Crypto Crew
30.06.2022

Crypto Crew перше крипто ком’юніті України

Crypto Crew перше крипто ком’юніті України

Зміст цієї статті:

Пройшовши шлях від новачків до професійних трейдерів, наша команда на власному досвіді переконалася, що навчатися заробітку на криптовалюті самостійно непросто. Це займає багато часу, спричиняє високі ризики, потребує серйозної самодисципліни. Тому ми створили перше крипто ком’юніті в Україні, де ви зможете не просто обговорювати новини зі світу крипти з іншими учасниками спільноти, а й навчатися, здобувати навички, необхідні для інвестування та гри на біржі.

У чому особливість Crypto Crew?

Команда Crypto Crew працює з новачками та досвідченими трейдерами. Наша спільна мета – успішно заробляти на криптовалюті без ризиків свого капіталу. І цьому ми навчаємо наших учасників. Спільнота створена для всіх, хто готовий розвиватися, поринати у вивчення трейдингу та різних способів заробітку на цифрових активах, працювати над своєю стратегією торгівлі.

Ми створили не просто ком’юніті, а цілу екосистему, куди входить навчальний курс та участь у співтоваристві. Наші учні щодня одержують аналітику від професіоналів, беруть участь у LIVE-ефірах, знайомляться з оглядом перспективних монет. Завдання наставників – навчити учасників спільноти діяти на біржі самостійно, приймаючи виважені рішення, що базуються на аналітичних даних.

Спілкування в ком’юніті відбувається у закритому Telegram-каналі та на нашій платформі у Discord. Там на вас чекають корисні навчальні матеріали, розбори етапів, рекомендації професіоналів, підтримка та мотивація.

Кому підходить навчання в Crypto Crew?

Навчання заробітку на криптовалюті в Crypto Crew підходить не лише новачкам, які лише починають освоювати криптовалютний ринок, вивчають стратегії торгівлі та правила інвестування. Участь у співтоваристві та навчання буде корисною для трейдерів, які самостійно торгують на біржі, але вважають, що обрана ними стратегія недостатньо ефективна, і хочуть грати на біржі успішніше. Також з нами буде цікаво трейдерам, які використовують концепцію Smart Money. Їм ми допоможемо підвищити кваліфікацію та вийти на новий рівень.

Вчитися в Crypto Crew ви можете у групі чи індивідуально. Ми набираємо групи із 40 осіб, з якими працює куратор. Учні, які вибрали індивідуальний курс, працюють із двома менторами наживо. Курс триває один місяць, і після його закінчення ви назавжди отримуєте доступ до навчальних матеріалів, щоб у будь-який час освіжити знання.

Приєднатися до нашого ком’юніті можна на місяць, три місяці чи цілий рік. Оформивши передплату, ви отримуєте повний доступ до аналітичних матеріалів, можете брати участь у прямих ефірах, інвестиційному клубі.

Сумніваєтесь у своїх силах? Ми допоможемо прийти на біржу підготовленими та впевненими, поділимося досвідом та знаннями, запропонуємо ефективні торгові стратегії, на освоєння яким вам знадобиться мінімум часу.

Чому ви можете навчитися ком’юніті Crypto Crew всього за місяць?

Переконатися в ефективності програми та методі навчання Crypto Crew ви можете лише за місяць участі у ком’юніті. Щоб розпочати заробляти, необов’язково мати великий депозит. Наші учні виходять у плюс навіть із мінімальним стартовим капіталом, адже головне – вміти розпоряджатися ним правильно.

Ставши частиною команди, ви отримаєте такі результати:

  • Освоїте принципи концепції «розумних грошей» і зробите перші кроки у трейдингу, обравши відповідну стратегію заробітку.
  • Навчіться самостійно складати та диверсифікувати інвестиційний портфель, мінімізувати ризики.
  • Закриєте перші успішні угоди та отримаєте реальний дохід.
  • Зрозумієте, як влаштований криптовалютний ринок, навчитеся розпізнавати його тренди, аналізувати популярні монети та вибирати перспективні активи для трейдингу.
  • Розберетеся в психологічних хитрощах і маніпуляціях, які початківцям і навіть досвідченим трейдерам успішно збільшувати капітал.

Наші ментори вміють знайти підхід до кожного учня та учасника ком’юніті, готові підтримати та дати корисні поради, підкоригувати ваші торгові стратегії та допомогти уникнути помилок. Приєднуйтесь до Crypto Crew вже сьогодні, щоб закрити перші угоди та вийти у плюс вже за кілька тижнів!

Автор: admin_cryptocrew