Crypto Crew
21.06.2022

Інвестиції – що це?

Інвестиції – що це?

Зміст цієї статті:

Заробляти на криптовалюті можна кількома способами, і один із них – інвестиції. Але інвестувати також можна по-різному. Щоб розібратися, як це робити, яку стратегію вибрати варто зрозуміти, в чому полягає сенс інвестування. Ми розповімо, що таке інвестиції простими словами, чому вигідно вкладати гроші у криптовалюту.

Що таке інвестиції

Простими словами інвестиції – це вкладення грошей у активи. Метою інвестора є повернути вкладені гроші та заробити. Інвестиції робляться для примноження капіталу, а чи не заради простого накопичення.

Є кілька способів інвестування в крипту:

  • Купити монету та зберігати. У довгостроковій перспективі ціна монети може суттєво збільшитись, але також не виключено її зниження, тому розумніше диверсифікувати портфель.
  • Вкладати гроші в бізнес, діяльність якого пов’язана з криптовалютою. Наприклад, інвестувати у компанії, що займаються майнінгом.
  • Вкладати у фонди, що працюють із криптовалютою. Існують фонди, орієнтовані на крипту, вони управляють активами інвесторів, вкладаючи кошти у саму криптовалюту чи криптовалютні компанії.
  • Покласти криптовалюту в пул ліквідності. Це сховища крипти, які є для кредитування, забезпечення децентралізованої торгівлі, підтримки безпеки біржі. В обмін на надання своїх активів інвестори отримують відсотки від комісій із транзакцій.

Окремо варто дати раду, що таке венчурні інвестиції. Це вклад коштів у абсолютно нові проекти, успіх яких перебуває під великим питанням. До них можна віднести компанії, що займаються блокчейном і криптовалютою. Венчурні інвестиції – найбільш високоприбуткові, але разом з цим і ризиковані.

Переваги інвестування в криптовалюту

Розібравшись, що таке інвестиції, варто зрозуміти, чи потрібно вкладати гроші в криптовалюту. Переваг у інвестицій у крипту багато:

  • Диверсифікація. Інвестор може обирати серед тисяч монет. Чим різноманітніша портфель, тим більше шансів заробити, навіть якщо деякі активи не виправдають надій.
  • Пасивний чи активний заробіток. Купивши крипту, ви можете просто зберігати її і чекати, доки ціна зросте, щоб потім продати дорожче. А можете займатися трейдингом та збільшувати свій капітал з кожним місяцем.
  • Додаткові можливості. Акції, куплені на фондовому ринку, можна лише перепродати. А криптовалютою сьогодні оплачують деякі товари та послуги, і згодом компаній, які приймають крипту як оплату, стане більше.

З якими труднощами стикаються новачки

Інвестор-початківець обов’язково зіткнеться зі складнощами. Перше – вибір криптовалюти для інвестицій. Оцінити перспективи крипти можна за допомогою технічного та фундаментального аналізу. Прогнозувати та аналізувати потрібно вчитися, це означає, що перед інвестуванням необхідно глибоко поринути у тему, розібратися, що впливає на котирування, як відстежувати динаміку та використовувати ситуацію на свою користь.

Ще одна проблема – збереження активу. Існує кілька видів криптогаманців, кожен з яких має переваги та недоліки. Цю тему також важливо вивчити перед інвестицією.

Як оцінювати ризики

Отже, що таке інвестиції простими словами? Це вкладення коштів із метою отримати додатковий прибуток. Якщо ви вкладаєте гроші в криптовалюту, пам’ятаєте про ризики. Волатильність криптовалютного ринку висока, ціна монети може значно знизитися. Наприклад, наприкінці 2021 року Біткоїн коштує 67 000 $, а в червні 2022 обвалився нижче 22 000 $.

Головні ризики інвестицій у криптовалюту – волатильність та спекуляції великих гравців ринку, які своїми діями призводять до різкого підвищення та зниження ціни монет. Навчитися оцінювати ризики допоможе команда Crypto Crew. Наш освітній курс та спільнота створені для тих, хто хоче розвиватися у сфері інвестицій та трейдингу. Проходячи навчання, ви дізнаєтеся, не тільки що таке інвестиції простими словами, а й як безпечно інвестувати в крипту, як працювати з біржами, не ризикуючи капіталом, як грамотно сформувати портфель.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали