Що краще, трейдинг чи інвестиції?

Що краще, трейдинг чи інвестиції?

Зміст цієї статті:

Інвестиції в криптовалюту є дуже популярними в Україні. Щоб купити крипту, достатньо встановити програму біржі на смартфон і пройти реєстрацію. Але купівля однієї чи кількох монет – це ще повноцінні інвестиції. А крім інвестицій існує трейдинг – це складніший вид заробітку на крипті. Спробуємо розібратися, що краще, трейдинг чи інвестиції.

Особливості інвестицій у криптовалюту

Інвестиція – це не просто покупка, це вкладення грошей у цифрові валюти з метою заробити надалі. Вкладаючи кошти в крипту, інвестор розраховує продати її та заробити на різниці ціни між купівлею та продажем.

Є плюси та мінуси інвестицій у криптовалюту. Почнемо з плюсів:

  • Пасивний дохід. Вам не потрібно витрачати багато часу та проводити повноцінний робочий день на біржі, як це роблять активні трейдери. Потрібно лише правильно зібрати інвестиційний портфель, дотримуючись принципів диверсифікації, і чекати відповідного моменту, щоб продати актив.
  • Невисокі ризики. Якщо ваш портфель збалансований, ризики втратити кошти мінімальні, оскільки збитки однієї монети будуть перекриті прибутком від іншої.
  • Мінімальна кількість комісій. Інвесторові не доводиться постійно оплачувати комісії на біржах, як це роблять трейдери.

Мінусів менше, але вони є. Перший – прибутку від інвестицій доведеться почекати, особливо, якщо інвестиції довгострокові. Другий – зібрати портфель правильно досить складно, тому необхідно пройти навчання інвестиціям у криптовалюту.

Як заробляють трейдингом криптовалют?

Чи реально заробити на трейдингу криптовалют? Звісно! Це найприбутковіший, але й найскладніший спосіб заробітку на віртуальних активах. Трейдери купують дешевше та продають дорожче, заробляють на різниці курсів. Існує багато стилів трейдингу, а для успішної торгівлі на біржах потрібно постійно стежити за поточним станом ринку, вміти розрізняти тренди та адекватно реагувати на їхню зміну.

Плюси трейдингу:

  • Незалежність. Трейдер, якщо працює він, а чи не на компанію, сам складає свій робочий графік. Те, що можна заробити на трейдингу криптовалюти, багато в чому залежить від активності самого трейдера.
  • швидкі результати. Інвесторам доводиться чекати відповідного моменту для продажу активу та отримання доходу, трейдери ж заробляють тут і зараз. Вони торгують на біржі щодня, поступово збільшуючи капітал.
  • Низький поріг входу. Щоб почати заробляти, трейдеру не потрібний великий стартовий депозит. Достатньо кілька сотень доларів для навчання та «розгойдування» депозиту, а далі все залежить від знань.

Мінуси трейдингу:

  • Доводиться витрачати багато часу. Чи можна заробити на трейдингу криптовалют, приділяючи йому кілька годин на тиждень? Ні, трейдерам доводиться працювати дуже багато та старанно.
  • Специфічні знання. Навчання для трейдера – необхідність, інакше він швидко зіллє стартовий депозит.
  • Потрібно бути гнучким. Трейдерам доводиться уважно стежити за ринком та підлаштовуватися під нього, періодично переглядаючи свою торгову стратегію та тактику.

Що вибрати?

Не можна сказати, чим інвестиції кращі за трейдінг і навпаки. Це два різні способи заробітку на цифрових активах, які можна поєднувати. Новачок у сфері має розуміти, що заробіток на трейдингу криптовалют – це складно. Трейдерам доводиться багато часу проводити на біржах, вивчати графіки цін, розумітися на інструментах технічного аналізу.

Однак інвестиції в криптовалюту для початківців також не можна назвати простим способом заробітку. Інвестору необов’язково вміти користуватися технічним аналізом та проводити цілий день на торговій платформі, стежачи за котируваннями. Але інвестору необхідно розбиратися у різних видах крипти, вміти вибирати перспективні монети, вчасно продавати та купувати їх, розуміти, що таке диверсифікація та збалансований портфель.

На курсі Crypto Crew ви навчитеся робити довгострокові та короткострокові інвестиції у криптовалюту, а також дізнаєтеся, як заробити на трейдингу криптовалют, використовуючи прибуткові торгові стратегії. Ми вчимо новачків самостійно працювати на біржах та керувати ризиками.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали