Скальпінг навчання

Скальпінг навчання

Зміст цієї статті:

Скальпінг на криптобіржі – це популярний та прибутковий вид торгівлі цифровими активами. Трейдер, який вибрав цей стиль, повинен відкривати велику кількість угод усередині однієї торгової сесії, отримуючи прибуток від зміни курсу на кілька пунктів. Прибуток з однієї операції скальпера невисокий, але високочастотний трейдинг дозволяє сумарно непогано заробляти, швидко нарощувати депозит, контролюючи ризики.

На яких біржах можна заробляти скальпінгом?

Навчаючись скальпінгу, трейдеру-початківцю належить вибрати відповідну біржу. Щоб почати практикуватися в торгівлі криптою, потрібно відкрити рахунок на одній із великих бірж, наприклад, Binance, EXMO, Bybit, Huobi, Coinbase чи іншій.

Декілька причин обрати популярну біржу з великим обсягом торгів:

  • висока ліквідність;
  • торгівля всіма популярними монетами із високою волатильністю;
  • прозорі умови;
  • надійна система безпеки;
  • підтримка різних способів оплати та виведення коштів.
Важливо! Скальпери активно торгують, відкриваючи десятки позицій на день. За кожну угоду потрібно заплатити комісію, тому важливо заздалегідь ознайомитись із розмірами комісії на біржі, щоб не витрачати половину доходу на її оплату. Якщо у вас є реферальна програма, скористайтесь нею, щоб зменшити комісії на біржі.

Щоб підстрахуватися, вибирайте біржу зі зручним мобільним додатком. Воно знадобиться у випадку, якщо виникнуть проблеми зі стаціонарним комп’ютером або ноутбуком. Екстрено закрити позицію можна і через мобільний додаток, не втративши кошти через технічні неполадки. Зручна і проста у використанні додаток є у Бінанс, найпопулярнішої криптовалютної біржі. Навчаючись скальпінгу на Бінанс із нуля, новачок досить швидко розбереться з технічною стороною торгівлі та отримає необхідний досвід.

Починайте практикувати скальпінг на біржі із невеликих сум. І пам’ятайте, що відкривати угоди на весь депозит або значну частину – це невиправданий ризик. Відкривайте угоди на дрібні суми, ризикуючи лише кількома відсотками депозиту.

Аналіз у скальпінгу

Навчаючись на біржі скальпінгу, трейдеру потрібно освоїти кілька методів аналізу. Перший – аналіз склянки. На біржі склянкою називається перелік угод, відкритих її користувачами. Трейдеру потрібно навчитися аналізувати інформацію про угоди у склянці, щоб розуміти та прогнозувати дії інших учасників ринку, знаходити оптимальні точки входу, вчасно створювати заявки на купівлю чи продаж активу. Навчаючись скальпінгу по склянці, трейдер отримує цінну навичку – вміння визначити рух курсу в короткостроковій перспективі.

Технічний аналіз – ще один важливий спосіб вивчення ринку. Технічний аналіз допомагає спрогнозувати рух ціни активу упродовж торгового дня. Він базується на даних, одержаних з криптовалютних графіків без урахування фундаментальних факторів, що впливають на курс. Трейдери аналізують курс за період, роблячи прогнози на подальшу динаміку ціни. Для цього використовується ряд індикаторів, наприклад Moving Average, RSI, Bollinger Bands та інші. Комплексне навчання скальпінгу криптовалют передбачає освоєння цих та інших методів аналізу, наприклад, кластерного та фундаментального.

Навчання скальпінгу з нуля

Повне навчання скальпінгу криптовалют з нуля – це теорія і практика, на якій новачки можуть відразу застосовувати отримані знання. Програма навчання повинна включати не лише розбір популярних та ефективних стратегій скальпінгу, а й різні методи аналізу.

Пройти навчання скальпінгу на Бінанс або іншій популярній біржі ви можете в Crypto Crew. Ми створили ефективний та доступний курс для новачків, які планують інвестувати у крипту та зробити трейдинг своїм основним джерелом доходу. На курсі ви дізнаєтесь, як визначати точки входу, навчитеся вибирати найкращі інструменти та боти для високочастотного трейдингу, опануйте ефективні стратегії ризик-менеджменту та інші корисні навички. Проходьте навчання сальпінгу для початківців та приєднуйтесь до нашого крипто ком’юніті, щоб щодня прокачувати свої скіли та розвиватися у криптоіндустрії!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали