  • Як аналізувати стан криптовалютного ринку та тренди, щоб робити правильні інвестиції та не втратити депозит на початкових угодах.
  • Які бувають стратегії торгівлі на біржі та як використовувати концепцію «розумних грошей»?
  • На які психологічні хитрощі та маніпуляції трапляються новачки, і як діяти, щоб не стати жертвою маніпуляцій.
  • У які монети варто вкладати гроші?
  • Що таке NFT, чому це перспективне вкладення та як заробляти на токенах.

Програма навчання в Crypto Crew розрахована на місяць, протягом якого наші учні щодня отримують корисну інформацію від менторів, беруть участь у LIVE-трансляціях, виконують домашні завдання, розбирають помилки з наставниками та навчаються торгувати на біржі самостійно. Навчатися можна у групі чи індивідуально.

Окрім проходження навчального курсу ви можете вступити до нашого ком’юніті, щоб регулярно отримувати актуальні новини про крипт, огляди перспективних монет, анонси безкоштовних розіграшів крипти. Учасники ком’юніті – це команда однодумців, серед яких ви знайдете нових друзів та корисні зв’язки.

Crypto Crew партнер Приват Банку

Навчання інвестицій та трейдингу в Crypto Crew платне. Щоб дізнатися ціну курсу, просто заповніть форму на сайті, і наші консультанти зв’яжуться з вами найближчим часом, розкажуть про ком’юніті та навчання, відповість на всі запитання.

Наша спільнота є офіційним партнером Приват Банку, тому ми пропонуємо найвигідніші способи оплати. Необов’язково оплачувати курс одразу. Вибирайте оплату частинами від Приват Банку під 0% до 6 місяців та починайте навчатися у будь-який зручний час!

Чому ми стали партнером Приват Банку та пропонуємо безвідсоткову розстрочку? Для того, щоб кожен бажаючий досягти успіху в трейдингу міг розпочати навчання вже сьогодні без серйозних вкладень. Оформляйте розстрочку, починайте заробляти на криптовалюті та оплачуйте курс у комфортному для себе режимі.

Менторство в Crypto Crew

Ми не лише даємо учням актуальні дані та корисну інформацію, а й працюємо з кожним, щоб учасники ком’юніті на практиці отримали необхідні навички для початку успішного трейдингу. Crypto Crew – команда досвідчених менторів, метою яких є зробити заробіток на крипті доступним для кожного. Якщо ви готові вчитися і занурюватися в тему, любите дізнаватися про нове і не боїтеся ризикувати, мотивовані і хочете зробити заробіток на крипті основним доходом, наші ментори допоможуть увійти на біржу впевненими та підготовленими.

Наставники Crypto Crew не просто розповідають учням про всі існуючі способи заробітку на криптовалюті, а й допомагають кожному вибрати оптимальний варіант, навчитися правильно формувати інвестиційний портфель, вибирати успішні угоди та закривати їх із максимальною вигодою. Навчаючись у нас, ви щодня можете ставити запитання менторам, отримувати рекомендації та конструктивну критику, за допомогою наставників виробити ефективну стратегію торгівлі на біржі. Щоб почати заробляти, знадобиться мінімальний стартовий капітал, а як не втратити депозит у перші дні та швидше вийти у плюс, розкажуть ментори Crypto Crew.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали