Crypto Crew
20.06.2022

Крипто спільнота

Крипто спільнота

Зміст цієї статті:

Навчатися трейдингу та розбиратись у нюансах криптовалютного ринку можна самостійно або в команді. Перший варіант підходить далеко не всім і часто закінчується провалом. У відкритому доступі можна знайти величезну кількість інформації для трейдерів, але більш ніж половина даних вже застаріла і марна. Намагаючись самостійно розібратися у складному світі крипти, замість відповідей постають нові питання, і з кожним днем ​​їх усе більше.

Вчитися заробляти на криптовалюті в команді набагато простіше, цікавіше та ефективніше. Для цього є не лише курси, а й крипто спільноти. Закрите community трейдерів дозволяє ділитися досвідом та отримувати актуальні знання, вчитися взаємодіяти з іншими гравцями біржі та розуміти їхню психологію.

Що таке крипто спільнота трейдерів

Спільнота трейдерів криптовалют – це своєрідний закритий клуб, учасники якого насамперед навчаються заробляти на крипті. Метою таких community є зібрати велику групу однодумців, які бажають освоїти трейдинг, навчитися торгувати на біржі та робити це успішно.

Сьогодні найбільша кількість спільнот про криптовалюту у Телеграмі. Це зручний та доступний всім майданчик для освіти та спілкування. Існує багато відкритих груп, де адміністратори публікують посилання на корисні матеріали, записують короткі ролики новин, проводять опитування. Відкриті крипто спільноти в Телеграм – це непогане джерело інформації та новин, потрібно лише знайти групи, де публікують актуальну інформацію, а не рекламу.

Більше специфічних знань можна отримати у закритій спільноті криптовалют. Зазвичай доступ до таких community платний, але натомість передплатник отримує структуровану інформацію, професійну аналітику, рекомендації від досвідчених та успішних трейдерів.

Форми спілкування

Для взаємодії з аудиторією власники community вибирають актуальні майданчики, якими користується більшість. Тому крипто спільноти в Телеграм завжди знаходять своїх підписників і активно розвиваються. Але це не єдина платформа спілкування.

Освітні матеріали можуть розміщуватися на сервері крипто спільноти Дискорд. Платформа дозволяє створити зручний кабінет для користувача з розділами, темами та чатами, а також вести голосові конференції.

Одна з найпопулярніших форм спілкування з учасниками спільноти – онлайн-трансляції на YouTube. Виходячи в ефір, спікери пояснюють теми, діляться рекомендаціями та відповідають на запитання передплатників. Також онлайн-трансляції можна вести у Zoom.

І, звичайно, є особисте спілкування – це один із найкращих інструментів. Якщо спільнота влаштовує живі зустрічі, учасники отримують можливість особисто познайомитися не лише зі своїми менторами, а й популярними речниками, успішними підприємцями та трейдерами. Такі зустрічі дають мотивацію та надихають на розвиток.

Чому навчатися трейдингу в спільноті легше, ніж самотужки

Хто такі «бики» та «кити» на біржі? Чому важливо диверсифікувати портфель? Як оцінити перспективність монети? Відповіді на ці та інші питання новачок знайде у криптовалютній спільноті.

Декілька причин приєднатися до community:

  • Економія часу. Спільнота криптовалюти в Телеграмі або Дискорді дає актуальну інформацію без води. Новачок швидко освоює основи, а розібратися у складних темах допомагають наставники.
  • Нетворкінг. Ставши частиною спільноти, ви заводите корисні знайомства та зв’язки, спілкуєтеся з людьми, інтереси яких збігаються з вашими.
  • Швидкий результат. Доклавши трохи зусиль та уважно вивчаючи матеріали, освоїти основи трейдингу можна лише за місяць, а далі все залежить від цілей та мотивації.

Crypto Crew – це українська спільнота криптовалюти, де ви отримаєте максимум корисної інформації та навчитеся заробляти на трейдингу. Наша команда допомагає початківцям та досвідченим трейдерам виходити на новий рівень, покращувати стратегію торгівлі та мінімізувати ризики. Ставши частиною community, ви розберетеся в фундаментальних та технічних аспектах індустрії, навчитеся аналізувати ринок та оцінювати ризики, робити прогнози та грамотно інвестувати.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали