Ігри для заробітку криптовалюти

Ігри для заробітку криптовалюти

Зміст цієї статті:

Крипто гри або Play-To-Earn – це сфера, що активно розвивається, яка дозволяє заробляти токени, не вкладаючи власні гроші. Все що потрібно – виконати завдання та проходити рівні гри. Гравці отримують справжні токени, які можна інвестувати, продати чи конвертувати у звичайні гроші. Ми розповімо про кілька популярних ігор для заробітку криптовалюти, граючи в які, ви можете отримувати реальний дохід і весело проводити час.

Як заробляти на крипто іграх?

Гра для заробітку криптовалюти – це хороший спосіб заробити перші токени, не витрачаючи реальних грошей. Такий варіант частіше обирають новачки, які бажають зібрати перший крипто капітал. Процес отримання токенів досить простий:

  1. Вибір гри для заробітку криптовалюти та створення профілю.
  2. Купівля стартових токенів за фіатну валюту або криптовалюту. Цей етап є актуальним для ігор, де не можна отримати стартові токени безкоштовно. Сьогодні існують як абсолютно безкоштовні ігри, так і ті, де необхідно сплатити частину функціоналу.
  3. Виконання завдань, проходження рівнів та заробіток токенів. Як правило, дохід від крипто ігор не можна назвати високим. Великий прибуток можна отримати, беручи участь у спеціальних розіграшах.
  4. Виведення та продаж заробленої крипти або інвестиція токенів для розвитку ігрових персонажів.

Найкращі ігри для заробітку криптовалюти

Існують десятки популярних ігор для заробітку криптовалюти. Сфера активно розвивається, з’являються нові ігри, які швидко привертають увагу аудиторії та виходять у топи.

Популярні ігри для заробітку криптовалюти у 2022 році:

Tamadoge – NFT-гра, де поєднані знайомий багатьом з дитинства Тамагочі та популярний мем Doge. Гравцям потрібно розвивати та покращувати своїх вихованців, тренувати їх для змагання з вихованцями інших учасників.

Alien Worlds – не просто гра, а децентралізована екосистема, що входить у топ ігор для заробітку криптовалюти. В основі сюжету лежать космічна та інопланетна тематики. Гравців приваблює багатозадачний сюжет, простий геймплей та можливість заробляти NFT.

Axie Infinity – цю гру називають наймасовішою, особливо вона популярна у країнах Азії. Гравцям потрібно розводити унікальних вихованців Axie, покращувати їх характеристики для участі у змаганнях з іншими звірятами чи продажу.

Battle Racers – суть цієї гри полягає у створенні потужних авто, схрещуючи та поєднуючи різні деталі. Гравці не лише проектують авто, а й беруть участь у перегонах, змагаючись між собою.

Gods Unchained – повністю безкоштовна крипто гра, учасники якої мають збирати ігрові картки, беручи участь у поєдинках. У грі можна створювати власні NTF.

Плюси та мінуси крипто ігор

Заробіток криптовалюти в іграх має чимало переваг. Це досить просто, особливо для тих, хто любить ігри та готовий витрачати на них вільний час.

Плюси крипто ігор:

  • Прозорість. Гравець чесно виконує завдання гри та отримує винагороду. Шахрайство у разі практично неможливо.
  • Великий вибір. Сьогодні існує безліч ігор з цікавими та оригінальними сюжетами, серед яких кожен знайде найкращий варіант для себе.
  • Простий заробіток без вкладень. Щоб отримати токени з можливістю їх продати чи інвестувати, гравцеві необов’язково вкладати власні кошти.

Але у крипто ігор є і мінуси:

  • Постійний прибуток не гарантовано. Ви можете продовжувати активно грати і проходити рівні, але заробіток може значно знизитися. Вся справа у високій волатильності криптовалюти. Монети, які гравець отримує як винагороду, можуть знецінитися, тому важливо оцінювати ризики та вибирати ігри з більш перспективними та стабільними токенами.
  • Проблеми під час конвертації. Не всі токени, зароблені в іграх, можна легко і швидко перевести у фіатну валюту. Варто заздалегідь переконатися, що у грі ви заробите ліквідну крипту, з конвертацією та висновком якої не буде складнощів.

Дізнайтесь більше про заробіток криптовалюти в іграх у 2022 році, приєднавшись до нашого ком’юніті. Обговорюємо цю та багато інших цікавих тем, ділимося корисною інформацією, вчимо вигідно інвестувати у цифрові активи та самостійно торгувати на біржі.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали