Перевірені біржі криптовалют для новачка Україна, яким можна довіряти

Перевірені біржі криптовалют для новачка Україна, яким можна довіряти

Зміст цієї статті:

Найпростіший спосіб купити криптовалюту новачку – зареєструватися на перевіреній біржі криптовалют. Користувачеві доведеться заплатити комісію сервісу, але натомість він отримає вигідні та безпечні для угоди пропозиції. Давайте розберемося, яким криптовалютним біржам можна сміливо довіряти свої гроші.

Як улаштована торгівля на криптобіржі?

Перш ніж розібратися, на якій біржі краще торгувати криптовалютою новачкові, варто вивчити, як влаштований процес продажу. Він досить простий:

 1. Продавець криптовалюти створює заявку на продаж, в якій вказує, яку монету та за якою ціною бажає продати. Існує кілька типів заявок або ордерів, як їх називають фахівці, і докладніше про них ви дізнаєтесь у Crypto Crew.
 2. Покупець у свою чергу створює заявку на купівлю криптовалюти, вказуючи монету та ціну, яку готовий заплатити.
 3. Коли будуть знайдені відповідні один одному заявки, вони автоматично закриються. В результаті операції покупець отримує монету, а продавець – плату за неї.

Важливо! Якщо інтереси сторін угоди збігаються за ціною біткоїну, але не за обсягом криптовалюти, залишок все ще перебуває у переліку заявок та покривається іншими угодами. Таким чином, монета одного продавця може бути викуплена кількома користувачами.

Всі ці операції кріптобіржа проводить в автоматичному режимі, відстежуючи лоти в реальному часі. Сторонам угоди необхідно лише створити заявку, все інше система робить сама. Найкращі програми для гри на біржі криптовалют новачкам дозволяють торгувати максимально просто у будь-який зручний час.

ТОП-5 найкращих бірж криптовалюти для новачків

Платформа, якій можна довіряти, повинна мати гарну репутацію, ліквідність, простий і зрозумілий функціонал. Також при виборі біржі ми рекомендуємо звернути увагу на такі параметри:

 • час роботи на ринку;
 • рівень безпеки;
 • вибір валютних пар;
 • обсяги торгівлі.
Ми коротко розглянемо найкращі біржі криптовалют у 2022 році, які чудово підійдуть новачкам.

Наш ТОП найкращих криптовалютних бірж:

 • Binance. Одна з найбільших та найпопулярніших світових бірж з високим торговим обсягом. Має українську версію сайту, підтримує велику кількість криптовалют, пропонує різноманітність інструментів для пасивного заробітку. Торгівельна комісія – 0.1%.
 • ByBit – біржа, зареєстрована на британських Віргінських островах. Платформа доступна не тільки на стаціонарних комп’ютерах, а й на мобільних пристроях. Як і у багатьох популярних бірж, вона має власну реферальну програму.
 • Huobi – майданчик родом із Китаю. У неї є власна криптовалюта під назвою Huobi Token, також платформа підтримує торгівлю найбільш популярними монетами, такими як Bitcoin і Ethereum.
 • KuCoin – гонконгська біржа з ​​високим добовим обсягом торгів. Має зручну та інтуїтивно зрозумілу користувачам торгову платформу, низьку комісію за виведення коштів.
 • FTX – популярний майданчик, яким активно користуються і новачки, і професіонали. Реєстрація на ній не забере багато часу, платформа пропонує великий вибір криптовалюти, вигідні умови для торгівлі та виведення коштів.

Навчимо заробляти на найкращих криптовалютних біржах швидко і просто

Якщо ви вирішили купити криптовалюту та активно вивчаєте цю тему, пам’ятайте про ризики. Ви зареєструвалися на одній з найкращих бірж по криптовалюті – це перший крок на шляху до успіху, адже ви не станете мішенню для шахраїв. Однак ризики втратити вкладення все ж таки залишаються, наприклад, коли курс крипти активно змінюється протягом доби.

За допомогою менторів Crypto Crew та команди однодумців розібратися у світі криптовалют зможе кожен! Приєднавшись до нашого крипто-community, ви дізнаєтеся, яка біржа криптовалют краща для новачка, як розумно розпоряджатися коштами і робити успішні угоди. Учасники community діляться досвідом та рекомендаціями один з одним, а ментори відповідають на запитання та допоможуть розібратися у складній темі. Підключайтеся, і ви дізнаєтеся, якою криптовалютою краще торгувати новачкові на біржі Бінанс та аналогічних популярних платформах.

Готові пройти навчання? Залишайте заявку!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали