Навчання NFT

Навчання NFT

Зміст цієї статті:

На відміну від криптовалюти NFT – це нове явище, але вже стрімко набирає популярності. На NFT можна заробляти і зробити цей вид заробітку основним джерелом доходу. Як і з криптою, заробітку на NFT варто вчитися, щоб вкладатись у перспективні проекти без ризиків.

Що таке NFT?

NFT перекладається як «невзаємозамінний токен». Він є сертифікатом, що закріплює за власником право власності на конкретний цифровий актив. NFT може бути у вигляді картини, мема, музики, будь-якого предмета, перетвореного на віртуальний формат. Сертифікат створюється технологією блокчейну, тому є унікальним, його неможливо підробити.

Коли за допомогою технології блокчейн створюється криптовалюта, дані в блокчейн-ланцюжка взаємозамінні та рівнозначні, тому кожен біткоїн дорівнює іншим біткоїнам, те ж саме з іншими криптовалютами. З NFT все інакше: токени унікальні і взаємозамінні. Це дозволяє використовувати NFT на підтвердження права власності предметів мистецтва.

Чи можна заробити на NFT?

Люди купують NFT з різних причин – щоб закріпити право володіння віртуальним предметом для поповнення колекції та заробітку. Заробити на NFT можна так само, як і на криптовалюті – купити токен дешевше та через якийсь час продати дорожче.

Купуючи NFT якогось об’єкта, наприклад, малюнка, ви отримуєте не сам малюнок, а право власності. У разі право власності представлено як запису технологією блокчейн. Куплений малюнок формату NFT залишається в інтернеті, користувачі можуть розповсюджувати та копіювати його, але продати право власності може лише власник. Це означає, що торгувати можна самим токеном, а не об’єктом, до якого він прив’язаний.

На NFT заробляють як прості користувачі, а й великі компанії. Всесвітньо відомі та популярні бренди спортивного одягу продають токени на ексклюзивні товари, існуючі та реальному світі.

Увійти на NFT ринок і заробляти можна як творця токенів. Робити це можуть не лише художники, дизайнери чи музиканти. Існує безліч токенів віртуальних персонажів, згенерованих випадковим чином спеціальних платформах.

Як створити токен:

  • Зареєструвати криптовалютний гаманець, наприклад, Trust Wallet.
  • Вибрати торгову платформу для NFT, наприклад OpenSea.
  • Завантажити файл для створення токена.
  • Поповнити криптовалютний гаманець для сплати комісії та зборів платформи.
  • Виставити токен на аукціон чи продаж.

Також ви можете інвестувати в NFT та заробляти на перепродажі токенів. Це цифровий актив, який купується та продається, як криптовалюта. Багато інвесторів купують токени з метою подальшого перепродажу після зростання ціни. Складність полягає в тому, що далеко не всі токени ростуть у ціні та є перспективним вкладенням. Для грамотних та успішних інвестицій потрібно стежити за ринком та проектами у форматі NFT, аналізувати тренди, заглибитись у вивчення цієї сфери.

Навчання NFT від професіоналів

Не варто сприймати NFT як джерело легких грошей і спосіб безпечного заробітку, який зробить абсолютно кожного власника токена мільйонером. Як і криптовалюта, NFT пов’язаний із ризиками, для здійснення інвестицій потрібно розібратися, в які активи варто вкладати гроші. У стрічках новин іноді спливають заголовки про те, що якийсь американський підліток продав малюнок у форматі NFT і заробив пару мільйонів, але це рідкісний випадок, на який не орієнтуються грамотні інвестори.

Щоб вкладати гроші в NFT та заробляти, важливо розібратися у феномені сфери, навчитися аналізувати, які цифрові активи можуть бути перспективними та популярними, а для цього варто навчатися у тих, хто успішно заробив на NFT. У Crypto Crew ви дізнаєтеся максимум корисної інформації про токени, навчитеся вибирати перспективні активи для інвестицій, мінімізувати фінансові ризики, здійснювати успішні угоди, вловлювати тренди ринку. Ми розробили курс для новачків, створили одне з найпопулярніших ком’юніті в Україні. З вами працюватимуть досвідчені ментори, яким є що розповісти про особливості NFT та ринку цифрових активів.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали