Crypto Crew
23.06.2022

Структура навчання Crypto Crew

Структура навчання Crypto Crew

Зміст цієї статті:

Чи плануєте інвестувати в криптовалюту і заробляти? Ми допоможемо уникнути помилок та заробити перший дохід з мінімальними вкладеннями! Програма навчання криптовалюті з нуля від Crypto Crew розроблена досвідченими трейдерами. Ми навчаємо новачків торгувати на біржі за допомогою інноваційного концепту Smart Money.

Про програму навчання в Crypto Crew

Вибравши навчання трейдингу криптовалютою в Crypto Crew, ви отримуєте актуальні знання, які вже з перших днів курсу можна застосовувати на практиці. Протягом одного місяця ви братимете участь у LIVE ефірах, де досвідчені наставники пояснюють теми та відповідають на запитання учнів. Після закінчення курсу ви назавжди отримуєте доступ до записів кожного заняття, і будь-коли зможете переглянути урок.

Завдання менторів Crypto Crew – максимально доступно донести інформацію, допомогти учням ефективно освоїти основи трейдингу, зрозуміти нюанси та підготуватися до самостійної торгівлі. Наставники допоможуть покращити вашу стратегію торгівлі та впевнено перейти до практики.

На відміну від самостійного навчання на нашому курсі ви систематично отримуватимете лише важливі знання без води, а наставники поділяться своїм досвідом. Крім того, ви братимете участь у закритій спільноті, де познайомитеся з іншими новачками, отримаєте підтримку, зарядитеся мотивацією та заведете корисні контакти. Групове навчання проходить через Discord, а також закритий канал Telegram.

Наші уроки – це не тільки лекції менторів та обговорення, але й наочні матеріали, які ви одразу можете використовувати. Ми пропонуємо графіки та схеми, необхідні для аналізу та покращення торгових стратегій. Згодом ви і самі навчитеся аналізувати ринок, робити вигідні інвестиції та відкривати успішні угоди.

Невід’ємна частина навчання – домашні завдання. Щоб закріпити пройдений матеріал та освоїти навички, ви виконуватимете домашні завдання, які допоможуть у подальшій торгівлі на біржі. Ментори перевіряють домашні завдання, дають рекомендації, докладно пояснюють, які помилки ви припустилися, і як виправити їх.

Програма навчання включає декілька модулів:

  • структура ринку;
  • інструменти для трейдингу;
  • ліквідність активів;
  • основи інвестування

Бажаєте ознайомитись із докладною програмою навчання? Залишіть заявку на нашому сайті!

Варіанти навчання

У Crypto Crew ви можете вибрати одні з двох курсів навчання криптовалюті – групові LIVE заняття та індивідуальні LIVE уроки. Ми набираємо групи з 40 учнів, не більше, з ними працює команда кураторів. Якщо ви хочете навчатися індивідуально, з вами працюватимуть два ментори і закріплений за куратором.

У нас навчаються не лише новачки. Трейдери, які вже освоїли базу та почали торгувати криптою, також проходять курс від нашої команди, щоб покращити торгові стратегії, отримати актуальні знання та вийти на новий рівень доходу.

Які навички набувають наші учні після курсу

Пройшовши навчання з трейдингу, ви отримаєте комплексні знання та конкретні навички, необхідні для успішного трейдингу. Зрозумієте, як влаштований ринок криптовалют, навчитеся аналізувати динаміку зміни вартості монет і робити прогнози, грамотно складати інвестиційний портфель та оцінювати перспективність активів для інвестування. Дізнаєтесь, у які психологічні пастки потрапляють трейдери, навчитеся уникати їх.

Навички, які освоюють учні лише за місяць:

  • Самостійна торгівля криптою із використанням концепту Smart Money.
  • Здійснення угод на купівлю та продаж крипти на будь-якій з популярних бірж.
  • Диверсифікація інвестиційного портфеля та вибір монет для вигідних вкладень.
Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали