Crypto Crew
07.02.2023

Що можна купити за криптовалюту

Що можна купити за криптовалюту

Зміст цієї статті:

Регулярно зростає кількість людей, які мають криптовалюту. Тому бізнес у більшості країн світу поступово починає приймати оплату в крипті за свої товари та послуги. Сьогодні це порівняно невелика кількість компаній щодо всього ринку товарів та послуг, але з кожним роком дедалі більше представників бізнесу надають своїм клієнтам можливість використовувати крипту для оплати. Розберемося, що і де можна купити за криптовалюту сьогодні.

Що можна купити за криптовалюту у світі?

Незважаючи на складності та юридичні особливості, пов’язані з прийомом крипти як оплату, все більше компаній у розвинених країнах світу впроваджують цей спосіб платежу для своїх клієнтів. Сьогодні на питання, що можна купити за криптовалюту, справедливо буде відповісти: практично все що завгодно. Наприклад, через криптовалютні обмінники клієнти можуть оплачувати товари та послуги Amazon, однієї з найбільших компаній світу. Також сплатити замовлення криптою можна на Ebay. Цифрові валюти приймають Microsoft, Apple, Google, Nike, Adidas, Uber, Starbucks, Walmart, KFC та багато інших.

У світі активно розвивається випуск дебетових карток, за допомогою яких власники Bitcoin можуть онлайн та офлайн оплачувати будь-які товари та послуги. Прямо під час транзакції крипта з рахунку клієнта за поточним курсом конвертується в долари, і бізнес отримує оплату у фіатній валюті. Маючи таку карту, людина може купити за криптовалюту товар у магазині або компанії, яка ще не працює з криптою.

Що можна купити за криптовалюту в Україні?

Серед українців чимало власників цифрових валют та людей, які активно цікавляться криптоіндустрією. Тому й у нашій країні поступово збільшується кількість бізнесу, що працює із криптою. За криптовалюту в Україні можна купити смартфони, ноутбуки, телевізори, різноманітність електроніки та побутової техніки у магазині Фокстрот. Цей інтернет-магазин приймає плату через систему Binance Pay.

Купити б/в IPhone та іншу техніку Apple за Bitcoin можна в інтернет-магазині BigMag. Майнери можуть купити за криптовалюту обладнання для видобутку крипт у магазині Asic Trade. Навіть одяг та аксесуари можна сплатити за цифрову валюту, наприклад, в українському інтернет-магазині Rechi.Ua, де представлені товари популярних брендів.

Способи оплати товарів та послуг криптовалютою в Україні не завжди прості для користувача, іноді транзакції здійснюються через відповідні сервіси та займають лічені секунди, а іноді – клієнту доводиться вручну вводити дані та підтверджувати операцію.

Плюси оплати в крипті для бізнесу та клієнтів

Сьогодні за криптовалюту можна купити товари різних категорій, від гаджетів до нерухомості. Поки новий спосіб оплати, що вже набирає популярності, в цифрових валютах має чимало переваг:

  • Швидко. Транзакція більшості блокчейнів, особливо нових, обробляються максимально швидко, практично миттєво кошти надходять з одного рахунку на інший, тоді як банки можуть переказувати фіатну валюту протягом кількох робочих днів.
  • Низькі комісії. Оплачуючи товар криптою, покупець має сплатити і комісію. Точна сума залежить від криптовалюти та розміру переказу, але зазвичай вона нижча, ніж комісія банку за переказ коштів у фіатній валюті.
  • Безпека. При здійсненні транзакції дані продавця та користувача система залишають конфіденційними.
  • Відсутність кордонів. За наявності крипто гаманця та доступу до нього сплатити товар можна з будь-якої країни, перевівши кошти в будь-яку точку світу.

Бізнесу прийом крипти як оплату за товари та послуги допомагає розширювати цільову аудиторію. Власники криптовалюти, які бажають активно користуватися нею не тільки для інвестицій та трейдингу, серед компаній, що працюють і не працюють із цифровими активами, віддадуть перевагу першим.

Стати учасником нашого закритого ком’юніті, щоб першим дізнаватися, що і де можна купити за криптовалюту, які українські та міжнародні компанії починають приймати оплату в цифрових монетах. Разом із Крипто Крю ви навчитеся не лише витрачати свою криптовалюту, а й заробляти її.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали