Безкоштовно отримати крипту

Безкоштовно отримати крипту

Зміст цієї статті:

Отримати безкоштовну криптовалюту прагнуть не лише новачки, які починають вивчати ринок та не хочуть ризикувати своїми коштами, а й досвідчені трейдери. Деякі способи заробітку крипти вимагають від користувача зусиль, знань, уваги та часу, інші – автоматизовані. Ми розповімо, як безкоштовно отримати криптовалюту у 2022 році, щоб почати заробляти на ній із мінімальними вкладеннями.

Чи можна отримати крипту безкоштовно?

Будь-хто може отримати криптовалюту безкоштовно. Роздача токенів безкоштовно – ідеальний варіант для новачків, які побоюються вкладати реальні гроші у віртуальні активи. Отримана без вкладень крипта може стати першим активом для інвестицій та заробітку.

Де можна безкоштовно отримати криптовалюту гарантовано і просто, ви дізнаєтеся на курсі Crypto Crew, але вже зараз ми розповімо про кілька способів заробити цифрові активи, які навіть новачок зможе використовувати самостійно.

Як отримати криптовалюту безкоштовно у Crypto Crew

Якщо ви тільки починаєте вивчати крипту, навчання можна поєднувати із заробітком. Для новачків є програми Learn and Earn. Читаючи інформаційні статті, переглядаючи навчальні відео, проходячи опитування та тести на спеціалізованих платформах, користувач може отримувати винагороду у вигляді крипт та поповнювати свій віртуальний гаманець. Ви можете отримати криптовалюту безкоштовно на Binance, вивчаючи технологію блокчейн. Найпопулярніша криптобіржа час від часу пропонує користувачам удосконалювати свої знання та навички в обмін на крипту. Все, що потрібно – витратити час і уважно підійти до вивчення запропонованого матеріалу.

Якщо ви шукаєте спосіб, як безкоштовно отримати криптовалюту і водночас весело провести час, спробуйте грати в блокчейн-ігри. Криптоігри існують вже досить давно, і особливо популярними стали з появою NFT. Так у період карантину та ковидних обмежень жителі Філіппін активно заробляли, граючи в ігри, і деякі з них змогли зібрати значний інвестиційний портфель. Play to earn схожі на звичайні онлайн-ігри, але з однією відмінністю – як винагорода за проходження рівнів гравці отримують криптонагороди, які виводять на свої криптогаманці, а потім перепродують і отримують реальні гроші. Наприклад, популярна гра The Sandbox є метавсесвітом, де користувачі створюють віртуальні активи і продають їх. Це блокчейн-варіація на тему Minecraft та Roblox. Для створення анімаційних об’єктів гри використовуються 3D-куби вокселі та пікселі, продавати створені токени можна на маркетплейсах.

Ще один спосіб заробити цифровий актив без вкладень – Airdrop. Криптолютні Airdrop створені для підвищення впізнаваності нещодавно створених монет та популяризації бірж. Учасники Airdrop отримують невеликі суми нових монет на свої криптовалютні гаманці – це досить просто та безпечно, адже акції проводяться великими та популярними біржами. Платформи запускають акції як маркетинговий хід, роздають цифрові активи безкоштовно потенційним клієнтам та інвесторам біржі. Іноді для цього користувач повинен виконати декілька простих дій:

  • Створити обліковий запис на біржі та пройти верифікацію.
  • Підписатися на розсилку новин.
  • Підписатися на сторінки проекту у соціальних мережах.

Учасники ком’юніті Crypto Crew регулярно дізнаються про цікаві Airdrop та нові проекти, де можна отримати криптовалюту безкоштовно. Для цього ми моніторимо найкращі акції та публікуємо анонси, які не варто пропускати.

Навчання заробітку на крипті

Отримати крипту безкоштовно реально і нескладно, обравши правильну стратегію, витративши час і занурившись у тему. Але щоб заробляти на ній, не втрачаючи депозиту, треба вчитися. Інвестиції та трейдинг – непростий процес, що потребує знань. Отримати їх ви можете у Crypto Crew.

Наша команда створила курс для початківців та досвідчених трейдерів, що дозволяє лише за місяць освоїти базові навички успішного гравця на біржі. Ви дізнаєтеся, як отримати крипту безкоштовно, а під керівництвом менторів навчитеся складати інвестиційний портфель, користуватися даними аналізу та закривати угоди, щоразу виходячи в плюс.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали