Криптотрейдинг для початківців

Криптотрейдинг для початківців

Зміст цієї статті:

Існує багато способів заробити на криптовалюті, деякі з них прості і не вимагають спеціальних знань, інші – складні, підходять досвідченим гравцям ринку, які мають певні навички та знання. Криптотрейдинг відноситься до складних способів із підвищеними ризиками. Тому важливо початківцям навчатися криптотрейдингу з нуля.

Що таке криптотрейдинг

Криптовалютний трейдинг – це спекуляція на русі курсу активу. Трейдери спекулюють через свої рахунки з контрактами на різницю (CFD) або через купівлю та продаж монет на біржі. Торгівля CFD – це дериватив з брокерами, за допомогою якого учасники ринку роблять ставки на зміну вартості Біткоіна, не володіючи при цьому базовою криптовалютою.

Щоб заробляти, трейдерам потрібно укладати короткі, середні чи довгострокові угоди. Завдання – заробити якнайбільше. Наприклад, трейдер може відкрити довгострокову позицію на покупку, якщо вважає, що вартість криптовалюти зросте, або відкрити коротку угоду на продаж, якщо за прогнозом курс крипти незабаром впаде. Торгувати можна з кредитним плечем чи без нього. Використання кредиту збільшує як прибуток, і збиток, залежно від успіху угоди.

З чого розпочати криптотрейдинг: реєстрація на біржі криптовалюти, створення гаманця

Є чимало підходів до криптовалютного трейдингу, але перш ніж вибрати стратегію, новачок має освоїти базові навички та підготуватися. Можна навчатись криптотрейдингу безкоштовно або пройти курс, щоб отримати максимум необхідних знань.

Далі варто вибрати біржу для торгівлі та зареєструватися на ній. Механізм роботи різних бірж практично однаковий, найпопулярнішими майданчиками є Binance, Huobi, Coinbase. Вони пропонують користувачам широкий функціонал, простий та зручний інтерфейс. Для реєстрації та відкриття рахунку на біржі потрібно не просто створити обліковий запис, а й пройти верифікацію, надавши платформі персональні дані.

Після реєстрації на біржі до облікового запису потрібно підключити банківський рахунок. Більшість торгових майданчиків працюють із дебетовими, кредитними картками та банківськими переказами.

Для початку інвестицій та трейдингу потрібно вибрати криптовалюту. Більшість гравців ринку вкладають гроші в Біткоїн та Ефір, але крім них існує ще чимало монет, вартих уваги. Варто вивчати актуальні рейтинги та капіталізацію компаній, стежити за новинами та оглядами. Незважаючи на те, що криптовалюти із середньою та низькою капіталізацією несуть більші ризики для інвесторів, ніж крипта з високою капіталізацією, вони мають значний потенціал для зростання.

Поки новачок не знайшов відповідну стратегію торгівлі криптою, можна спробувати автоматичний трейдинг за допомогою ботів. Цей метод дозволяє познайомитися з механізмом ринку, отримати перший дохід, диверсифікувати інвестиційний портфель.

Варто приділити час вибору гаманця для зберігання крипти. Для зберігання ключів, що надають доступ до активів, використовують апаратні або програмні гаманці, а також зберігати крипту можна на самій біржі.

Криптотрейдинг для початківців: що потрібно знати

Перш ніж прийти на біржу та зайнятися трейдингом, потрібно розібратися в технологіях та активах, які використовуються для торгівлі. Головна криптовалюта на ринку – Біткоїн, але й окрім нього існують сотні та навіть тисячі перспективних монет.

Що має входити до плану навчання криптотрейдингу:

  • ефективна стратегія торгівлі;
  • план ризик-менеджменту;
  • план мані-менеджменту;
  • вміння працювати з графіками, знання фундаментального та технічного аналізів.

Навчання криптотрейдингу для початківців має допомогти новачкові розібратися у структурі ринку. Вона будується на кількох циклах – накопичення, збільшення ціни, розподіл та зниження курсу. У міру того, як крипторинок переміщається від одного циклу до іншого, трейдер повинен коригувати свою стратегію, вибираючи оптимальні позиції.

Опанувати корисні знання та навички ви можете на курсі криптотрейдингу від Crypto Crew. Ми створили ефективну та доступну програму навчання криптотрейдингу з нуля для тих, хто хоче зробити заробіток на торгівлі криптовалютою своїм основним джерелом доходу. Вже за місяць навчання ви зможете самостійно закривати вигідні угоди на біржі та побачите перші позитивні результати.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали